sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (21)
 • medya (0)

21. 10 yıldır blog aleminde yer almasına rağmen hala 74bin takipçide kalması. ... keşke odtude olmaya devam etseymis. İncitmek maksatlı söylemiyorum odtude öğretim görevlisi olmak, 1milyon takipcili blogger olmaktan daha prestijli bir şey bence.

bana hep amiyane tabirle "attan inip eşeğe binmek" deyimini hatırlatan kadın.

14 eylül 19:06

20. yıllardır takip ederim yıllardır feşınvik zamanlarının en takip edilesi bloggerıdır. bu sezon da yine bilgilendirici ve deneyimli yorumlarıyla defile storylerini izlemek büyük keyif. artık bloggerlık tarzını biraz demode bulmaya başlamış olsam da bloggerlığın hakkını veren isimlerden kesinlikle.

14 eylül 10:31

19. Geçen seneki aşırı romantik fashion week tuvaletlerinden sonra bugün fevkaladenin fevkinde bir sudi etuz büstiyerle tamamen ters köşe yapıp benim zevkime göre göz ziyafeti çeken moda blogger/instagrammerı

11 eylül 19:45 11 eylül 19:47


18. Reklamsız 1 postu bile olmayan blogger. En eski takipçilerinden biriy-d-im. Fotoğraflarda yüzünü kapattığı zamanlardan beri takip ederdim. Artık takipten çıktım. 

30 haziran 17:00 30 haziran 17:03

17. yaklaşık 5-6 yıldır ben de yakından takip ediyorum. ancak o eski trend olanı kendi tarzına göre yorumlayan, zarif, ne paylaşmış diye merak uyandıran halleri kayboldu. çünkü attığı adım bile reklam artık. tamam anlıyorum bu alana bu kadar emek vermişken para kazanmak istiyor her blogger gibi. ancak bu kadar çok reklam paylaşması aşırı itici, samimiyetini tamamen kaybetti. yaptığı kitap alıntılarını, blog yazılarını, kendinden paylaşımlarını özletti. takipçi sayısında bir sıçrama olmamasını da buna bağlıyorum, çünkü yeni gelen takipçileri her anı ama her anı reklam olan sayfayı görüp kaçıyordur haklı olarak.

ayrıca boyu 1,55 değil 1,65 civarı diye biliyorum ben bu arada, kendisi söylemişti bir yorumunda.

13 haziran 16:36 13 haziran 16:38

16. boyunun 1.55 olduğunu biliyor muydunuz?

ona rağmen "kısa boylular giyemez" denilen her şeyi giyiyor. kendine de her şeyi çok yakıştırıyor. o beyazlarla dolu saçlarına, her gün yaptığı siyah smoky makyaja bile hayranlıkla baktırıyor.

benim idol aldığım nadir kadınlardan biridir. her daim mutlu oluşuna, güzelliğine, bakımlı oluşuna, yaşamayı sevmesine... daha çok sayarım her şeyini takdir ediyorum.

onun yaşına geldiğimde onun kadar mutlu bir kadın olabilirim umarım.

21 nisan 00:02

15. youtuberlar sosyal medyayı henüz ele geçirmemişken, ortamlarda blogger tayfa arzı endam eylerkenden beri takip ettiğim en şık blogger idi. ama demodeleşti artık bunun farkına varmalı. sürekli looklar hazırlayıp hazırlayıp otellerde çekim yapıyor yani ne biliyim o gün gerçekten o kıyafetleri giydiğini bilmek daha doğal olmaz mıydı? sürekli neden otelde çekim yapıyorsun ki? hem geçti artık eskidendi o uzaklara bakmalı pozlar çok demodeleşti artık anla ya. ve bir de feşınvik macerası var... yeni gelinlerin takılarını takmayı heyecanla gözlemesi gibi her yıl 2-3 louboutin alıp feşınvike hazırlanıyor. yani bir yıl da bizi şaşırt ve illa özel bir şeyler giyeceğim diyorsan giuseppe zanotti ayakkabı al ne biliyim aquazzura giy yani hep louboutin hep louboutin sıktı biraz .

ve 6 yıl önce falan feşınvikte (link: https://www.instagram.com/p/Bg79iF7hU0z/?taken-by=styleboomblog şöyle) looklarını görüp ayyy ne havalı kadın falan diyorduk ama geçti o devirler bitti artık ya. hiç üzmek istemiyorum kendisini çünkü kesssinlikle çok tatlı bir kadın ama bi etrafına bak ya o kadar insan arasında bir tane senin gibi var mı? herkes günlük looklar içinde. bu "kız kardeşimin düğününe gidiyorum" elbisesi nedir? yani evet kendini göstermen için bir fırsat çıktı bunu kullanmak ne kadar tarz bir kadın olduğunu göstermek istiyorsun ama tekrar söylüyorum o kadar sade ve dozunda giyimi tercih etmiş insanlar arasında bu prenses ve "uğraşılmış" lookunla kendini tuhaf hissetmedin mi? insanların jeanle de gidebildiği yere sen neden kabarık prenses elbisesiyle gidiyorsun ki? gerçekten bu lookunu görünce çok çok üzüldüm. oscar kırmızı halısına çıkmıyorsun sakin ol lütfen. ve (link: https://www.instagram.com/p/Bg3r7YqBLzX/?taken-by=styleboomblog bu) nedir? neden?

EDİT: kendisinden cevap geldi. tasarımcı defilesine özel olarak giydirmiş. o defilede cansu akını da giydirdi sudi etuz (link: https://www.instagram.com/p/Bg6sC9vlbEG/?taken-by=cansuakinn şu şekil) ama cansu bulunduğu ortama absürt kaçmadı keşke başka bir tasarım tercih edebilseymiş. geçen sene de yine sudi etuz defilesinde tasarımcı tarafından (link: https://www.instagram.com/p/BYv4CubB_qg/?taken-by=styleboomblog şu şekil) giydirilmişti. bu tarz elbiseli çok iyi taşıdığı ve kendisine de çok yakıştığı için tasarımcı ısrarla giydiriyor sanırım ama keşke sadece giyene ve giyilene değil giyilen ortama da baksaymış tasarımcı. ayrıca (link: https://www.instagram.com/p/Bg3r7YqBLzX/?taken-by=styleboomblog burda ) da bir dressing olayı var mı bilmiyorum ama bu da ortama olmamış yine.

30 mart 09:53 30 mart 10:57


14. Çok uzun zaman önce bu işe başlayıp, başından beri profesyonel içerikler üreten blogger. Sayıları çok azaldı bence koruyup, desteklemek lazım. İncecik belli, zarif kadın.

15 mart 23:40

13. konuşmadığı zaman zarif duruyor, ama ses tonu ve konuşma biçimi dış görünüsü ile tezat oluşturuyor, konuştuğu zaman eğitimli, donanımlı değil de böyle özenti ve sığ duruyor.

15 mart 11:47

12. Hep fazla uğraşılmış, hep üzerinde fazla düşünülmüş, hep bir fazla mükemmel olmaya çalışan hatun. Fazlasıyla baymıştır fakat seveni çoktur

6 haziran 2016 05:34 ed.15 ağustos 2016 12:18