yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (227)
  • medya (10)

  227. online sipariş iki haftadır hazırlık aşamasında, uuzn zamandan beri online dan alışveriş yapmamıştım , pişman oldum .. hiç bir şekilde telefon ile online chat ile watsup ile de ulaşamıyorsunuz, sadece bekliyorum...berbat hale gelmiş sistemleri, daha da uğramam...

  26 ocak 11:53

  226. Bir sürü para verip iki kazak, bir sweatshirt alıp hiç memnun kalmadığım marka. Bir daha burdan alışveriş yapmaya tövbe ettim. Kazak da, sweat de ilk yıkamada soldu ve pamuklandı. (gizlinot: 30 derece kısa programda yıkadım. Makinede sorun var desem başka markalarda böyle bir şey başıma gelmedi.)

  22 kasım 2022 11:13

  225. İndirim yaptıktan sonra ürünleri satışa açıp bir gün sonra sebebini bile bildirmeden dalga geçerek konuşan ve siparişleri iptal eden firma

  6 ocak 2022 16:57


  224. bu gece itibarıyla ürünleri zamlanacakmış :(

  4 aralık 2021 21:12

  223. Bu markanın cüzdanları, çantaları içinde alarmları olduğu için öter ne yazık ki. Neden böyle bir şey yaptıklarını bilmiyorum. İlk stradivarius cüzdanım bir arkadaşımın bana doğum günümde hediye ettiğiydi. Başta bu alarm konusunda bilgim yoktu ve alarm da ötmüyodu zaten. Bir zaman sonra hangi mağazaya girsem sürekli ötüyodu. Mağazalara girmeye çekinir olmuştum gene ötecek bu meret diye. Ötmenin sebebini bulunca gittiğim mağazalarda iptal ettiriyodum alarmı ama bu da kesin sonuç değildi. Mecbur başka bir cüzdan aldım kendime. Neyse gel zaman git zaman bir gün yine bir stradivarius cüzdan beğendim. Alarm yüzünden alıp almamak konusunda kararsız kaldım ama dayanamayıp aldım. (gizlinot: 😄) cüzdanı alır almaz elimle yoklayarak alarmın nerde olduğunu buldum. Nasıl çıkarsam diye düşünürken eski cüzdanımı buldum ve nasıl olsa artık kullanmıyorum diyerek alarmını çıkarmaya çalıştım. Tek yöntem alarmı örten kısmı açmaktı. İnce uçlu makasla dikkatlice kestim dikişleri ve çıkardım alarmı. Riskli olsa da aynı işlemi yeni cüzdanım için de yaptım ve söktüm o alarmı oradan. Sonra açtığım kısmı çok kuvvetli bir yapıştırıcı ile yapıştırdım. Gerçekten sağlam bir iş çıkardım ve hiçbir şekilde açılma/bozulma olmadı cüzdanımda. Hiç belli de olmuyo. Çok rahat kullanabiliyorum cüzdanımı böylece. Normalde de böyle takıdır, kıyafettir, çantadır vs şeylerin basit tadilatlarını yapmayı severim. Elim yatkındır, o yüzden çok da tereddüt etmedim yaparken(gizlinot: 🤓)

  29 kasım 2021 14:59 29 kasım 2021 15:01

  222. 2 ay önce 199'a aldığım crop şişme yelekler şu an 299 tl.

  ilgili medya:
  1
  14 kasım 2021 14:51

  221. pantolon kalıplarını severim. çantaları da uygun fiyatlı oluyor. trikolarınından da indirim de alırım her zaman. tarzını seviyorum ancak ömürlük ürünler olmadığı aşikar. küpe setlerinden de alırım, ancak her zaman kullanmak için değil ve suylada buluşturmam. 1-2 sene böyle kullandıklarım var elimde. ancak şöyle bir durum var. ya mağazadan alın alacaklarınızı ya da kendi sitesinden. sakın trendyol'dan almayın. trendyol'dan ne aldıysam ürün defolu geldi. hemen iade tabi. ama kendi sitesinden aldıklarım da hiç böyle bir sorun yaşamadım.

  anlayacağınız takip edilip güzel şeyler yakalanabilir. ürün kullanılırken de biraz hassas ve özenli davranılırsa sizi 1-2 sene götürecek ürünlerdir.

  9 kasım 2021 08:46 9 kasım 2021 08:47


  220. Üstteki süslüye katılıyorum. Bijuteri ürünleri kullan at gibi neredeyse. Ben şeffaf oje sürüyorum bazen. Ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum. Onun dışında tarzını beğeniyorum diğer inditex markalarına göre. Aradığımı hep Stradivariusta bulurum.

  9 kasım 2021 07:31

  219. Kolye ve küpe setlerinden aldım. Bir hafta olmadan boyaları solmaya başladı. Daha uygun fiyata bujiterilerden aldığım zirkon takılarsa suya çok daha dayanıklıydı hala bozulmadılar. Takılarını almayın 

  8 kasım 2021 21:25

  218. sakın trendyol kuponlarına vs kanıp gidip şimdi alışveriş yapmayın dün akşam bütün kıyafetlerin fiyatını minimum 5otl olmak üzere yükseltmişler şimdi de kupon dağıtıyorlar. Bir sizsiniz akıllı değil mi? şark kurnazları sizi!

  Aynı şey bershka ve pull and bear içinde geçerli 150 olan etekleri dün 250tl yapmışlar, pisliksiniz, almayın kızlar almayın!!!!

  8 kasım 2021 11:27