yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • medya (6)

  129. bir videosunda (gizlinot: hangisi olduğunu hatırlamıyorum bilen varsa yazabilir) dakikalarca üniversite mezunu olmanın hiç önemli bir şey olmadığını savunup o kadar da gerekli olmadığını uzun uzun anlatıp kendi markasına illa da üniversite mezunu asistan arayan influencerdır. hani herkese göre değildi üniversite? hani okula gitmeden de her konuda çok başarılı olabilirdik? sanırım okula gitmemek sadece youtuber olmak istersek geçerli. başka türlü kendisi bile iş vermiyor baksanıza. sürekli olarak kayıtlı olduğu üniversiteleri yazıp duruyor nedense her yere bir de. madem okul önemli değil arkasında dursun. aynı videoda beni istesem zaten bütün öğretmenler dersten geçirir istesem üniversiteye gitmeden mezun olurum diyordu. katlanamıyorum bu cahilliğe.

  29 mayıs 20:18

  128. Emma chamberlain olmaya çalışırken kendini rezil eden kişi

  25 mayıs 12:50

  127. Kız arkadaştan çok erkek arkadaşı olan hep erkek kankalarıyla takılan kız prototipi

  25 mayıs 03:50


  126. Şimdi nedenini bilmiyorum ama bana aşırı itici geliyor bu kız. Fotoğrafları, giyimi, davranışları bir garip. Keşfete düştüğü zaman bakıyorum, bakıyorum, bakıyorum ve diyorum ki ben 5 yıl okuyorum ama bak bu ilacı böyle kullanın diyorum kimse dinlemiyor, influencerlar boş yapıyor bir sürü insan peşinden koşuyor. Neden?

  amerikan influencerlara Özeniyor gibi geliyor çünkü fotoğraflarının hepsi o tarz.

  Yüzlerce story atıyor günde artık noktalar sayılmıyor. Ne zaman keşfette görüp profiline girsem aynı.

  Yinede herkesin kendi hayatı, kendi tercihi, saygı duymak gerekiyor.

  25 mayıs 02:35

  125. enerjik, hayat dolu insanları çok severim. ama enerjiklikle garipliği karıştırmamak lazım bence, bu kadın da biraz karıştırıyor sanki.

  19 mayıs 23:28

  124. Malum dansıyla linç edilmesine aynen şu tiviti atmış: "Gagzhzhzhs kendini asiri sexy sanip dans ezberleyen insanların taklidini yapip dans edemiyorum:( Bu video bu amacla cekildi dostlar ama yine herkes kudurmus sgzgzhhz." Ee sude sende birilerinin taklidini yapıyorsun, alay ediyorsun demek ki. İnsanlar da senin "taklit" yapamamanla dalga geçiyor o zaman. İki tarafın da aşaği kalır yanı yok? durum berabere yani.

  Tanım: youtuber

  6 mayıs 20:52

  123. Eksi girdisi olsa çok eksileneceğime emin olduğum bir girdi yazıcam şimdi. Bir çok sahte youtuber/instagrammer var. Tek amaçları bir sonraki verecekleri trendyol linkine zemin hazırlamak olup sürekli spor yapıyorum bowl yiyorum çok yoğunum iş toplantım var diye gezip. Asla yüzlerine sürmeyi geç evlerinde bile tutmayacakları cilt bakım makyaj ürünlerini övüp geceleri lamer kremleri süren bloggerlar doluyken, burada ısrarla Sude Alkış'ın gülüşünden dansına kadar her şeyine hakaret ediliyor. Kendi kendine arkadaşlarıyla böyle eğleniyor bu şekilde bir hayatı var. Bu insanları neden bu kadar rahatsız ediyor ki gerçekten anlamıyorum. İnsanlar sadece yapabiliyorlar diye bence başka insanlar hakkında bu kadar kötü cümleler kurmamalı. Bir tane kötü yorum gelse size bütün gün ağlayacakken başka bir insana sürekli olarak itici sahte tarzı yorumlar yapmak çok manasız arkadaşlar artık. İtici mi geliyor arkadaşım gidip tiktok videolarını da izlemeyiver o insanın ısrarla her youtube videosunu da açma. Ya da eleştirecek misin, hala trendyol linki veriyorsa eleştir. İnsanlar sadece youtuber gözönünde bulunuyor diye, su içişine kadar da hakaret etmeyin.

  6 mayıs 05:43


  122. Kahkaha ve yapmacıklık şelalesi youtuber. Haketmeyen insanların nasıl böyle kazandıklarını ve gezdiklerini görünce hayrete düşüyorum.Az önce merak edip sevgilimle nasıl tanıştım videosunu izledim. Videonun %40lık kısmı sudenin "ama aşğkıııımmm" diyerek çocuğa yapışması ile geçti. Geri kalan %60 ise çocuğun yakışıklılığının herkes tarafından övülmesi ile geçti. Onun dışında çocuk gayet aklı başında gibi bir izlenim verdi, sudeye çok dayanabileceğini sanmıyorum. Birbirlerine her anlamda yakışmıyorlar bence

  6 mayıs 04:00

  121. Biraz önce hasbelkader karşıma çıkmış youtu.

  O kadar da takip ederim damla altunları, polinaları, cansu akınları falan. Bu kızı bugüne kadar hiç izlememişim. Baya da takipçisi varmış.

  Hani bazı insanlar vardır ya sebepsiz yere itici gelir herkese. Ama bir sebebi yoktur auraları böyledir bu insanların. İticidir işte. Öyle bu kız da.

  Çoğu youtuber gibi boş yapıyor anladığım kadarıyla. Siz ağzının salyalarını akıtıp bu insanlara etkileşim kazandırırken onlar tomorrowlandlerde bir boku beceremedikleri gibi dans etmeyi de beceremiyorlar.

  Bazen bazı şeyleri bazı insanların hak etmediğini düşünürüm hep. Ama dünyanın gerçekleri bir bir yüzümüze çarpar sonra. Neyse öyle işte.

  5 mayıs 09:02

  120. Hasbel kader timelineıma düştüğünde dahi tahammül sınırlarımı zorlayan Youtuber/Instagramer kişi. Böyle ilkokulda sınıfın çalışkan ve aşırı mı aşırı bilmiş kızı olurdu ya tam olarak o vibeı veriyor bana. Hatırlarsınız yıllar önce çocuk şarkı yarışmasında fındık kurdu berna vardı o büyümüş de sude alkış olmuş bizi influence etmeye çalışıyor sanki. kendisinden influence olan, pozitif enerji falan alan only positive vibes fukarası arkadaşlar söyleyebilirler mi acaba bu kızın tam olarak neyi influence ettiğini? ben bir kaç farklı biçimde cringe olmak dışında pek bir ilham alamadım da kendisinden. 

  4 mayıs 10:03 4 mayıs 12:28