yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (226)
  • medya (2)

  226. Eh idare eder. Eger kahveniz kotu oldugunda bunu degistirtebilecek kadar hayati seviyorsaniz sizi uzmez. Onun disinda eh yani. Daha stabil lezzetli olan bir kahveciye yakin degilsem starbuck a gidiyorum. Ilk yudumumu icmeden de oradan ayrilmiyorum. Is goruyor.

  20 ocak 02:51

  225. Avrupada Starbucks:  Avrupada Café kültürü olduğu için (bir masada oturulur, garson gelir siparişinizi alır, ortam hoştur, Starbucksta masalar kirli olabilir, self servis için ayakta beklenir vs. Eksileri daha çok) insanlar starbucks ı tercih etmez. Ama değişik kahveleri güzeldir. Kahveleri özel olan bir cafe ye gitmediğiniz sürece, starbucks ın kahve kalitesi standart bir cafe ile aynıdır. 

  Türkiyede Starbucks: Dağınık, gürültülü olabilen ve hava atma mekanı gibi bişey. İki gün önce içitiğim kahve gayet güzeldi. Kahveleri iyidir. Türkiyede no name cafede içtiğim capuccino nun türk kahvesinden yapıldığını da deneyimledikten sonra özellikle .  

  13 ocak 15:38 13 ocak 15:39

  224. Normal standartları olan bir kahve zincir markası. Kahvelerini beğenirim.Ama Türkiyede bir kesim tarafından garip bir şekilde abartıldığını düşünüyorum ve buraya kahve almaya girince insanlardan bazılarının saçlarını savura savura film çeker edasıyla kahvesini aldığına şahit oldu bu gözler. Geçen birisi saçını savurarak beni ittirdi ahshshhs gerek var mı gerçekten bu kadar kasmaya ya.

  12 ocak 09:32


  223. Kötü kahve, rahat mekan. Türkiyeye ilk geldiği günden beri giderim. Hiçbir şey satın almadan oturabilirsiniz. Kimse de gelip size laf etmez. Sabah erken saatte gittiğimde koltuklarda yatan sokak çocukları oluyor soğuktan korunmak için, kimse de onlara kalk git burdan demez, onlar zaten ortam kalabalıklaşmaya başlayınca zaten kalkıp giderler. Kasada cüzdanımı unuttuğumda bu seferki bizden olsun derler. Kimi içeride ders çalışır, kimisi ofis olarak kullanır, kimi birini bekler, kimi parası yoksa içeri girer oturur, ısınır. 

  11 ocak 12:22

  222. çocuğumuzla day1 dan beri gayet de gittiğimiz yer hatta baya rahat ediyoruz, güzel,hep aynı kalitede kahve geliyor, sürpriz yok, mis gibi. gürültü son düşünülecek şey olmalı starbuckslar gümbür gümbür ses içeriyor zaten. ya sakin bi üçüncü dalga kahveci ya da ev ortamı sessizlik sağlar onun dışında aile falan görünce çemkirmeyin ortamlarda, imtiyaz falan verilmedi kimseye bildiğim kadarıyla alsdslşfş

  11 ocak 08:32

  221. Biliyorum hiç alakası yok ama benim için iyi kahvedir. Üniversitede kahvemi alıp sahile giderdim, şimdi yaşadığım şehirde sadece 2 starbucks var ve ikisi de bana uzak, bazen canım aşırı starbuckstan kahve istiyor. Benim için önemliymiş bu sene anladım.

  10 ocak 22:15

  220. ailelerin pek tercih ettiği mekanlardan değil. onun için bebek ve cümbür cemaat gelip gürültü kirliliği yapan aileler yok. yanına bir kız alıp, elitist tavırlar sergileyip, kıza daha çekici görünmek için servis elemanlarına küstahça emir yağdıran kırolar da yok self servis oldugu için. yaz günü şal isteyen, mekana gelmeden mama sandalyesi isteyenlerin, servis elemanları üzerinden egosunu tatmin etmek isteyenler için uygun bir ortam olmadığı için hoşuma giden bir mekan.

  10 ocak 15:51


  219. geçtiğimiz hafta itibariyle "starbucks card" uygulamasını kullanmayı bırakmış bulunmaktayım.

  yaklaşık 1.5 ay önceye kadar uygulamada "her 100₺lik yüklemeye 5 yıldız hediye" idi ve card kullanılmasını mantıklı kılıyordu. şimdi, eğer gold üye değilseniz -ki bunun için gerçekten de uçuk harcamalar yapıyor olmalısınız starbukcs'ta- o card'ın tek avantajı her 15 kahve içişinizde 1 "küçük boy" kahvenizin bedava olması. eskiden card'a minimum bakiyenin altına düştüğünde otomatik 100₺ yükleme talebi kuruyor ve kahve yanında diğer ürünleri de cardla ödediğinizde 100er ₺ yüklemelere devam edip kısa sürede bedava kahvenizi kazanıyordunuz. şimdi o yüklenmiş paradan tatlı almanın hiçbir anlamı yok. ben zaten ayda maksimum 5 kere gidiyorum buraya, 3 ayda 1 bana verilen maaş zammı ile kendime 1 kahve hediye ederim zaten starbucksçım senin sadaka verir gibi bedava kitlemene ihtiyacımız kalmıyor.

  9 ocak 12:06

  218. kupa ve bardaklarında, istenen fiyatlara paralel giden bir olay yok.

  bir yılbaşı çocuğu olarak, hayatım boyunca tüm doğum günlerimde en az 1-2 tane mudo yılbaşı konseptli kupa almış biri olarak kupalara özel bir ilgim olması çok doğal. starbucks'ın da her mağazasına girdiğinizde önünüze çıkan raflarda sergilenen çeşit çeşit kupaları incelemeyi çok seviyorum. fakat altlarını çevirdiğimde gördüğüm fiyatlar her geçen gün beni daha da şoke ediyor. basit bir cam bardak için bile 500₺ istiyorlar, marka fiyatı olduğunu biliyorum ama alan var alamayan var ve bende 2 tane (hediye gelmiş) starbucks kupası varken şunu söyleyebilirim ki: inanın keramika'nın kupaları ile aynı kalitede. işyerinde gövde gösterisi yapmayacaksanız evde kendi çapınızda sıcak/soğuk bir şeyler içerken tuttuğunuz kulbun yanında diklemesine yazan "starbucks" yazısına ekstradan 400₺ daha vermenize pek gerek olduğunu düşünmüyorum.

  9 ocak 12:02

  217. 3-5 sene önce kahvelerine berbat diyenleri şovculukla itham ederdim içimden. son yıllarda her gün düzenli kahve içerken, çekirdekti çekilmişti çeşit çeşit denerken bir damak tadı oluşmuş bende de herhalde ki artık gerçekten çok, çok kötü geliyor kahvesi. bir bardak 40 lira olmuş herhalde artık hayatta gidip kahve almam buradan.

  25 ekim 2022 22:44 25 ekim 2022 22:45