yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (13)
  • medya (2)
  3

  15. İçinde sert tanecikler var. Dişleri çiziyor bence. Bu yüzden de uzunca kullanmadım. Dolayısıyla beyazlık vaadini gözlemleyemedim. Partikülleri sebebiyle bir daha almam. Tek güzel tarafı keskin bir tadı olmamasıydı. O keskin tat dilimi uyuşturuyor.

  24 ocak 12:51

  4

  14. İçinde partiküller olan bir diş macunu. Sürekli kullanım için agresif olduğunu düşünuyorum. Ya haftanın bazı günleri başka bir macun ile dönüşümlü kullanmayı ya da bir tüpü bitirdikten sonra ara verip başka macuna geçmeyi tercih ediyorum.

  Çok kahve içtiğim için "beyazlatıcı" diş macunlarını deneyimledim. Öncelikle sağlıklı dişin rengi halihazırda kar beyaz olmadığı için bunu hedeflememek lazım, diş minesini aşındırmayacak ölçüde temiz bir görüntü makul bir hedef. Diş hekimlerinin uyguladığı profesyonel tedaviler dışında macunla ciddi bir etki görmek elbette mümkün değil, bant ve kalemler de geçici bir sonuç veriyor.

  Beklentileriniz gerçekçi ise bu macun beklentileri karşılıyor. Tekrar aldığım bir ürün oldu. Sadece hassas diş ve diş etleri için dikkatli olmak lazım.

  İlgisini çekenler için tam içerik listesi: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Dicalcium Phosphate Dihydrate, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Hydrogenated Palm Oil, Aroma, Xanthan Gum, Zinc Citrate, PEG-200, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Urea Peroxide, Lecithin, PVP, CI 77891, Sodium Fluoride, CI 73360, Sodium Hydroxide, Ananas Sativus Fruit Extract, Maltodextrin, Limonene, CI 16255

  Ek bilgi: Ambalajı gümüş oldu eski versiyonuna göre çok daha şık

  ilgili medya:
  1
  15 ocak 18:40

  2

  13. Birkaç gündür kullanmakta olduğum beyazlatma vaadi olan diş macunu. ne beyazlatma, ne ferahlatma adına en ufak etkisini görmedim. sanki dişlerimi fırçalamamışım gibi hissettiriyor. çok etkisiz bir diş macunu bence. o dişleri fırçaladıktan sonra gelen ferahlık ve temizlik hissi asla oluşmyor.

  28 ocak 2021 18:55


  5

  12. Denediğim diş macunları arasında (birçok farklı markadan birçok çeşit denedim) şimdiye dek en memnun kaldığım bu oldu. Kullandıktan sonra muadilleri gibi ağızda kötü bir tat bırakmıyor ve gerçekten temizlediğini hissediyorsunuz. Fiyatı biraz pahalı ama sık sık indirime giriyor (Gratis'ten %50 indirim ile almıştım). Son olarak, Oral B'nin şarjlı diş fırçalarından herhangi biriyle birlikte kullanmanızı tavsiye ederim.

  14 ağustos 2020 16:54

  4

  11. Almaya iten öncelikli sebep Gratis'te indirime girmesi ve yeşil etiketli olmasıydı. Bir süredir kimyasal şeylerden uzaklaşma hareketine başlayınca diş macunlarında da özellikle dikkat ediyorum.

  Daha önce signal natural-procsin'in daha doğal içerikli ürünlerini kullanmıştım.

  Tüpün yarısına geldim. İlk kullanmaya başladığımda alt dişlerimde tel vardı. sonra onlar çıktı ve plak takmaya başladım ve günde 2 kez kullanıyorum.

  Etkilerine gelecek olursak ben beyazlatma performansından memnun kaldım. Dişlerim zaten çok sarı değildi ama ben daha beyazladığını fark edebiliyorum.

  Sadece nedense ağzıma demirimsi bir tat geliyor ondan aşırı hoşlanmadım başlarda ama alıştım da diyebilirim. İçerisinde sanki hafif partiküller var ama aşındıracak türden gibi gelmedi bana. Tadı keskin bir nane değil. ben çok naneli olduğunda fazla acılıktan uzun süre fırçalayamıyorum ve bu benim açımdan iyi oldu.

  İndirimde 15-20 arası bir fiyatı var, bence kimyasal içeriğine göre uygun.

  22 ekim 2019 17:43

  4

  10. Diğer splat macun serisinden denediğim ürünlerini beğeniyordum ama birtakım sorunlar oluşturduğu için bunu denemek istedim. (gizlinot: Dudak kuruluğu gibi)

  içinde tanecikler var, diş yüzeyini çiziyor mu bilemedim fakat rengi, kokusu, tadı güzel. Prenses macunu gibi hahaha. isminden de anlaşıldığı gibi beyazlık vaadediyor. 1 aydır kullanıyorum öyle muhteşem bir beyazlık sağlamadı ama biraz açıldı dişlerimin rengi. Sigara, çay, kahve tüketen bir insanım o yüzden olabildiğince beyazlık istiyorum. Benim isteklerimi karşıladı bu arkadaşımız. Sonrasında ağızda ferah bir his de bırakıyor. Bundan sonra yoluma bununla devam edeceğim. (gizlinot: Gratis indiriminden 16 liraya aldım.)

  5 eylül 2019 12:18

  5

  9. Hayatım boyunca ilk defa bir diş macunundan bu kadar memnun kaldım süslüler. Dişleri o kadar güzel beyazlatıyor ki cidden şaşırıyor insan. Şekerli gibi hoş, azda olsa ferahlatıcı bir tadı var rengi de çok güzel bir pembe (gizlinot: 🤪)Ayrıca yeşil etiketli olması ile de daha da bir sevdirmiştir kendisini (yeşil etiketler tamamen doğal/kimyasalsız diş macunlarında oluyor)

  1 nisan 2019 18:54


  8. Beyazlatma vaadi içeren ancak bunu pek de yerine getirmediğini gözlemlediğim diş macunudur. Splat markasına ilginç bir güvenim söz konusu ama beyazlatma için kullanmayınız. 

  Not:sigara kullanıyorum.

  19 eylül 2017 09:26

  7. dudaklarımı ve ağzımın içini o kadar çok kurutuyor ki beyazlatıp beyazlatmadığını anlayabilecek kadar çok kullanamadım. dayanamadım çünkü. çok köpürmüyor ve tadı da çok hoş değil, ferah bir tadı yok.

  19 mayıs 2017 22:48

  6. Kahve içmekten sararan dislerime bir etkisi olur umuduyla bugün kullanmaya başladığım diş macunu. ilk kullanımda tabi ki bir yorum yapamayacağım ama ağızda bıraktığı tat fena degil, kullanılabilir. Uzun süreli kullanım sonrası fikrimi yeniden belirtirim

  24 ocak 2017 18:31