yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • medya (3)

  105. premium aldırmak için bir sürü reklam yolluyorlar, ama reklamlar hiç de caydırıcı değil.

  "spotify dinlediğin için teşekkürler" diyor, ben de "asıl ben teşekkürler" diyorum, dewamke.

  14 mayıs 13:18

  104. şimdi size keşfettiğimde uygulamayı 324987 kat daha çok sevmemi sağlayan bir özelliğinden bahsedeceğim, hoş belki de ben geç keşfettim ama elbet bilmeyen birileri vardır diye paylaşıyorum.

  benim gibi bir şarkıyı sevdi mi dibine kadar sevip kusana kadar dinleyeniniz varsa, o şarkıyı dinleyenlerin başka hangi şarkıları sıklıkla dinlediğini görmenizi sağlayan bir özellik varmış.

  şarkıya tıkladıktan sonra üstte çıkan 3 nokta işaretine basıyoruz, sonra da "go to radio/şarkı radyosuna git"e tıklıyoruz, ve voila! karşınıza çıkan bu 50 şarkılık listedeki parçaların %25'ini beğeneceğinizin garantisini veriyorum. bence yeni şarkı keşfetmek için mükemmel bir özellik.

  (link: https://youtu.be/0cA_0MOcYGg bu da günün şarkısı olsun o zaman)

  30 nisan 13:42

  103. farklı müzikleri keşfetme olanağı sağlayan müzik platformu. yakın zamanda smooth jazz çalma listesinde yer alan farklı ve etkileyici müzikleri keşfettim. enstrümantal müzikleri sevenlere bu listedeki müzikleri dinlemelerini tavsiye ederim.

  (link: https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DXdwTUxmGKrdN?si=rrfY7NZzTi2aRcfEs7BarA )

  29 nisan 17:39 29 nisan 17:46


  102. bayılıyorumm. en sevdiğim uygulama olabilir. yıllardır premium olarak kullanıyorum ve çok mutluyum. istediğiniz moda göre, anınıza göre listeler bulabilmek, size özel listeler hazırlanması, güncel şarkıların, albümlerin haberini vermesi... muazzam bir şey. özellikle apple telefon kullanıyorsanız kesinlikle sahip olmanız gereken bir app. sevdiğim şarkılardan kafama göre listeler oluşturmak ve o şarkıları indirip çevrimdışıyken de dinlemek büyük bir kolaylık. ayrıca bilgisayardan giriyorsanız da arkadaşlarınızın o an ya da kaç dk önce hangi şarkıyı dinlediğini vs görmek de çok eğlenceli.

  4 mart 13:02

  101. Bu seneki Wrapped listemde ilk 10 da (gbkz: Rober hatemo) pabucumun dünyası var. Farkında bile değildim bu kadar dinlediğimin, bundan sonra kimse benim hayatı ne kadar sevdiğimi sorgulamasın.

  Şarkıyı bilmeyenler için;

  Bir acayip olmuş dünya kim ne tutarsa

  Bir uçanla, bir de kaçan kurtuluyorsa

  Gönlüm aşktan göz bakıştan alınıyorsa

  Bana bu aşk çöllerinde su veren yoksa

  O zaman yansın bu boş dünya

  Aşktan mahrumsa

  Mutluluk mutsuzluktan ayrılmıyorsa

  Pabucumun dünyası

  Ne kadar acıtıyor kalbimi şu gönül ağrısı

  Pabucumun dünyası

  Ne kadar acıtıyor kalbimi şu gönül ağrısı

  5 aralık 2019 20:38

  100. Yaptığı zamla kalbimi kıran müzik platformu. Sen de mi spotify

  2 kasım 2019 19:10

  99. Yeni yıldan itibaren premium üyelik 17,99 olacakmış, yap yap sen de zam yap spoti.

  2 kasım 2019 14:20


  98. öğrenci süslülere vereceğim taktik ile aylık 3,5 tl ye kullanabileceğiniz müzik dinleme platformudur.

  spotify'ın öğrenciler için uyguladığı bir kampanya bulunuyor. eğer aktif bir öğrenciyseniz ve .edu e-postanız hala aktif ise bu kampanyaya katılabiliyorsunuz. (link: https://www.spotify.com/tr/student/ bu) link aracılığıyla girdiğinizde premium u edinin bölümüne tıklayarak gerekli yönergeleri uyguladığınızda eposta adresinize confirmation email geliyor ve oradaki link aracılığıyla öğrenci kimliğinizin önlü arkalı fotoğrafını istiyor. en geç 2 gün içinde onaylıyorlar.

  bitti mi? hayır bitmedi çünkü daha 3,5tl ödemeye ulaşmadık. hemen enparaya başvuruyoruz ve enpara'da ayın enparalısı sistemi var. gerekli şartları sağladığınızda spotify ücretinin yarısını enpara karşılıyor. (link: https://m.qnbfinansbank.enpara.com/yenilenen-netflix-spotify-kampanyasi ayın enparalısı) olma şartlarına da buradan bakabilirsiniz. eğer karşılayamacağınızı düşünüyorsanız boşuna başvurmayın derim.

  iyi müzikler efendim ;)

  15 ağustos 2019 11:06 15 ağustos 2019 11:49

  97. En sevdiğim müzik dinleme platformu. Yeni tasarımına bayılıyorum şarkıların arkasında kliplerden veya albüm kapaklarından çok estetik bir 5-6 snlik videolar dönüyor. Çok keyifli olmuş. Ayrıca en en sevdiğim şeylerden biri “behind the lyrics” kısmı. Şarkının hikayesini görebilmek hoşuma gidiyor. Sayesinde sürekli yeni şarkılar keşfediyorum. 

  14 ağustos 2019 20:36

  96. Artık kafam nasıl karışıksa 5 tane daily mix hazırlamış yiğidim

  30 temmuz 2019 23:29