girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. Koku hassasiyetim oldugu icin kolay kolay su sisesi begenemiyorum. Cam sise denedim, tupperware denedim yok yok hepsi kokuyor. Ama suco benim goz bebegim oldu. Sifir koku, spora giderken de cok buyuk kolaylik oluyor. Donusunde koca siseyi tasimak zorunda kalmiyorum. Kendi zaten hafif. Fiyati pahali gibi gozukse de benim icin degdi diyebilirim.

4 ekim 15:51

2. birazcık pahalı olduğunu düşünsemde çok mutlu oldum aldığım için.çok su içiyorum 600 ml olanını aldım.çantada hiç yer kaplamıyor arkadaşlar ya mükemmel bir olay hele bittiyse incecik oluyor zaten asla ağırlaştırmıyor benim en büyük derdim buydu su şişesinin yer kaplaması ve ağırlaştırması.şuanlık çok memnunum kısacası.

22 nisan 16:39

1. Az önce internette rastladığım katlanabilir matara. Gün içinde çok su tükettiğim için fikir hoşuma gitti, bir tane de eşime aldım çünkü o hep unutuyor. Üzeri için çok şeker stickerlar da gönderiyorlarmış. All i want for christmas is you yazıyor üzerinde <3. Kullanılan malzemeler son derece sağlıklıymış ve makinede yıkanıyormuş bu arada. Mataramasu.co adresinden ulaşabilirsiniz, indirimler ve hediyeler var yılbaşı için.

21 aralık 2016 22:08