girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (186)
  • medya (8)

186. Diğer inditex markalarına göre daha düşük kaliteli bulduğum marka. Pull and bear ve bershkaya girdiğimde mutlaka birkaç parça ürün beğeniyorum ama stradivariusda gözüme çarpan çok nadir parçalar oluyor. Zevke hitap etme meselesi aslında mutlaka beğenenler vardır. Ama buradan aldığım ürünler genellikle dayanıksız çıktı. 

5 ekim 12:45

185. ev dekorasyon ürünleri çok güzel olan fakat istanbulda sadece taaa Allahın dağının başında bulunan mall of istanbulda satılan yer.

5 ekim 12:06

184. Maalesef buradan aldığım simli cüzdan ve çanta yüzünden kaç defa zor duruma düştüm. İçine koydukları gizli alarm yüzünden (çantanın astarını yırttım ve orada bulup çıkarttım alarmı) çoğu yerde ötüp rezil oldum. Allah'tan cüzdan da çantada gizli alarm var diyorum da fazla üstelemiyorlar. Sırf bu sorun yüzünden inditexden aksesuar almıyorum.

4 ekim 17:02


183. 1 sene önce buradan simli bir siyah cüzdan almıştım. 2 ay falan kullandım sonra anneme verdim. Hala da duruyor fıstık gibi. Bir de çanta almıştım hediye anneme buradan. O da hala taş gibi duruyor. Bilmiyorum şans işi galiba.

3 ekim 21:35

182. cüzdanlarını ben de sağlam buluyorum. 3. senemize doğru gidiyoruz, 3 senedir hiç değiştirmedim cüzdanımı. hiçbir problem yaşamadım. ilginç fakat rengi de solmadı ki cüzdanım hardal rengine dönük bir renk. benden sonra annemde satın almak istedi. o da siyah, cüzdanın yanında ek kartlık gibi açılan bir modelini aldı. kendisi cüzdanına gerekli gereksiz tüm fişleri, önemli gördüğü tüm kağıtları ve aldığı kartları sıkıştıra pıkıştıra koyan biri. 2 sene olacak hiçbir problem yaşamadık. şimdi bir çantasını gözüme kestirdim, onu almayı düşünüyorum. umarım o da kaliteli çıkar.

3 ekim 10:22

181. Bana göre cüzdanları sağlam olan markadır. Bende 2 yıllık bir pudra pembesi cüzdanı var o kadar hor kullanmama rağmen(ki 2 yıldır tek cüzdanım bu) sadece rengi soldu. 

3 ekim 01:40

180. (yazar: Hazel) e katılıyorum. 7 ay önce aldığım cuzdanimin fermuarı bozuldu. Tasarımları gerçekten çok güzel ama sağlam olmadıkça ne anladim ben bu işten. Genel olarak inditexe güvenmiyorum açıkçası kalite konusunda.

3 ekim 01:24


179. cüzdanları kalitesiz olan markadır, 2 seferdir bozuk cüzdanla uğraştırır beni. taş gibi denmesine çok şaşırdım keşke 2 cüzdanımda birisinde taş gibiliği bana da denk gelseydi.

doğum günümde arkadaşım (link: https://www.stradivarius.com/tr/en/woman/accessories/shop-by-product/purses-and-toiletry-bags/view-all/embossed-coin-purse-c1393019p300795198.html?colorId=650 ikiye katlanan bir modelini) hediye almış, paketten çıkardığımda cüzdanın kapatma yerinin çalışmadığını fark ettik, iç içe geçmeli mekanizması bozuktu ve cüzdan kapanmadığı için öylece dümdüz açık duruyordu. mağazaya değişim için götürdüm ama arkadaşım fişini attığından fişsiz değişim yapamıyoruz .s diye mırın kırın ettiler. ama cüzdan da kapanmıyo yani elimde sallanıyo cüzdan iki tarafı açık, peki ben böyle bi cüzdanı nasıl kullanıcam paralar çantaya mı saçılsın yoksa çöpe mi atayım diyerek biraz ısrar edince değiştirmeye ikna oldular.

değiştirip yenisini aldığım cüzdanı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, bilin bakalım yine neresi bozuldu. cüzdanı kapatmakta çok zorlanıyorum ve çoğu zaman artık öylesine atıyorum çantama.

3 ekim 01:18

178. Pantolonlarının bana cuk oturduğu markadır. Her başka markadan pantolon alışımda bana terzi yolu görünür. Paçasını kestir belini yaptır uğraş dur. Keşke daha sık indirim yapsalar. 

edit: ayrıca 2 senedir cüzdanını kullanıyorum taş gibi çıktı valla 

3 ekim 00:08 3 ekim 00:10

177. ürünlerinin %70'ine xs bedeni eklemeyerek neyi amaçlıyor bilmiyorum. çok güzel kıyafetlerin var ama 1.60 boyumla small bluzların içinde kayboluyorum. bunu yapan tek inditex markasısın. hatta genel olarak tek markasın...

tanım: çantaları ve kıyafetleri çok güzel olan bir inditex markası.

3 ekim 00:04