yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (0)

  61. ergenliğimin oyunuu deli gibi bir sürü hesap açıp hepsinden main hesabıma hediye kasardım

  18 eylül 15:08

  60. tekrar oynamaya basladım asırı sardı kendi paramla kendimi süperstar yapmanın keyfi başkaymış

  3 nisan 2022 00:11

  59. 4. sınıfa gidiyorken çok severek oynuyordum, partilere katılıyor, annemin telefonundan 5tlye süperstar oluyordum. royaly olmak çok istiyordum. hesabım çalındı, çok üzüldüm. çalan kızın adı burcuydu..hiç unutmuyorum. yıllarca oyuna girmedim.2020 yılında (18 yaşındaydım) aklıma stardoll geldi. girdim ve hesap açtım.2 yıldır oynuyorum :). şuan 20 yaşındayım ve oyunu çok seviyorum bence çok kaliteli ve güzel bir oyun. yabancı arkadaşlar edindim, ingilizcemi geliştirmeye çalışıyorum. kıyafetler deneyip oda düzenlemeyi seviyorum. 

  kullanıcı adım:yetersizbakiye :) 

  23 mart 2022 00:05 5 nisan 2022 17:22


  58. Zamanında ilk ilişkim burada başlamış ve 6 buçuk yıllık ciddiye giden bir serüvenin sonunda bitmiştir. Bu oyunun yeri bende özeldir. Ben oyunu bırakalı yıllar oldu, tekrar başlamayı hiçbir zaman düşünmüyorum. Sadece arada kapanan hesabımı aktifleştirip çıkarım. 2011-2013 aralığında oldukça keyifli bir kitleye sahip güzel bir oyundu kendileri. Şu an aynı kalitede olduğunu sanmıyorum

  31 ağustos 2021 14:42

  57. Bir küçüklük sevdası, 20 yaşındayım işimde gücümdeyim  bir ton işim var ama stardoll'da royaltyim... rezalet bir cv. Yine de oynamak zevkli. Özellikle de en sevdiğim kısmı gerçek hayatta da olan markaların gerçek tasarımlarından kıyafetler yapmaları. Stardoll'da yaptığım outfitlerden ilham alıp çok kıyafet almışlığım ve outfit oluşturmuşluğum vardır. Çocuğuma miras bırakacağım stardoll hesabımı.

  31 ağustos 2021 13:06

  56. aramızda kalsın 21 yaşındayım hala oynuyorum eski tadını vermese de gerçekten güzel tasarlanmış bir oyun, eski hesabımı yüzlerce kez ncg-cg yapmıştım, saçlar tasarlayıp ödüller almıştım ve şimdi belki bize o kadar fazla gelemeyen ama o zamanlar 12-13 yaşlarındaki benim için çok fazla olan birikimim 800 tl gibi bir miktarı bu oyuna yatırmıştım, bu oyunla beraber sanalika ve bombom'da oynuyordum o zamanlar tabii, ama o kadar yatırım yaptığım stardoll hesabım kapanınca inanılmaz üzülmüştüm :(

  2020'de kendime yeniden bir hesap oluşturdum, süslü'den olduğunuzu belirtmek için hi kek göndermeniz yeterli nickim: keshixo

  25 ocak 2021 11:14

  55. ilkokul zamanımda benden 2 yaş büyük arkadaşımdan öğrenmiştim bu oyunu. arkadaşımla birlikte bu oyuna aşırı sarmıştık. ikimizden birisinin evinde buluşurduk. bilgisiyardan stardoll açıp saatlerce oynardık. arkadaşımla partilere girer nedensizce insanlarla kavga ederdik. herkes birbirine "sew olak mı" yazıp dururdu. annemin telefonunu bazen gizlice alıp stardoll'a para yatırırdım. hileyle kıyafet de atabiliyordum hesabıma. superstarlar vardı bu uygulamada aşırı zengin görünümlü tiplerdi. onların evlerine gider evlerine bakardım hep.

  çok eğlendiğim yıllardı açıkçası. dert yoktu, tasa yoktu. tek derdimiz arkadaşımla buluşup stardoll oynamaktı.

  25 ocak 2021 07:29


  54. ortaokulda tanışmam sonucu ailecek bağımlısı olduğumuz oyun, starshinecici adlı bir hesabım vardı, kullanıcı ismini de rastgele seçmiştim ama çok tatlıydı be. hesabımı bayağı ilerletip partilere akarken biriyle tanıştım ve beni superstar yapma vaadiyle kandırdı, hesabımı çaldı. sonrasında çok ağlamıştım, hesabıma mesajlar atıp durmuştum ama hiç cevap alamamıştım. hesabımın çalındığı gün stardoll'un çalma mantığını anlamış ve azılı bir hesap çalıcısı olmuştum, diğerlerinin aksine genelde şifreyi değiştiremezdim, sadece görevleri yapıp kendime coin yollardım. bilgisayarımızın bozulmasıyla da oyuna elveda dedim. pişman değilim.

  24 ocak 2021 14:08

  53. yıl 2007, nickim jessica_girl (gizlinot: Swh) bu nickle ateist olduğunu söyleyen biriyle tartışıp " allah yoksa bu bulutları kim yarattı?!" diyerek harika bir tespit harika bir iman gücüyle ateistsavar olduğum, 2009 yılında ise superstar olma vaadiyle başka biri tarafından kandırılıp hesabımın ellerimden uçup gitmesiyle (gizlinot: Kızım seni hiç unutmadım)  bu oyuna küsüp veda ettim ben, dönüp ardıma bile bakmadım. hey gidi jessica girl!

  24 ocak 2021 10:31

  52. son bir saattir siber saldırıya uğramakta olan oyun sitesi. Kontrol etmek isteyen duyuru paneline baksın. Saldırgan her on dakikadar bir kendine yeni bir kurban seçiyor, çoğu da yüksek seviyedeki hesaplar. Koskoca stardoll'un bunu önleyememiş olması çok utanç verici. İlk değil bu maalesef.

  8 ağustos 2020 22:28