girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (1)

57. Hollywood reporter açıkladı: 3. Sezon için bölüm başı 250.000$'a anlaşmışlar çocuk oyuncularla. Başrol yetişkinlerin de bölüm başı ücreti: 350.000$

21 mart 02:28

56. dün gece bitirdim kendisini. şimdi 3. sezonu nasıl bekleyeceğim a dostlar. tüm çevreme önerdiğim bir dizi oldu ve izleyen herkes benim kadar sevdi sevdi efendim,izletin izlettirin.. bu arada değinmeden geçemeyeceğim El’in oyunculuğu muhteşem ötesi, inanılmaz seviyorum kendisini öyle böyle değil. 

2 mart 03:03

55. Ya benim anlamadığım ilk sezonda eleven willi görebilsin diye 1 ton tuz döküp havuzun yoğunluğunu artırdılar falan ama 2.sezonda eleven gayet gözlerini kapatıp her şeyi görebilecek kıvama gelmişti. O arada kendini mi geliştirdi noldu burayı asla anlayamıyorum

Bilen biri beni aydınlatabilir mi?

22 ocak 15:47 22 ocak 15:48


54. Karakterlerin hepsine ayrı ayrı eleven’a ekstra 15000 kat sinir olduğum kurgusal dizi. Ama öyle böyle kurgusal değil. Asla ne olduğunu anlayamıyorsunuz. Karakterler Bir değil bir kaç olayın peşinde. Asla bir konu çözülüp diğerine geçilmiyor. İzledikce sinirleniyorum. Peki neden izliyorum? Bunca insan beğenerek ne buluyor anlamaya çalışıyorum. 3.sezon izlemem ama o kesin. 

21 ocak 22:01

53. Guzel dizi, surukleyici, ilgi cekici, eglenceli. yalniz bilim kurgu dalinda iddiali degil bence, dark gibi cok daha derin ve iyi kurgulanmis bir basyapit varken bu alanda esamesi okunmaz. Almanlar yapmis diyor ve girdimi sonlandiriyorum suslu dostlar.

15 ocak 16:31

52. Klişelerin doğru kullanımda nasıl olağanüstü bir anlatıma yol açabileceğini gösteren dizi. Duffer Biraderler 80lerin filmleri gibi bir dizi oluşturmak istemişler ve bunu başarmışlar. Bir sürü farklı filme gönderme bir sürü alıntı var ve 80lerin klişeleri bolca kullanılsa da 21. Yüzyılın bakış açısıyla yapıldığı için izlediğiniz şey size çakma gelmiyor tanıdıklık, sıcaklık hissi veriyor. Modada bile geçmiş parçaların yeniden önümüze geldiği insanların aşırı derecede geçmişe özlem duyduğu günümüzde beğenilmesi beni şaşırtmadı.

 Ben her karakteri ayrı ayrı çok sevdim.  Çocuklar çok tatlı. Hopper’ı oynayan oyuncu mükemmel. Should I Stay or Should I Go’nun hastasıyız zaten. Bir de 2. sezonda değişecek diyorlar ama ben Steve’i de sevmekle beraber Jonathan’ı daha çok yakıştırıyorum Nancy’ye ya. Son olarak favori karakterim: fen bilgisi öğretmeni. Öyle hocamız vardı da biz mi tm seçtik lisede?

14 ocak 23:06

51. Dustinin resmini görüp başladım resmen diziye zira şehsuarla benim çocuğum kendisi. 80'lerde geçmesi o çocukların minnoşluğu mike hariç onu sevmiyorum beni diziye bağlado.3.sezon 2019'da yayınlanacakmış bu da beni çok yaraladı.

13 ocak 17:24


50. mike'la ciddi düşündüğüm dizi. bırak o psişiği gel beni bul aslanım. yok buralarda senden bir tane :(

12 ocak 21:56

49. ben 2 sezonunu da severek izledim. ilk sezon daha gizemli , merak uyandırıcıydı. atmosferiyle, herşeyiyle beğendim. casting muhteşemdi bi kere. çocukların hepsi mi yetenekli olur yahu. bir de tatlılar. hele o dustin favorimdi "rrrrrr" desene bana dustin!

12 ocak 15:31

48. duffer kardeşler tarafından yaratılan bilim kurgu dizisi. kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuk ve onlara yardım eden doğaüstü güçlere sahip bir kızın başından geçenler anlatılır. bir netflix dizisidir. dizi 80'lerde geçer. stand by me den etkilenmiştir. bir bölüm izledikten sonra bir bölümle yetinene daha rastlamadım.

ergen dizisi diyenlere aldırmayın ilk bölüme aldanıp çocukları görenler direkt yapıştırıyorlar ergen rerörö diye.

farklıdır, sevdirir.

12 ocak 14:59