yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  9. Sana klişe dediğim için özür dilerim.

  Klişe yanları vardı ama izlerken keyif almıştım. Atmosferini ve buz pateni sahnelerini çok sevmiştim. 

  Heyecanlı bir final yapmıştı. 2. Sezonu merak ediyordum ki iptal edildiğini öğrendim. Haketmedi. Olmadı. Bir maşallah dediğim daha üç gün yaşamadı.

  19 mart 19:45

  8. netflix ikinci sezonunu çekmeyeceğini duyurdu. (gizlinot: gerçek olmamasını diliyorum) üzüldüm açıkçası ben sevmiştim :(

  23 şubat 17:47

  7. bir günde birinci sezonu izleyip bitirdim. Küçüklüğümden beri buz pateni izlemeyi çok severim o yüzden diziyi de çok sevdim. Diğer girdilerde bahsedildiği gibi ana çiftin bir gösterisi virtue & Moir'in peyongchang 2018'deki moulin rouge gösterilerine çok benziyordu. Benziyor demek bile az kalır aslında. Bu durum çok hoşuma gitti çünkü Tessa'yla Scott'ı ve o gösterilerini cidden çok severim. Bu benzerlik diziyi sevmemin etkenlerinden biri oldu. Bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum. dizinin konuşulması için iyi bir hamle. (gizlinot: Tessa'yla scott'ı deli gibi shipleyen hayran kitlesinin ekmeğini yiyecekler kesinlikle)

  Dizi biraz çerezlik ve yüzeysel geldi bana açıkçası. Ana çifti daha çok izlemek izlerdim. Birçok kişinin hayatına, psikolojilerine, ilişkilerine vs. değinince bir şeyler havada kalıyormuş hissi verdi. bir zaman sonra diğer karakterlerin sahneleri sıkıcı gelmeye başladı, atlamamak için zor tuttum kendimi.

  Bir de daha çok buz pateni sahnesi görmeyi isterdim. Bunu sadece ana çift odaklı söylemiyorum, serena, kat'in arkadaşını falan da pistte daha görmek isterdim. Provalar bile çok az gösterildi. Zaten en son ana çiftin gösterisini de görmedik. Bu yönden oldukça zayıf buldum.

  Onun dışında başroldeki kaya'yı ve evan'ı çok sevdim, uyumları çok iyiydi. İlk defa izlediğim oyunculardı ikisi de. Genel olarak beğendiğim ikinci sezonunu merakla beklediğim bir dizi oldu.

  15 ocak 23:22


  6. Bazı diyalogları dahil Effy Stonem izledim. Bunun o dizi serisinde en çok sezonu oynayan oyuncu ve direkt skins ile özdeşleşmiş olması olabilir. Kaya hala eskisi gibi çok güzel bir kadın bence özellikle buz temalı bir diziye ben yüzünü yakıştırdım ama son bölümlere doğru batırmışlar bence. Gösterileri izlemek beni aşırı çekti ama bipolar olayı çok yüzeysel geçmiş ve gerçekten de tek yönünden irdelenmiş, sezon finali( ya da mini dizidir bilemiyorum) çok da tatmin etmedi beni ama izlenir, benim gibi tatilde evde ne yapsam diye düşünenlere

  15 ocak 22:25

  5. Az önce 1. Sezonunu bitirdim. Aklımda 8 bölüm diye kalmış. 8. Bölümün sonu saçma bitince bu ne ya nasıl sezon finali derken bir de baktım ki dizi meğer 10 bölümmüş. Sanki biri bana hediye almış gibi sevindim.

  Spoiler vermeden yazmam gerekirse ben this is us tan sonra hiç böyle duygusal ve beni de ağlatan bi şey izlememiştim. Annemin ablamın yanına gidip sarılasım geldi. (gizlinot: Keşke burda olsalar şimdi )

  Gösterinin sonunu da görürüz zannetmiştim ama göremedik. 2. Sezon çabuk gel çabuk...

  Dip not, sizce de kat öykü karayel e benzemiyor mu yahu?

  11 ocak 04:20 11 ocak 04:21

  4. İzlemedim ama gördüğüm sahnelerden birinde tessa virtue ve scott moir'in olimpiyatlarda roxannne şarkısıyla yaptıkları performansı kostümlerde dahil olmak üzere sadece çok az değiştirerek kopyala yapıştır yapmışlar ve bence ana karakterde tessa virtue' ye tip olarak çok benziyor.

  9 ocak 23:26

  3. Diziye oyuncu değil, effy stonem karakterine yeni bir dizi seçmişler. 

  İzledim, sevdim. Çekimler, buz pateni sahneleri, o soğuk hava atmosferi çok güzel. Kaya scodelario biraz yaşlı durmuş ki kendisi 27 yaşındaymış hiç anlam veremedim. 

  Sevmediğim yönleri de var tabii. Tek kelime ile özetleyeyim: klişe. Klişe üstüne klişe. Klişe bir karaktere klişe bir aile, klişe ilişkiler, klişe problemler ve en klişe diyaloglar. Göz devire devire izledim ne yalan söyleyeyim. Kısacası sıfır özgünlük. Gel gelelim buz pateni olayı beni inanılmaz çekti. 

  bipolarlıkla alakalı da söyleyeceğim tek şey hastalığı sadece tek bir yönünden ibaretmiş gibi anlatmışlar. Çok komplike ve zor bir hastalıktır. Bununla savaşan insanlara ” üf ilacı bırakınca patlama yaşıyorsun abii” mesajı vermeleri beni rahatsız etti ne yalan söyleyeyim.

  9 ocak 23:21


  2. Fragmanını gördüğümden beri bu dizi mükemmel olacak diye merakla bekliyordum. İlk iki bölümünü de izledim cok hoşuma gitti. Küçüklüğünde benim gibi hayran hayran trt’de buz pateni yarışmaları izleyen süslüler kaçırmasın. Ayrıca karakterler, olayların akışı ve ruhsal hastalıklara da odaklanılması benim ilgimi çekti. Özellikle bipolarlığın gerçek hayata yansımasını izleyebilmek bir dizi için farklı bir deneyim olmuş. Başroldaki kızı da çok beğendim mükemmel bir oyunculuk sergilemis

  9 ocak 22:16

  1. Netflix in 1 ocak ta yayınladığı yeni dizisi.

  Artistik patinajda Olimpiyat adayı olan bir sporcu aşk, aile ve hassas ruh sağlığı arasında denge kurmaya çalışırken  yaşadığı olayları ele alıyor.

  Su an 3. Bölümdeyim ve bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim. Tam kış modunda biraz da duygusallasmak istediginiz anda izleyebilecegiz mukemmel bi dizi. Bi yandan keske Buz pateni sahneleri daha fazla olsa diyorum bi yandan da ha düştü ha düşecek diye zar zor izliyorum.

  9 ocak 18:13