girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

16. yaklaşık 5-6 yıldır ben de yakından takip ediyorum. ancak o eski trend olanı kendi tarzına göre yorumlayan, zarif, ne paylaşmış diye merak uyandıran halleri kayboldu. çünkü attığı adım bile reklam artık. tamam anlıyorum bu alana bu kadar emek vermişken para kazanmak istiyor her blogger gibi. ancak bu kadar çok reklam paylaşması aşırı itici, samimiyetini tamamen kaybetti. yaptığı kitap alıntılarını, blog yazılarını, kendinden paylaşımlarını özletti. takipçi sayısında bir sıçrama olmamasını da buna bağlıyorum, çünkü yeni gelen takipçileri her anı ama her anı reklam olan sayfayı görüp kaçıyordur haklı olarak.

ayrıca boyu 1,55 değil 1,65 civarı diye biliyorum ben bu arada, kendisi söylemişti bir yorumunda.

13 haziran 16:36 13 haziran 16:38

15. youtuberlar sosyal medyayı henüz ele geçirmemişken, ortamlarda blogger tayfa arzı endam eylerkenden beri takip ettiğim en şık blogger idi. ama demodeleşti artık bunun farkına varmalı. sürekli looklar hazırlayıp hazırlayıp otellerde çekim yapıyor yani ne biliyim o gün gerçekten o kıyafetleri giydiğini bilmek daha doğal olmaz mıydı? sürekli neden otelde çekim yapıyorsun ki? hem geçti artık eskidendi o uzaklara bakmalı pozlar çok demodeleşti artık anla ya. ve bir de feşınvik macerası var... yeni gelinlerin takılarını takmayı heyecanla gözlemesi gibi her yıl 2-3 louboutin alıp feşınvike hazırlanıyor. yani bir yıl da bizi şaşırt ve illa özel bir şeyler giyeceğim diyorsan giuseppe zanotti ayakkabı al ne biliyim aquazzura giy yani hep louboutin hep louboutin sıktı biraz .

ve 6 yıl önce falan feşınvikte (link: https://www.instagram.com/p/Bg79iF7hU0z/?taken-by=styleboomblog şöyle) looklarını görüp ayyy ne havalı kadın falan diyorduk ama geçti o devirler bitti artık ya. hiç üzmek istemiyorum kendisini çünkü kesssinlikle çok tatlı bir kadın ama bi etrafına bak ya o kadar insan arasında bir tane senin gibi var mı? herkes günlük looklar içinde. bu "kız kardeşimin düğününe gidiyorum" elbisesi nedir? yani evet kendini göstermen için bir fırsat çıktı bunu kullanmak ne kadar tarz bir kadın olduğunu göstermek istiyorsun ama tekrar söylüyorum o kadar sade ve dozunda giyimi tercih etmiş insanlar arasında bu prenses ve "uğraşılmış" lookunla kendini tuhaf hissetmedin mi? insanların jeanle de gidebildiği yere sen neden kabarık prenses elbisesiyle gidiyorsun ki? gerçekten bu lookunu görünce çok çok üzüldüm. oscar kırmızı halısına çıkmıyorsun sakin ol lütfen. ve (link: https://www.instagram.com/p/Bg3r7YqBLzX/?taken-by=styleboomblog bu) nedir? neden?

EDİT: kendisinden cevap geldi. tasarımcı defilesine özel olarak giydirmiş. o defilede cansu akını da giydirdi sudi etuz (link: https://www.instagram.com/p/Bg6sC9vlbEG/?taken-by=cansuakinn şu şekil) ama cansu bulunduğu ortama absürt kaçmadı keşke başka bir tasarım tercih edebilseymiş. geçen sene de yine sudi etuz defilesinde tasarımcı tarafından (link: https://www.instagram.com/p/BYv4CubB_qg/?taken-by=styleboomblog şu şekil) giydirilmişti. bu tarz elbiseli çok iyi taşıdığı ve kendisine de çok yakıştığı için tasarımcı ısrarla giydiriyor sanırım ama keşke sadece giyene ve giyilene değil giyilen ortama da baksaymış tasarımcı. ayrıca (link: https://www.instagram.com/p/Bg3r7YqBLzX/?taken-by=styleboomblog burda ) da bir dressing olayı var mı bilmiyorum ama bu da ortama olmamış yine.

30 mart 09:53 30 mart 10:57

14. Çok uzun zaman önce bu işe başlayıp, başından beri profesyonel içerikler üreten blogger. Sayıları çok azaldı bence koruyup, desteklemek lazım. İncecik belli, zarif kadın.

15 mart 23:40


13. konuşmadığı zaman zarif duruyor, ama ses tonu ve konuşma biçimi dış görünüsü ile tezat oluşturuyor, konuştuğu zaman eğitimli, donanımlı değil de böyle özenti ve sığ duruyor.

15 mart 11:47

12. güzel, zevkli bir kadın, örnek alınacak, fikir verecek birçok paylaşımı var ama işte sen de kapitalist sistemin bir çarkısın be şekerim, gösterdiğin her şey para, çok para, daha çok para istiyor.

6 eylül 2016 20:03

11. Hep fazla uğraşılmış, hep üzerinde fazla düşünülmüş, hep bir fazla mükemmel olmaya çalışan hatun. Fazlasıyla baymıştır fakat seveni çoktur

6 haziran 2016 05:34 ed.15 ağustos 2016 12:18

10. ne giyse beğeniyorum, yakıştırıyor. gerçekten asil görünüyor, sanki mükemmel bir hayat yaşıyormuş gibi. nazardan hiç korkmuyor mu acaba? ben facebookta bile fotoğraf paylaştığımda tırsıyorum.

2 aralık 2015 05:10


9. Sanal alemde ilk göz ağrım. İlk postlarindan beri takipteyim. O zamanlar koton vb markaları çok giyerdi. En çok annesinin diktiklerini beğenirdim. Nasıl derin nasıl donanımlı nasıl zarif. İlk dönemlerde resmen idolumdu. Her yönden kendini gelistirebilmesi mucize gibi geliyordu. O dönemlerde formspring diye bir platformda soru cevap yapıyordu. Resmen sapığı gibi diş macununu bile sormustum. Evet reklam yüzü artık. Bu işten ciddi paralar kazanıyor. Empati yaptığımda yine haklı görüyorum. Biz olsak biz kabul etmez miydik?

16 kasım 2015 12:37

8. saçlarındaki beyazları ısrarla boyatmamasına anlam veremediğim moda bloggerı.

saçları ve beyazları bir yana bir çokları gibi benimde ilk ve düzenli olarak takip ettiğim moda bloggerıdır kendisi. ozamanlar maria gibi paria, pucca günlük,fashionbysiu vb. bi çok blogu öyle heyecanla ve zevkle takip ederdim ki. hepsinin bu kadar ünlenmemiş,taze,ulaşılması güç zamanları.benimse ufkum dar,yaşım küçük... şuan hatırlayınca garip hissettim,çok zaman geçmedi ama herşey çok hızlı değişti.

12 kasım 2015 20:26

7. bence Türkiye'deki en kaliteli blog yazarıdır kendisi. tarzı, duruşu, bilgisi, zarafeti takdir edilesidir.

22 ekim 2014 21:56