yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (1)

  37. Elementler koleksiyonundan air olanı almıştım. Bir buçuk senedir aynı şişeyi kullanıyorum haftada bir güzelce yıkıyorum. Su içme alışkanlığım arttı. Zamanında tupperware kullanmış biri olarak öneririm. Koku problemi asla yok. Baya kırıştı buruştu benimki ama ürününün yapısı böyle. Patlama ve delinme gibi bir durumla karşılaşmadım. İndirim döneminde şans verilmeli.

  21 ekim 02:07

  36. Yaklaşık bir yıldır kullandığım alternatif su şişesidir. Neredeyse her dışarı çıktığımda yanıma alıyorum, plastik şişede su alımımı gerçekten azalttığına inanıyorum. Bitince yer kaplamaması, koku yapmaması ve çevreci oluşu en büyük artıları. Gayet memnunum, tavsiye ederim.

  7 eylül 23:21

  35. ben de çevresel kaygılarla ve su içme alışkanlığı kazanmak için bu markayı tercih ettim, tasarımlarını beğeniyorum ama kapak kısmı dandik duruyor. temmuz ortalarında 1 alana 1 Earth suco bedava kampanyasından aldım, 80 lira falandı bir de erkek arkadaşıma hediye aldım ama bir daha almam herhalde. Gerçekten fiyatı çok yüksek, ilerleyen dönemde ekonomik kaygılarım daha ağır basacak gibi.

  7 eylül 23:12


  34. 1 suco alana 1 earth suco verildiği kampanyadan almıştım. o gün bugündür aktif kullanıyorum. aslında pet şişe kullanımını, plastik üretimini azaltması dışında koku yapmaması, taşınabilirliğinin kolay olması ve su içme alışkanlığı kazanmam için kendimi teşvik için almıştım. açıkçası çok memnun kaldım. gerçekten hiçbir şekilde koku yapmıyor. taşınması kolay. ilk kampanyada 1 tane daha alıp işyerimde kullanacağım. ayrıca gerçekten su içmem için motive ediyor, hem de su miktarı takibini yapıyorum. bulaşık makinesinden çıkmış bardakta bile koku aldığım için bu benim için bulunmaz bir nimet. pahalı mı pahalı ama 3 aydır kullanıyorum, senede ya da 2 senede 1 kampanya denk getirip alırsam çok koymaz açıkçası.

  edit: temizliğini de aklıma geldikçe elma sirkesi ile çalkalayarak yapıyorum. pratik ve kokusuz

  7 eylül 17:04 7 eylül 17:05

  33. şişe tasarımını herkesin aksine beğenmiyorum inanılmaz dandik duruyor. daha önce gördüğüm bir üründü ama denemedim hiç. lüks plastik kullanımımı sıfıra indirmek istediğimden sipariş verdim 1 alana 1 bedava kampanyası vardı. fiyatlar gereksiz pahalı, her zaman aynı fiyat bandında olsaydı sesim çıkmazdı ama çok fazla zamlanmış. pipet, plastik bardak vs. kullanmıyorum su şişesi konusunda da aynı istikrarı gösteririm umarım. jacquemus büyüklüğünde çantalarla dolaştığımda içine bunu nasıl koyacağım orası meçhul. üründe bir koku vs. oluşmadı. ben aldığım günden beri karbonat ve bir çay kaşığı elma sirkesini seyreltip temizliyorum. hiçbir delinme, akıtma problemi de olmadı. tipini beğenmedim sadece.

  19 temmuz 20:54

  32. Ben şişelerin ağız kısmını sevemedim. 1 alana 1 bedava kampanyasıyla almıştım ilk çıktığı zamanlarda hâlâ bir paketi hiç kullanılmadan duruyor. Bende koku yaptı ve ağız kısmı rujla lekelendi. Metal mataraları ağır olsalar da hem suyu serin tutması açısından hem de koku yapmama acısından daha iyi buluyorum

  19 temmuz 10:40

  31. Hem çevreye destek olsun hem bana su içme alışkanlığı kazandırsın diye heveslenip sipariş vermek istedim.

  Kesinlikle pahalı olduğunu düşünüyorum ama kokusuz olması, bir sene garanti verilmesi(gizlinot: Yere düşürme hariç), tasarımı ve çantada yer kaplamaması gibi yönleri hoşuma gitti.

  bu aya özel 1 suco alana earth suco bedava kampanyası varmış. Ben de tanesi 40'a geliyor düşüncesiyle satın aldım. 2 mataranın beni iki sene götüreceği düşüncesindeyim umarım yanılmam.

  Edit: bana su içme alışkanlığı kazandırdı ve koku yapmıyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

  19 temmuz 06:26 17 eylül 03:57


  30. güya plastik tüketimini azaltmaya yönelik bir kazıklama şirketine evrilmiştir son zamanlarda

  20 şubat 21:04

  29. 1,5 yıl önce 18 liraya mint yeşilini almıştım. hala kullanıyorum sürekli çok memnunum ama bi daha almam şu anki fiyatları siteye girerseniz görebilirsiniz çünkü :) bu kadar fiyat artışı bana biraz ilginç geliyor. tamam her şeyin fiyatı arttı ama sonuçta plastik bir su şişesi?

  edit: 18 liradan 99 liraya? geçen ay 67 liraydı. birini bedava yapınca fiyatları da artırmışlar. gerçekten ilginç bir fiyat politikaları var. tekrar alacaktım 1 alana 1 bedava kampanyasından, almıyorum.

  20 şubat 16:56 19 temmuz 15:13

  28. yıllardır kokmadığını iddia edip iğrenç kokan tupperware, çekiç ağırlığındaki cam matara, demir demir kokan çelik matara derken biri sonunda çantada su taşıma olayına çözüm bulmuş arkadaşlar. kusur bulamadığım bir ürün.

  yaklaşık bir senedir kullanıyorum. 3 al 2 ödeyle 70 lira gibi bir fiyata almıştım eşime ve kendime. birini kaybettim diğerleri sapasağlam her gün kullanıyorum neredeyse yıpranmadı bile.

  ben içindeki su bitince çok katlamadan düzelterek kağıt gibi koyuyorum zaten o şekilde de çok az yer kapladığı için katlayıp yıpratmak istemedim, işe de yaradı sanırım bu yöntem. maalesef önerildiği gibi gün aşırı sirkeli suda bekletmiyorum, aklıma geldikçe temizliyorum ama sıfır koku o konuda şüphe duymanıza gerek yok bence.

  yalnız başlığı görünce baktım da fiyatlar ne olmuş öyle, o paraya öküz alınır. keşke bu kadar düşük maliyetli bir ürün çok tutuldu diye bu kadar coşmasalardı.

  20 şubat 02:14 27 şubat 00:25