yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (16)
  • medya (1)
  5

  17. Külle diş fırçalamak gibi deyip harcanmış ama hiç alakası yok. Fircalana sonrası güzel bir ferahlık hissi veriyor zaten içeriğinde de siyah nane var. Ve belirgin bir beyazlık da oluşturuyor ki henüz sadece bir defa kullandım ama sanırım düzenli kullanımda epey güzel bir etki gösterecek gibi. Ben şimdilik bile çok begendim diyebilirim.

  5 mart 23:05

  5

  16. Birçok markanın diş macununu deneyimledim. Bitince süper etki alıp yoluma devam ettiğim az sayıda macun var. Ki genelde bir kaç markayı aynı anda dönüşümlü kullanıyorum. Bu markanın diğer macunlarını denemiş pek sevememiştim geçenlerde buna şans vermek istedim. bu macun gerçekten ilaç gibi geldi. Uzun süredir fırçalamadan sonra ki o susuzluk hissiyatından şikayetçiydim. Bu macunda çok şükür o hissiyat yok. Tat ve koku yok. Siyah olarak fırçaya aldığım macun fırçaladıkça gri köpük haline dönüşüyor. Çok kahve tüketen biri olarak beyazlatma benim için çok önemli. Beyazlatma zamanla oluyor ve yeterli seviyede etkisi var. Bende herhangi bir hassasiyette yaratmadı. Ağız bakımımda artık önemli bir yerin var canım blackwood

  1 şubat 18:23

  15. Sanırım genetik olarak dişlerim bembeyaz değil, üstüne bir de çay ve kahve eklenince iyice sinirimi bozuyordu. Bir nebze de olsa fırçaladıktan sonra  reklamlardaki kadar olmasa da dişlerimi beyazlattığını düşünüyorum. Üstelik diğerlerine göre daha doğal olduğu söyleniyor. Ne kadar doğal içeriğini okumadım ama bence genel olarak güzel memnun kaldım. 

  29 ocak 01:06 29 ocak 17:01


  4

  14. Çok sevdiğim bir diş macunu. Diğer macunlar hem acı geliyor hem de sonrasında aşırı ağız kuruluğu yapıyor. Bu diş macununda böyle bir problem yaşamıyorum. Renginden dolayı mı bana öyle geliyor bilmiyorum ama şu zamana kadar kullandığım beyazlatma etkisi en yüksek olan macun. Dişlerimi aşındırmıyor ve diş etlerime zarar vermiyor. 

  29 ocak 00:49

  5

  13. aşırı iyi. dil acıtan lanetlerden değil.

  29 ocak 00:22

  5

  12. Bununla dişlerimi değil 3 dakika valla yarım saat fırçalarım. Öğürme refleksimi tetiklemiyor diğerleri gibi. Beyazlatıyor ferahlatıyor içeriği hakkında pek bilgim yok ama bugüne kadar kullandığım diş macunları içerisinde en iyisi.

  28 ocak 10:14

  11. sürekli yeni diş macunları deneyen ve beyazlatma özelliğine göre seçim yapan benim en sevdiğim ve memnun kaldığım diş macunlarından biridir. piyasada çok bulunan ve beyazlatıcı özelliği bulunan popüler markalara göre oldukça başarılı sonuçlar aldım. tek kusuru ürün tasarımı, kapağı tam kapanmıyor ve macun kuruyor. çevirmeli kapak olsa daha kullanışlı olurdu

  17 kasım 2020 17:50


  10. Blackwood diş macunundan opalescence kullanip tekrar blackwood döndüm. Çünkü opalescence damaklarimi aşırı yakıyordu. Evet çok güzel beyazlatiyordu dişlerimi ama nedense damaklarim inanılmaz yanıyordu ve mecburen splat blackwood kullanmaya devam ettim. Fazlaca çay ve kahve tüketen birisi olarak ben beyazlatmasindan oldukça memnunum. Benim dişlerimde etkisi anında belli oluyor. Tadı yok, kokusu yok, çok hafif bir nane ferahlığı sağlıyor o kadar. Siyah rengi fircaladikca griye dönüyor ve fazla köpürmüyor. Fırçadan ve lavabodan arınması biraz zor oluyor. Dişlerimde herhangi bir hassasiyet oluşturmuyor. Tanecikli yapısı yok, diş minesini aşındırmiyor. Splatin en sevdigim diş macunu bu. Severek kullanıyorum, bittikçe alıyorum.

  2 eylül 2020 23:54

  9. Eğer benim gibi bol naneli , insanın ağzını aşırı yakan ve susatan ürünlerden sıkıldıysanız tam size göre bir ürün. Market macunları diye tabir edebileceğim signal, colgate özellikle ipana bende çok fazla hassasiyet yarattığı için bu splat markasına şans vermek istemiştim. Siyah macunlar popüler olduğundan bir denemek istedim. Bu ürünü en fazla önerme nedenim beyazlatması. Benim dişlerim yapısal olarak güzel bir beyazlığa sahip değil ama bu macun sonunda kadar temiz ve beyaz gösteriyor. Bir diğer tavsiyem eğer bu macunu denemek istiyorsanız indirimde edinmeniz. Yarı fiyatına düşmesinin dışında ara sıra kendine has indirimi de oluyor. Tavsiye ettiğim bir ürün. 

  11 aralık 2019 00:27

  8. ürünü hakkında yorum yapacak kadar kullandığımı düşüyorum. (gizlinot: 2 yıl) ilk kullanmaya başladığım zamanlarda dişlerimde oluşan kahve lekelerini temizletmiştim ve o zamandan beri kullanıyorum, yeni leke oluşumu olmadı. hatta o zamanlar dişlerimi de beyazlatmıştı. fırçaladıktan sonra ağızda ferah bir his bırakmıyor ama su içerken ağzınız yanmıyor ve kesinlikle susatmıyor bunlar benim için artı özellikler. ama son zamanlarda dişlerimi artık beyazlatıyormuş gibi gelmiyor ve dişlerimde hassasiyet oluştu. bu yüzden kendisiyle olan ilişkimize ara verip başka bir splat marka diş macununa geçme kararı aldım (gizlinot: henüz karar veremedim) temiz içeriği nedeniyle ben bu markayı kullanmaya daha çok devam ederim.

  4 eylül 2019 13:33 4 eylül 2019 20:45