yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (1)

  36. Meslektaşım olarak desteklediğim ve başarılı bulduğum bir blogger. Size tavsiye ettiği, ağzından çıkan her lafın arkasında aldığı eğitim ve bilgi birikimi var. Keşke “bakın şurda şu makalede okudum” deyip yalan yanlış ahkam kesen, hiçbir akademik eğitimi olmayan sözde her konuda uzman bloggerlar yerine daha çok sosyaleczacı gibi alanında uzman ve kalifiye kişilerin bilgilerinden yararlanılsa.

  1 aralık 2019 23:33

  35. Bu blogger ın en sevdiğim özelliği kesinlikle ücretli reklam yapmaması. Evet ürün öneriyor tanıtıyor ama bunu ticari kaygı güderek tanıtmıyor sadece cilt sorunlarına Öner’i olarak tanıtıyor. Ve sadece tek bir markayla sınırlı kalmıyor uygun fiyatlı alternatif önerileri de sunuyor. Tam bir eczacı bana göre. Keşke herkes mesleğini bu kadar sevse de doğru bir şekilde yapsa. O yüzden bu eczacı bir şey Önerdiğinde içim rahat okuyup dikkate alıyorum. İnşallah çizgisinden. Hiç çıkmaz. Sadece mesajlara hiç dönüş yapmıyor, inşallah burada yazdıklarımızı okur da mesajlara biraz daha vakit ayırır. 

  1 aralık 2019 23:24 1 aralık 2019 23:28

  34. herkesin üç kuruş için utanmadan gün içinde yüz kez trendyol reklamı yaptığı şu günlerde bana göre cesaret göstererek doğru söyleyebilen tek kişi. Koca koca insanlar trendyoldan para kazanıcam diye evlerinde giyinip süslenip sürekli video çekiyorlar ama bu kadın sağolsun trendyolun ne kadar iğrenç bir site olduğunu söyleme ve gösterme cesareti gösterdi. Kendisini tebrik ediyorum. Uzun süredir de takip ediyordum bu tavrından sonra da etmeye devam edeceğim.

  1 aralık 2019 18:29


  33. doğrucu davut oluşuna hayran kaldığım kadındır. bundan öncede başka bir markanın sahte reklamını ifşa etmişti. gerçekten bilgisine, araştırmacılığına çok güveniyorum. harika bir instagram hesabı var cilt bakımına yeni başlayan insanlar için bile oldukça anlaşılır bir dille yazıyor gönderilerini. hesabına bakarak pek çok şey öğrenebilirsiniz.

  30 kasım 2019 22:40

  32. bugün trendyol'da satılan sahte dermokozmetik ürünleri ile ilaçlar hakkında paylaşım yapan eczacı, blogger. trendyol'dan dermokozmetik alışverişi yapıp mağdur olan birkaç tüketicinin kendisine gönderdiği mesajlar ile trendyol ekibinin kendisine gönderdiği mesajı da yayınladı. zırt pırt trendyol linki paylaşanların maskesini düşürdüğü için kendisine teşekkür ediyorum.

  30 kasım 2019 14:06 30 kasım 2019 15:51

  31. Bir kaç aydır takip ettiğim bilgisine güvendigim eczacı. Tesadüfen görüp eczacı oldugu icin takip etmeye baslamıstım. Üslubunu seviyorum. Uzun yazsa bile sıkılmadan okuyorum. İçeriklerle ilgili kendisinden çok şey ögrendim. Bu zamana kadar herhangi bir reklamına da denk gelmedim. Bu da güvenimi artırıyor. Reklam yapanların ürün tavsiyelerini asla dikkate almam.

