sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (19)
 • medya (0)

19. en sevdiğim instagram hesabının sahibi olan ezcacı, toksikolog adayı. (bkz: naturally serein) ve onun sayesinde içerik okumayı öğrendim.cilt bakım rutinimi yeniden şekillendirip, doğru bildiğim yanlışları değiştirdim. eğitim serüvenini kitlesiyle paylaşması da kendisini takip eden genç kadınlarda olumlu etkiler yaratıyordur diye düşünüyorum.

12 şubat 15:53 12 şubat 15:54

18. ilaç ve kozmetiklerde kullanılan kimyevi maddelerin nasıl çalıştığını anlaşılır şekilde açıklayan ve tüketicilere balık tutmayı öğretmeye çalışan faydalı instagram hesabı.

bir konuda çok bilgili olmak, ya da gamze hanım gibi uzmanı olmak, o konuyu basitleştirerek herkes için anlaşılır hale getirme yeteneğiniz olduğu ve iyi öğretebileceğiniz manasına gelmiyor. sosyaleczacı'yı bu kadar bilgiyi instagram gönderilerine herkesin anlayacağı şekilde sıkıştırarak paylaştığı için tebrik ederim, çok güzel bir iş yapıyor. kadının gönderilerinin yorumlarını dahi okuyorum, çünkü orada bile bir sürü bilgi-tavsiye veriyor.

sadece bir şikayetim var, o da kendisine yönelik değil: keşke daha önce defalarca açıkladığı ve instagram sayfasında az biraz gezinilse cevabı bulunacak basit soruları (yüze soda, sirke sürülür mü vs gibi) sürekli tekrar tekrar sorup kakofoni yapmasa takipçileri. yine de sabırla cevap veriyor.

7 şubat 16:19 7 şubat 16:21

17. Bu hesap sayesinde günlük cilt bakım rutinimi daha düzgün ve daha bilinçli ürünler satın alarak yapmaya başladım. sonuç olarak sivilcelerimden kurtuldum leke izlerim hafifledi.Binlerce kez teşekkürü borç bilirim gamze hanıma,kendisi asla denemediği bir ürünün önerisinde bulunmadığı gibi gerçek değerlendirmeler yapıyor.

4 şubat 23:47

16. instagram da tek bir hesap takip etme hakkım olsa sosyaleczaci'dan yana kullanırdım herhalde, sayesinde cildim de saçlarımda toparlandı kendilerine geldiler. Çok dikkatli okuyup vermek istediklerini tam almak gerekiyor.Maksimum bir ay takip eden birinin en mükemmel cilt rutinin,i kendi kendine bulması kaçınılmazdır.

4 şubat 13:52

15. postunu beğenen arkadaşıma cidden kocaman bir teşekkür etmem şart. Ürün içerikleri, hangi kimyasal hangi işe yarar, kime yarar kime yaramaz, ne için kullanılır ne için kullanılmaz üzerine eczacı yorumunun ne kadar da işe yaradığını anlatamam. Baya zamandır karma cildime uygun alkollü olmayan tonik arayışımı sonlandırdı.

İlk postuna kadar indim. İşime yarayanları kaydettim. Yorum yaptım,likeladım, bildirimlerini açtım. Malum etkileşim şart :)

16 aralık 2018 18:20

14. Ne zamandır böyle bir site arıyordum. Ürünlerle ilgili bilimsel açıklama yapan kimse yok mu cidden diye... Süslü sen harikasın resmen solda görüp direkt hissettim adından. (çağrışımı güzel seçmiş)

Hemen takibe alıp bütün gönderilerini okuyacağım!

16 aralık 2018 15:34

13. güven veren eczacı, instagrammer. ürünleri içeriklerini esas alarak yorumluyor. sadece "bana iyi geldi", "çok memnun kaldım" gibi söylemler değil bilimsel açıklamalar da bulabileceğiniz bir instagram hesabı, cilt tiplerini ve ürün tiplerini sınıflandırdığı çok faydalı postları var. her söylediği birbiriyle tutarlı. mesajlara ve yorumlara da nazikçe yanıt vermeye çalışan biri.

15 aralık 2018 22:54

12. normalde makyaj/cilt bakım bloğu hayatta takip etmem. Ama bu kadın harika. Verdiği bilgiler çok değerli. Severek takip ediyorum. Özellikle de dünkü gönderisinden sonra kimsenin "korelilerin güzellik sırları" şeklindeki reklamlara kanmayacağını umuyorum. Kendisinin de dediği gibi o mükemmellik genetikte saklı, zavallı salyangozları aşırı buhara tutarak işkence edercesine ürettikleri kremlerde değil.

16 kasım 2018 14:12

11. çok faydalı bulduğum bir ınstagram hesabı. adeta balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor. ayrıca bu tür içerik seviyorsanız şunu da sevebilirsiniz: (link: https://www.beautifulwithbrains.com/ beautiful with brains)

15 kasım 2018 18:55

10. Ilk başladiğı günlerden beridir takip ettiğim "gönderi bildirimlerini" açtığım tek hesap. Her gönderisini yorumlar dahil okuyorum. Resmen zamaninda cok cope para atmisim. Verdigim emekler de cabasi. "Ay kızlar ben bunu popoma sürdüm popom ay gibi oldu" tarzı alti boş bloger ve youtuberlardan sonra ilaç gibi gelmiştir. Umarım böyle devam eder. Kendisinden biraz da watsons gratis vs urunleri incelemeleri bekliyorum. O zaman cok şugar olacak.

edit: mesela

süslüsözlük tüm zamanların;

en çok yorum alan ürünler

en yüksek puan alan ürünler

en çok makyaj çantasına eklenenler

listelerindeki ürünleri bir incelese. evet bence efsane olur.

23 ekim 2018 04:58 23 ekim 2018 19:33