girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. başlarda baya samimi geliyordu vlog izlemeyi sevdiğim için video atmasını bekliyordum sürekli ama hep şey düşüncesi vardı 'bu kız tanınmaya başladığında değişmeye başlar' 40 bin falandı ben takip etmeye başladığım zaman ve şu an tahmin ettiğim gibi de oldu eski samimiyetini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Videolarında ya da instagram hesabında diğer youtuberlarla arkadaş olmaya çalışıyomuş gibi bir de o yüzden artık bizimle değilsin sude

24 temmuz 20:53

5. Az önce gunluk vloguna denk geldim konusmalarindan anladigim kadariyla kiz 16-17dir diye düşündüm ve dogum günü videosunda 21 sayisini görünce şok oldum.Videoyu tam izlemeye bile tahammül edemedim

14 temmuz 22:06

4. Beden olumlama videosu güzel olmuş. Özellikle ergenlik çağında bedeni ile ilgili zorbalığa uğrayan gençler için faydalı .

29 haziran 23:34


3. Yakın bir zamanda videolarını izledim.Bana samimi ve eğlenceli geldi ayrıca kasıntı da değil neyse o gibi duruyor, videolarını hayallerimde ben isimli kanalın videolarına benzettim.Genel olarak youtubeda vlogları izlemeyi sevdiğim için bu kanalı bulmam iyi oldu :)

13 haziran 22:08 13 haziran 22:08

2. Bugün atdığı video başlığını gördüm. Sevgilisiyle zibilyon tane video paylaştıktan sonra böyle başlıkla video atmak? Bizimle değilsın tatlım.

13 haziran 22:06

1. Sadece videosunu izleyerek bile beni çok yoran youtuber

13 haziran 18:14