girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (1)

79. Cok sevdiğim bir uygulama, yeni bir şeyler keşfetmek istediğimde çok seçenek sunuyor. Kötü bir yanı ise, şarkılar ben çıkarmadan listemden çıkabiliyor anlam veremiyorum. Bir de nedense bazen şarkılar dinlemeye kapanıyor mesela bu sabah sexy back şarkısı açılmadı bende, geri eklemek için listeden çıkardım ama aramaya yazdığımda tekrar bulamadım. Nedenini bilen var mı?

19 kasım 12:20

78. Her gün dakikalarca kullandığım müzik uygulaması. Ancak bugün müşterisine teşekkür ederken ezmesi de dikkatimden kaçmadı. Neymiş efendim 8 parçalı teybi bilseymisim de..gercekten itici bir yaklaşım. Üyelik düşünürken beni vazgeçirdin Spotify, asıl teşekkür benden sana !

18 kasım 13:14

77. aile paketi yapmıştık, 4 kişi kullanıyorduk ama spotify bi anda kardeşimi premiumdan attı aslada geri almıyor aynı adreste yaşıyoruz adres bilgilerini vs girdiğimiz de kabul etmiyor zaten en başta girdiğiniz adres bilgisini görüntüleyemiyorsunuz. Bu tarz bir sürü şikayet var bireysel premium kullanmaya yönlendirdiği için böyle yapıldığını söylemiş kullanıcılar.

Tanım: Güzel müzikler dinleyebileceğiniz, ailenizle uygun bir paket halinde paylaşabileceğiniz uygulama. Ah bi de keşke aile bireylerimizi kafasına göre premium üyelikten atmasa.

24 ekim 16:07


76. Uzun zamandır aklımda premium almak vardı.zaten iphone a müzik indirmek işkence, indirdiğim uygulamalar sürekli bozuluyordu.yetti deyip kampanyalara baktım ve öğrenciler için 3 aylık 1 tl olduğunu görünce atladım hemen.ocak sonuna kadar mutluyum.

24 ekim 05:18 24 ekim 07:20

75.  haftalık kesfimde popon hep pipimde dursun isimli sarkıyı onererek ufkumu genisleten platform. Bana bunu layık gordun ya eyv spotify

23 ekim 22:00

74. Verdiğim her kuruşu helal ettiğim uygulama. Daha iyisi yapılana kadar gelmiş geçmiş en iyi müzik dinleme platformu. 

Ha arada sırada bazen pek bilinmeyen sanatçıların, grupların albümleri yok olup geri geliyor. Bir de kafalarına göre kendi playlistlerini değiştiriyorlar. "Hauntings" diye indie bir playlistleri vardı mesela sırra kadem bastı. Düşünüp düşünüp bu iki küçük sıkıntı dışında bir kusurunu bulamadım. 

30 eylül 09:32

73. Haftalık keşif listesine taptığım uygulama. Az önce karşıma soldier of fortune u getirdi. Üstelik opeth ten. Loopa aldım, dinliyorum. Havaya, ruh halime o kadar iyi geldi ki.

26 temmuz 14:23


72. gerçekten en sevdiğim uygulama. apple music'e de kayıtlıyım fakat tek sebebi jay-z'nin albümlerini buradan almış olması. fiyatlarını arttırdılar, bu üzücü fakat ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım 4 senedir bu platformda. ama keşke kullanıcı engelleme olsa. liste yapmayı çok seviyorum, ifşa olacak ama birkaç listemi paylaşayım umarım beğenirsiniz.

(link: https://open.spotify.com/user/aystuncer/playlist/5ejToIxKI4AL1iLHDuweX5?si=VLE0RrdPSQ-a4LqOex3mQw her türlü indie, alternative rock bazen de pop, 320 şarkı )

(link: https://open.spotify.com/user/aystuncer/playlist/5Ch2ITcUmHuofQIL2wav01?si=6_Ri1F_LSg6lwc-osJux9A hepsi hüzünlü)

(link: https://open.spotify.com/user/aystuncer/playlist/496HmxuSNxdhAbDXZHDduW?si=_JyOraMaS96v_QePnZpdZQ voorpret)

(link: https://open.spotify.com/user/aystuncer/playlist/1krxKGT9vEVxiG4FagV4Dv?si=e-B0HmLjQae67tmFiPiExA yaz şarkıları)

(link: https://open.spotify.com/user/aystuncer/playlist/0twLGapdgLGJLRfRoRwkI3?si=31KCCYnsTB-fcr8m5moJrA dark indie, femme fatale gibi)

18 temmuz 11:39

71. Şarkıları kitaplığıma indirip, çevrimdışı dinlemek istiyorum. Premium üyeyim fakat çevrimdışı dinlemek için indirebileceğim şarkılara kota koyuyor.

Şu an hesabımda 245 şarkı var ve indirme alanınız kalmadı diyor. Telefonumda yeterli hafıza olmasına rağmen.

bu kadar az sayıda şarkı kaydedeceksem ne anlamı kaldı. telefonumun içine mi indiriyorum sanki, kendi uygulamasının içinde duruyor işte şarkılar. 

Hayır yani hepsini de dinliyorum şarkıların öyle dursun, bir ara dinlenir diye de kaydetmiyorum.

çingenelik mi yapıyorum acaba diye düşünüyorum ama, çevrimdışı dinleyemeyeceksem ben neden para vereyim spotify'a? İnternetle çalışan bir sürü uygulama var, en kötü YouTube var. 13.90 buna vereceğime vodafone videopass yaparım aylık 15tl ye. Ekstradan video da izlerim. (gizlinot: neden yapmiyorsun diye sorarsaniz videopass paketi yurtdışında geçmiyor)

Şu olay canımı baya sıkıyor. Muadilini bulursam üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum.

13 temmuz 16:41

70. Arkadaşlarım ile aile paketi yaptık, aylık 5 tl veriyorum bayaa uyguna geliyor. Geçen ay bi sorun oldu ve 1 ay boyunca premium olamadım gerçekten ölüm gibi bi şeydi kendimi harcanmış hissettim resmen :( şimdi güzel bebeğim diye seve seve kullanıyorum <3

28 haziran 12:20