yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • oylar (40)
  • medya (2)

  152. insanların içinde florür olmadığı için tercih etmesine hayret ettiğim marka. bi diş hekimi olarak diş macunu alırken tek dikkat ettiğim şey içinde florür olması...

  5 ocak 16:06

  5

  151. Bıocalcium(turkuaz renkli olan) çeşidinden bir tüp bitirdikten sonra düşüncelerimi yazıyorum. Öncelikle diş eti hassasiyeti yaşayan biri olmam sebebiyle beyazlatma etkisinden çok, bu hassasiyete iyi gelmesine önem veririm. şunu söyleyebilirim ki sensodyne vs gibi markalar hiçbir işe yaramamışken splat ile gerçekten diş etlerimin hassasiyetinin azaldığını farkettim. Çok çabuk tartar oluşumum olurken bu diş fırçasıyla tartar sorunum da azaldı. Bunların üstüne beyazlatma için hiçbir beklentim olmamasına karşın kullandığım en beyazlatıcı etkiye sahip diş macunu oldu. Kahve çay çikolata çok tükettiğim günlerin sonu sararmis dişlerimin macun ile bir anda beyazlamasını görünce şok olduğumu hatırlarım. Diş macunlarının yoğun nane tadı benim midemi bulandırır. özellikle sabahları diş fırçalamak işkence olurdu o nane tadı yüzünden. Bu macunun tadı varla yok arası bu da benim için artı bir özellik. Tek kötü yanı macun çabuk kuruyor çok iyi kapatabilmek lazım kapağı. 

  içerik vs konusundan anlamam doğal diye geçiyor ancak florur yararlı mi zararlı mi konusu bile net değilken bu konuda ahkam kesmem doğrusu. Ancak bana tek tüp bitirmemle bile sağladığı muhteşem etkileri sayesinde hayatımda kullandığım en iyi diş macunu diyebilirim. 

  5 ekim 2019 17:09

  4

  150. Diş eti hassasiyeti oluşturdu. Bunu kullandığım süreçte her sabah dişlerim kanadı. Ama beyazlatma özellikli olanı cidden dişlerimi beyazlatıyordu.

  27 eylül 2019 14:53


  149. indirim döneminde mutlaka stokladığım diş macunu. extreme white'ın beyazlaştırma anlamında pek işe yaradığını söyleyemeyeceğim ama severek kullandım. daha çok white plus ve sensitive white'tan hangisini en düşük fiyatlı görürsem onu alıyorum genelde. hem içeriği temiz hem de performansı güzel bir diş macunu.

  26 eylül 2019 19:57

  5

  148. her gratis'e gidişimde mutlaka indiriminin olup olmadığını kontrol ettiğim diş macunu. kullanımı rahat, diğerleri gibi ağzımda yara yapmıyor. ayrıca çeşitleri de gerçekten güzel. hiçbir tanesinden bugüne kadar pişman olmadım. incirlisini denedim, hiç fena değildi, çok güzel leke çıkarıyor. özellikle çay ve kahve gibi şeylerin hemen ardından kullanıldığında etkisini gözlerinizle görebiliyorsunuz.

  ancak genel olarak favorim (gbkz: splat white plus diş macunu). uzun süre gider, akarı kokarı yok, mis gibi ürün.

  26 eylül 2019 00:04

  147. Blackwood olanı diş etlerime iyi geldi , alışkanlık yaptı yıllardır elim başkasına gitmiyor

  25 eylül 2019 22:33

  4

  146. yaklaşık 3 senedir ekstra indirime giren çeşidini alıp kullandığım diş macunu. black lotus olanı dışında hepsinden memnun kaldım. çünkü lavaboda leke bırakıyor. onun dışında kullandığım hepsinden memnunum. geçtiğimiz ay incirli olanını bitirdim. tadı kokusu çok güzeldi.

  25 eylül 2019 10:53


  4

  145. bu markaya aşığım. piyasanın belli başlı ülke ve markaların hegemonyasında olmasından nefret ediyorum, her anlamda. splat hem içeriğinin daha zararsız olması, hem de performansı anlamında beni oldukça tatmin eden markalardan. şimdiye kadar Extreme white, biocalcium, blackwood, stress off, black lotus ve white plus'ı kullandım. ortalamaya göre gayet güzeller ancak 2015'teki girdilere bakıyorum da, baya pahalanmış.

  25 eylül 2019 10:39

  144. fiyatı 20-25 TL civarı arkadaşlarımdan kullananlar var tavsiye de ettiler, dişleri çok daha çabuk beyazlatıyormuş. Ukrayna, Rusya kaynaklı olması beni düşündürüyor. Buradaki yorumlara bakınca biraz cesaretlendim.

  11 eylül 2019 10:20 16 eylül 2019 14:23

  5

  143. Yaklaşık 2 senedir dönüp dolaşıp bu markayı kullanırken buluyorum kendimi. Hem içerik hem performans açısından çok memnun ediyor beni Blackwood olanı inanılmaz güzel beyazlatıyor, tadı çok değişik alışık olduğumuz nane tadı yok fakat kötü değil gayet ferah bir tadı var, rengi siyah ve tek eksi yanı lavaboda çok iz bırakması ve de kapağı azıcık açık kalsa hemen kuruyor. Extreme white ve white plus olanı hemen hemen aynı etkiyi gösteriyor fakat extreme white beyazlatmada daha başarılı geldi bana ama kullanma süresinin 4 hafta kadar olması gerekiyor hassasiyet yaratabildiğinden. Organic olan aloe veralı hassasiyete iyi geliyor ve içeriği tertemiz hamileler veya emzirenler dahil kullanabilirmiş. marka genel olarak temiz içerikli fakat isteğiniz flörür olmamasıysa her ürününde flörür yok değil içeriğini okuyup alın. Fiyatları ise son zamanlarda çok arttı indirim dönemlerinde daha makul oluyor

  11 eylül 2019 01:05