  Fakat bir önceki girdinin yazarına bende katılıyorum. Bende aradaki fiyat farkından dolayı dermokozmetik ürünleri hep internet sitelerinden alıyorum. Eczaneler bu ürünleri çok daha pahalıya satıyor. Örnegin lansinoh gögüs ucu kremini eczaneler 60 yada 65 liraya satarken ben 50 liraya alıyorum. Aynı şekilde azalderm krem. Artık sigorta karşılamıyormuş. 3 eczaneye sordum ücü de farklı fiyat söyledi. güneş koruyucumu nemlendiricimi de hep online alıyorum. Sosyal eczacı da ,eczabakım da bu ürünlerin ille eczaneden alınması gerektiğini söylüyorlar. Saklama koşullarının iyi olmayabileceginden ürünün bozulabileceginden bahsediyorlar. Fakat benim bu zamana kadar aldığım hicbir ürün bozuk yada sahte çıkmadı. Sosyal eczacı kızma ama eczaneden sadece ilaç alıyorum :)

  Son trendyol paylaşımında insanları uyardığı içinde ayrıca takdir ettim.

  30 kasım 2019 13:16

  30. kendisini seven belli bir kitlesi var bu yüzden bana kızabilirler. ürün çeşitleri görmek ve içerik için takip ettiğim biri, kendisine nötrüm. hoşuma giden içerikleri var, sağolsun bizimle paylaşıyor. aynı zamanda eczabakım'ı da takip ediyorum, benim için faydalı oluyor.

  kendisine eleştirel yaklasacağım. hosuma gitmeyenlerden biri, rozesea ya ürün önerirken cildini kırmızıya boyayıp anlatması, cilt lekeleriyle ilgili anlatacağı zaman cildine lekeler çizmesi son derece anlamsız buluyorum.

  diğer diyeceğim ise, bugün trendyol meselesinde, eğitimli olan eczacının pazar yerini seçin demiş. diğer internet sitelerinin tamamı güvensiz değil sonuçta. reçete.com ve birçok sitenin ürünleri orjinal. ayrıca bişey diyim "tester" bile var. indirimli diye şüphelendiklerimi arayıp kontrol ettirdim, ayrıca batch koduna da bakmıştım. yine seçmeyeceğim eczaneyi kozmetikte. çünkü 1i 5e almak zor geliyor, çok zengin değilseniz birkaç üründe fark 100 lirayı buluyor. eczaneden bi pudra aldım altında 10 tl yazıyor, adam 15 tl etiket yapıştırmış. hametan fiyatına bakıp gidiyorum 9 lira, gidince 14 tl diyor.

  ya güneş kremi alacaktım cildim biraz zor denemem gerekiyor, beğenilen bir krem bende kızarıklığa sebep oldu. 5 eczaneye girmişimdir 1 tane bile güneş kremi tester ı bulamadım, bulsam aldığım yerden alacaktım.

  bu benim kendi tecrübelerim ve düşüncelerim, belki fiyat konusunda bir şey yapılamaz bilmiyorum. ama bence tester konusunda bir şeyler yapılmalı.

  ilaç konusunda tabi ki tartışmasız eczaneden alınmalı, hikayede bir kadın şurup almış, bunları doğru bulmuyorum.

  29 kasım 2019 23:14


  29. "haksız rekabet" gerekçesiyle meslektaşları tarafından dava edilen, haksızlığa maruz kaldığını düşündüğüm eczacı; blogger. bu ülkede işini düzgün bir şekilde yapan, donanımlı insanları çekemeyen; onların ayağını kaydırmak için uğraşanların sayısı çok fazla maalesef. umarım hakkında açılan davayı kazanır.

  30 ekim 2019 11:44

  28. Bu kız bir harika! uzun süredir takip ediyorum ve içeriklere küçük espriler katarak yaptığı anlatımlar süper. Başka birini takip etmeye gerek duymuyorum o yüzden.

  28 eylül 2019 22:46

  27. sonunda dayanamayıp eczabakim'in kendisini kopyaladigini göstermiş storylerinde. gerçi adını kapatmış ama bilen biliyor zaten. iyi bile dayandı şimdiye kadar ses etmeyerek.

  21 haziran 2019 00:59