9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

yemek getiren kuryeye bahşiş veriyor musunuz?

kızlar bu ara sürekli evde yalnız olduğumdan yemek sepetine sardım,öğrenci olduğum için bahşiş vermiyorum ama kendini kötü de hissediyorum. siz napıyorsunuz?

1. Vermiyorum. Benim de param yok çünkü 

11 temmuz 20:01

2. Vermiyorum çünkü nasıl vereyim.

11 temmuz 20:01

3. vermiyorum zaten daha az etkileşimde bulunmak için online ödüyorum...

11 temmuz 20:04


4. Vermiyorum zira yemeğimi işyerim ödüyor. 

11 temmuz 20:04

5. Daha önce başka bir sorunun altına da yazmıştım süslücüm verecek olsam kargoculara veririm diye. çünkü çok ağır, kırılma ihtimali olan eşyaları, çok ters yerlere götürmek mecburiyetinde kalıyorlar. Yemek servisine sadece gittiğim yerde hizmetten memnun kalırsam bahşiş veriyorum. Ben bu şekilde düşünüyorum.

11 temmuz 20:16

6. Aynen ben de yalnız yaşıyorum ve bir hafta öncesine kadar yemek sepetine dadanmıştım herrr allahın günü söylüyodum . Bir zaten yemeğe param gidiyo kuryeye nasıl hergün para vereyim iki de kartla ödeme yapıyodum önceden ödüyodum yani mis gibi iş. 

11 temmuz 20:19

7. Öğrenci kılıklı olduğum için üzeri kalabilir dediğimde bile almayanına denk geldim. Birine işini yaptığı için maaşı hariç para verme olayı bana biraz tuhaf geliyor ama birkaç liralık para üstü için teklif ediyorum yine de.

11 temmuz 20:20


8. Kışları kötü havalarda kendimden kısıp vermeye çalışıyorum ben

11 temmuz 21:41

9. özellikle geç saatlerde ya da kötü havalarda verdiğim siparişlerde bahşiş vermeye çalışıyorum ama bunu bir mecburiyet olarak görmüyorum açıkçası.

12 temmuz 19:06