yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  183 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  youtuber dedikodusu yapalım mı?

  geçen gün böyle bir başlık açılmıştı. aradım bulamadım tekrar açmak istedim. kimler hakkında ne biliyorsunuz? hangi youtuber hakkında ne düşünüyorsunuz? ne merak ediyorsunuz? az izlenen çok izlenen veya ne kanalı olduğu fark etmez. biraz stresli bir dönemdeyim kafa dağıtıp eğlenmek için açtım soruyu.

  1. yapmak istemeyenin sayfada işi ne ?

  4 aralık 2018 18:43

  2. çok izlenen bir yotuberin kafasının vucudundan daha büyük olduğunu düşünüyorum izlerken beni bu görüntü nedense rahatsız ediyor.

  4 aralık 2018 18:45

  3. Bize ne deyip soru sorulduktan 1 dk sonra cevap vermek..

  4 aralık 2018 18:52

  4. Duygu Özaslan kaynımın oğlu Taylanla birbirlerini sevmiyorlar zaten babası duyguyu evlatlıktan reddetmiş duygu taylanı Enes Batur’la aldatıyormuş. Şurada yazılan şeylerin bu yazdıklarımdan zerre farkı yok gelen şaşırıyor giden sallıyor. Bir de inanıp ohaaaa nasıl olur diyenler var gerçekten pırıl pırıl kafalar. Geçen biri işemeli biplemeli ayin yapıyorlar tarzında bir şey yazmış aaaaa hiç beklemezdim demişler yok artık yani.

  4 aralık 2018 18:54

  5. sude alkış sevgilisiyle ayrılmış.videosunu izlemişliğim pek yoktur neden ayrıldık videosunu izledim önce kız o kadar içten yaşamışki yara aldığı üzüldüğü o kadar belli ki kendimi gördüm diğer videolarını da izlemeye başladım.eski sevgilisiyle olan çoğu videosunu izledim çocuğa gözleri parlayarak bakıyor gözünün içine bakıyor resmen.37 gün ayrı kalmışlar istanbula gidicekti orda buluşcaklardı heycanını ben hissettim resmen.sudeye üzüldüm umarım mutlu olur. 

  damla altun var sonra eskiden aboneliklerimde ilk duygu danla vs izlerken damlaya atlıyorum artık direk :D evet çok samimi çok tatlı bi kız ama geçen makyaj festivali videosunu izledim 1 saatlik konuşmayı -o kadar seviyorum :D bide melis erkılıç vardı tabi- orda küçük bir kız alayla barışcak mısınız falan diyor damla da sıkı takipçimseniz bu sabah takipleştğimizi görmüşsünüzdür evet bi şeyler var diyor gülerek.ne biliyim kızın sorması da damlanın ayrıntı sorması da garip geldi tam anlatamadım ama anladınız bence :D

  4 aralık 2018 18:59

  6. Bize ne diyenler acayip saçma. Youtube a hayrına video çekmiyorlar sonuçta. Kamera önündeler konuşulmak için. Youtuberlara dokunmayın kafası kadar saçma bisey yok gerçekten. Neyse instagramda mayalargibi diye bi hesap var. Youtuberların karanlık yüzünü ortaya dokuyor resmen. Ama çok tutulmamış. Hangi youtuber yazım yanlışı yapıyor, hangisi takipciye abuk sabuk cevap veriyor falan hepsi var. Keske tutulsa da biraz gulsek. Dili sivri ama çok hakli yani. Zaten youtuberlar onlara canım cicim demeyenleri engelliyor. Boyle bi hesap olması guzel yine de. Onun dışında merve özkaynak murat a haber göndermiş. Benim fotolorimi videosunda kullanamaz diye. Ama foto herkese açık. Ne bu eleştiriye gelememe falan aşırı itici buluyorum. Acayip kompleksliler. Umarım murat merve nin fotolari kullanmaya devam eder.

  4 aralık 2018 18:59

  7. Görkinin eski sevgilisi çok taştı. Evlendiği kişi çok itici geliyor.

  4 aralık 2018 19:05

  8. Ya ben damla altun'u yeni izlemeye başladım, burada görüp. Cok memnunum. İnsanın yaratıcı tarafına hitabediyor resmen. Evimde yeni bir köşe yaptım, bitki bilgisi vs. Çok memnunum şimdilik. Bir de pencereden eve giren kırmızı yanaklı kuş kalp ben.

  4 aralık 2018 19:05

  9. Görkemin eşi bir fotoğrafta baba sabahlığı giymişti ya. Robdöşambr desem değil, böyle madam coco'dan alınmış ince yatak örtüsü kumaşlı bişeydi. Orda gıcık olmuştum kendisine, bu genç yaşında dedesine mi özendi diye.

  4 aralık 2018 19:10

  10. görkem karmanın eski ilişkisi ve evliliği tam şey değil mi hani bi yaşa kadarki ilişkilerinde hep sevmek senin için daha ön plandadır mantık çok düşünülmez.ama bi yaştan ya da belli bi olgunluktan sonra sevilmenin,güzel bir aileye sahip olmanın,karşındaki kişinin iyi bir baba iyi bir eş olmasını beklediğin zamanlardır.sezgi de böyle bence zaten görkem demişti aralarında 8 ya da 10 yaş varmış.çok güzel bir aileler,mercan çok çok tatlı dişlerimi sıkıyorum düşündükçe :D

  4 aralık 2018 19:14