yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • medya (0)

  64. her türlü hor kullanmama rağmen nike'a ait olanlarını eskitemediğim, aşırı rahat ettiğim, sadece sporda değil günlük hayatımda da sıkça tercih ettiğim ürün. sütyen ölçüm 70A olmasına rağmen XS'den ziyade S bedenleri ile daha rahat ediyorum.

  24 mayıs 15:04

  63. B,c,d göğüs cupı olan ve hareketli aktif spor yapan arkadaşlarıma decathlon vr tschibo öneriyorum. Bu iki markanın 3-4 katı fiyatında aynı performansı veren adidaslar var onlar da başarılı. Diğer hiç bir markanın ürününden memnun kalmadım.  

  23 mayıs 22:31

  62. Oysho'dan yeni yüksek tutuculuk olan bir modelini sipariş ettim. Bugün ilk defa denediğim ürünle ilgili birkaç yorum yazmak istiyorum.

  Öncelikle markaya göre 80c ve 80d sutyen giyen biri olarak oyshodaki beden kıtlığı beni ziyadesiyle mutsuz etti. Kupları küçük bedeni de büyük bir model alarak dengelemeye çalıştım. Aldığım boy 85b. Bedeni 80 giymeme rağmen tam oturdu. Sıkma ya da gevşeklik yapmadı. Bu konuda benden tam not aldı. Memelerimi yukarı itip yarısının yukarıdan taşmasına sebep olmadı, bütün kupu kapatıp güzelce toparladı. Meme boyunu olduğundan ufak gösterdi. Hedefim buydu zaten. Benimkilerin boyuyla sıkıştırmadan iyi bir toparlama sağlanmayacağını bilecek kadar süredir sutyen giyiyor ve spor yapıyorum. Yine de görünüşü hoşuma gitti. Silüetimi balık etliden daha ince yapılı birine dönüştürdü. İleride belki çok daha ince bir fiziğim olursa meme küçültme ameliyatı olma niyetim vardı, açıkçası görüntü arttırdı bu niyetimi.

  Bunun yanında orta yoğunlukta kardiyo ve hiit egzersizi denedim. Pek rahatsız etmedi, aksine hareketi çok iyi kısıtladı. Adidas sutyenimi ilk aldığım zamanki kadar tatmin edici bir toparlama sağlamadı fakat bunun sebebi o sutyeni aldığım zaman memelerimin daha ufak ve daha az sarkık olması da olabilir. Aslında görüntüde bir sarkıklık yok fakat hissiyat olarak memelerim aşağı çekiyormuş gibi hissediyorum.

  Onun dışında decathlonda tutuculuğu seviye seviye gösteriyor. Bu ürün klavuzlarının çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Yüksek dediği cidden yüksek tutucu, düşük dediği düşük. En düşük tutuculuk olanları zaman zaman günlük olarak da kullanmaya başladım gayet iyiler tavsiye ederim.

  22 mayıs 22:37


  61. fiyat, kalite ve estetik ortalaması alındığında en iyilerinin h&m'de bulunabileceğini düşündüğümdür.

  16 mayıs 10:27

  60. ben Penti den iki farklı versiyon almıştım. kesinlikle dar gelen bir beden alınmalı, hafif sıkı olmalı yani çok değil. böylece sallantıyı (sarkma riskini) minimuma indirirsiniz. Çok terlediğinizde tabiki ıslanıyor ama hemen kuruyor. koku oluşturmuyor.

  18 ocak 2019 08:34

  59. Bir tane decathlon bir tane koton ve 2 tane nike deneyimledikten sonra nike'ın bunu neden pahalı yaptığını anladım. Ne kadar terlerseniz terleyin kokmuyor, rahatsız etmiyor, hiç ıslak kalmıyor.

  Eğer ki spor için kullanacaksaniz ve cok terlediğiniz bir spor türü yapıyorsanız paraya kıyın. Sungersizleri ustune tisort giydiginizde göğüs ucu belli etme sorununu bertaraf ediyor. Nike'ın dry-fit serisindeki her ürünü parayı hak ediyor. Tabi devamlı internette indirime giriyor alacaksanız biraz fiyatları takip etmeniz yeterli.

  18 ocak 2019 08:14

  58. Koton'un yakası ve sırtı düz, kalın askılı siyah (gizlinot: beyazı da var) spor sütyeni... Fiyatı 29,90 tl idi yanılmıyorsam. Online da bulamadım ama mağazada muhakkak vardır. Kodunu yazayim en azından ben; 9KAK32978YK

  Mutlaka bakin süslüler.

  Şu ana kadar giydiğim en iyi spor sütyeni. 5 gün önce aldım, spor salonunda giydiğim için aldığımdan beri 5 kez üst üste yıkadım bana mısın demedi. içindeki süngeri yerinden kımıldamıyor bile. ayrıca pamuklanma veya lastiklerinde herhangi bir bozulma da yok. 

  Meme ucu göstermiyor ve kıyafetlerin altında da memeleri sönük, düşük göstermiyor.

  Şiddetle tavsiye ediyorum.  

  18 ocak 2019 06:56


  57. Nike’tan ve decathlon’dan alıp 2 senedir sık sık kullandığım sütyen. Özellikle yazın çok kullanıyorum, normal sütyene göre çok daha az ter ve ağırlık hissi oluyor. Ve çok rahat ediyorum. En azından yaz aylarında kullanmanızı tavsiye ederim süslüler. 

  3 ekim 2018 12:52

  56. Kullanışlı ama estetik olmayan iç giyim ürünü. Pentide indirimde yakaladıkça alıyorum. Sezon fiyatı 40-50 olmasına rağmen indirimde 15e kadar düşüyor ve dayanıklılar.

  3 ekim 2018 12:30

  55. sütyen kullanma ihtimalini ortadan kaldırdığı için kendilerine tapıyorum göğüslerim de minik olduğundan çeşit çeşit renk renk alıyorum :)

  3 ekim 2018 12:04