girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (196)
  • medya (2)

196. aralık ayında tekrar zam gelecekmiş. starbucksta çalışan arkadaşım söyledi.

kozmetik markalarını göz önünde bulundurunca çok da abartmamak lazım normal bence. abd menşeili bir marka. fakat benim gözüme çarpan en üzücü detay artık kur yüzünden badem sütünün gelmemesi. hiçbir yerde yok. kutusu 80tl falan yapıyor tabi bu da normal. yeni türkiyeye alışıyoruz.

31 dk önce

195. starbuckssız yapamayan bir pelinsu değilim ama bugün fark ettim ki zam gelmiş. küçük boy filtre kahveyi 4 liradan aldığımı hatırlıyorum öğrenciyken. ne olacak bu ekonomi? vallahi kahve de içemeyeceksek rahat rahat..

dün 23:02

194. 4 yıllık öğrencilik hayatımda bana kattığı tek şey bir kahveyle uzun saatler geçirebilmek.

herhangi bir kafede sürekli seni gözleyen garsonlar masaya her yeni gelen için menü getirmeler sipariş almalar. öyle zamanlar oluyor ki tek başına otururken bütün arkadaşlar bir araya geliyorsunuz masalar birleşiyor biri kalkıyor biri oturuyor kimsenin yanınıza gelip ne alırdınız deme durumu yok. bir nevi öğrenci evi ortamı. kışın bazen sade bazen sütlü kahve yazın da shaken ice tealerle vakit geçirdim. hele ağustos sonu yaptıkları 1 alana 2.si anında ücretsiz shaken ice tea kampanyası çok iyiydi.

gloria jeans ile kıyaslayınca kahveler daha büyük ve daha ucuz. soulmate kahve ve fiyatlarından bahsetmiyorum bile.

14 eylül 09:40


193. kışın sütlü filtre kahve. yazın cool lime içiyorum fakat cool lime bu sene ekstra özsüz baya kötü. su gibi direk.geçen sene ekstra öz istemediğimde güzeldi tadı şimdi çok su gibi. sürekli ekstra öz koyduruyorum böyle daha iyi. özellikle sıcaklarda bütün o gelen daralmayı alıyor. onun dışında çok kahve sevmediğim için başka bir şey içmiyorum genelde.

14 eylül 00:53

192. Ictigim tek sey americano,filtre kahve ve latte. Kahvesini seviyorum tam kivaminda ne cok sert ne de cok yumusak. 

Disarida turk kahvesine 8₺ vermektense yada caya 5₺ starbucksu tercih ederim. 

14 eylül 00:19 14 eylül 08:03

191. Ortalama bir kalitesi olduğu ve ortalamanın üstü kalitedeymiş gibi şişirildiği kanısındayım. Bence gloria jean's daha kaliteli ve iyi, kahve kalitesi yönünden

13 eylül 22:50

190. kahve içmediğim için kışın milkshake'leri, yazın da cool lime veya berry hibiscus favorim

13 eylül 21:32


189. Yaşadığım şehirde olmasada birkaç kere gitmişliğim var ve bana göre kesinlikli en uygun ve kaliteli kahveci diyebilirim. Kendince bir konstepti olan cafelerde bir kahveye 15 lira vereceğime - ki tadı normal hazır kahveler gibi- burayı tercih ederim. Çeşit çok , kahveler kaliteli, her çalışanı bilgili ve tecrübeli. Kendince burayı dalgaya alan tiplere bir anlam veremiyorum doğrusu...

13 eylül 21:20

188. artan dolarla birlikte fiyatları ne kadar artacak diye düşündüğüm kişisel favorim olan kahve zinciri. başta pek bi numarası olmadığını düşünsem de artık burdan başka yerde kahve içemiyorum ben de. diyette iseniz düşük kalorili starbucks içecekleri: skinny vanilla latte (100cals), caramel frapp light blended (100cals), nitro cold brew(5cals) imiş. diyetteki süslülere benden selam olsun. :')))

13 eylül 20:34

187. Starbucks'ın akıllı telefon uygulamasından kimse bahsetmemiş sanırım. Bu uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz ilk indirdiğinizde 1 adet ikram kahve veriyor. Sonrasında 15 yıldız toplayınca (15 kahve yani) yine ikram kahve veriyor. Yolunuz devamlı Starbucks'a düşüyorsa çok işe yarar bir uygulama bence.

13 eylül 16:28 13 eylül 16:30