yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (141)
  • medya (7)

  141. güzel şeyler yazmıştım artık tamamen negatife döndü düşüncelerim. ne diyebilirim sudeki umarım büyüyünce çok utanmazsın kendinden.

  27 haziran 11:56 27 haziran 11:59

  140. bazı girdileri okudum neden bu kadar nefret kusulmuş anlamadım. kendi halinde, enerjisini çok sevdiğim, benim modumu yükselten bir insan. köpüşlerine bayılıyorum ayrıca :)

  26 haziran 19:07

  139. Tanım: izleyici kitlesi 13 yaş olan kızlardan olusan, abuk sabuk bir kişilik. Bağırmasan da biz seni duyabiliyoruz, lütfen bağırma. Sesi acayip derecede sinir bozucu. Videoları ise saçmalık. Hep kilolu olmaktan memnunum imaji çiziyor ama fotolarına bakınca hiç de öyle görünmüyor. Bariz bir şekilde kilosundan memnun değil.

  26 haziran 17:49 26 haziran 17:50


  138. sesinin renginin ve tonunun böyle olmasının nedenini bağıra bağıra konuşmasına bağlıyorum. Ne kadar bağırırsa sesi o kadar çatlak geliyor. Bu kadar bağırarak konuşması da kendini başka türlü dinlendirmeye alışık olmamasından geliyor herhalde. Bağırınca derdini anlatacağına ikna olmuşa benziyor.

  26 haziran 11:41

  137. Bu kızı görünce aklıma lisede sınıftaki embesil bir kız vardı o geliyor. Her halta sesini yükseltip sırayı tekmeleyen tiplerdendi. Bir de ben çok rahat ve doğalım, kim ne derse desin kafama göre takılırım acayip eğlenceli ve maskülenim diye takılırdı. (doğallık anlayışı da şuydu = makyaj yapmıyorum çünkü makyaj yapanlar kendilerini beğendirmeye çalışıyorlar maskülenim ben yaaaa)

  İşte o kız = sude alkış. Sudecim şunu da söyleyeyim tamam beden olumlama falan yapıyordun izliyorduk o zamanlar da anladık yani her fırsatta kilonla (sözde!) barışıklığını gözümüze sokma be. Dipnot olarak da ; artık büyü be kardeşim ergenlikten çıkamıyor musun?

  25 haziran 23:49

  136. Bu kız kilolu haliyle , (bu gayet normal birşey) sürekli övünen bir kız. Kilolularinda herşeyi giyebilcegini sürekli söylüyor. Bu cok güzel herkes istedigini giyer evet ama madem öyle sude neden her fotoğrafta zayıf çıkmaya çalışıyorsun anlamadım. Itici itici her haliyle itici konusması cok bos hareketleri çok boş bencede özgür ona fazla. Hadi diyelim karakterini sevmiş bu çocuk sudenin, karekteri de boş abuk subuk hareketler yaparak tatlı oldugunu sanıyor ama bomboş bi insan üzgünüm

  25 haziran 23:26

  135. Kilolu ve selülitli youtuberları seviyorum bana moral oluyor. Aa benim gibi diye. Ama dün biraz üzüldüm Sude Alkış bile zayıflamış galiba selülitleri de gitmiş diye asdfg

  Şaka bir yana çok uçuk kaçık yani benim yetiştirilme tarzım, ailem asla kaldıramazdı bu tavırları. Ama o da ailesi de bu durumdan memnunsa ne diyebiliriz ki? Çıldırmaya devam Sude.

  25 haziran 16:09 25 haziran 16:09


  134. Hareketleri tavırları bana uç gelen youtuber.

  Ama yukarıdaki girdilere asla katılmıyorum. Allah çirkin şansı versinmiş, sevgilisini nasıl ayartmış. Kızlar yapmayın ya, biri sizi sevgiliniz ile yakıştırmasa ne hissedersiniz. Kadın kadına bunları dememeli. Kız kardeşlik nerede. Burada kendimi de katıyorum.

  Evet bu insanlara sinirliyiz, kısa yoldan para kazanıp her şeyi yapıyorlar, dijital platformlar sayesinde önlerine sayısız kapılar açıldı. Kendi hayatından kesitler sunan birini, bu ülkenin insanları bu kadar yüceltti. Sıradan sadece istediğini yapan birinin hayatı. Çünkü hiç birimiz onun gibi takmadan yaşayamıyoruz ve o niye yaşıyor diye sinirleniyoruz. En azından kendime baktığımda öyle.

  Beni sufe fanı falan sanmayın. Hoşuma gitmeyen, tarzım olmayan biri. İçerikleri de öyle. Ama durup düşündüğümde keşke bende kimseyi takmadan etmeden yaşasam hayatımı diyorum.

  24 haziran 22:17

  133. Sevgilisini de kendine benzetmiş youtuber.. Ben bu çocuğu eli yüzü düzgün sakin biri olarak bilirdim sude'den de beter çıktı kameralara bağıra çağıra şarkı söylemeler, zıplamalar, bulunduğu kaba sığamamalar..allahım insanların bu mutlulukları nerden geliyor, şükür halimize tabiki ben de mutluyum sahip olduğum şeylere ama bu şekilde mutlu olup da tam bir deli gibi görünmeyi hiç istemezdim.

  24 haziran 17:54

  132. Az önce youtube keşfetime nasıl olduysa "SEVGİLİMLE NASIL TANIŞTIK? Çok Beklenen Tanışma Hikayemiz!" isimli yaratıcı içerik(!) düştü, üşenmemiş 47 dk video çekmişler. tek düşündüğüm aramızda 7-8 yaş falan var ama nasıl bu kadar nesil farkı olabilir !! Nasıl oluyor da ilişkiler bu kadar rahat ortalığa dökülüyor ? yahu biz arkadaşımıza anlatmaya çekiniyoruz. bazen diyorum ki Allahım keşke daha da önce doğsaydım da kadının da erkeğin de yerini bildiği zamanlarda yaşasaydım. Bizim gibi 90 ların başındaki pop müziği ve aşkları gören çocukların bu devirde mutlu olması imkansız, sıkışıp kaldık biz. Ve bombayı patlatıyorum sevgiliyle öpüşürken foto atmak modernlik değil(vallaha) Ve bir öksürsen ses tonun da dahil sanki herşey düzelecek sude alkış ksdskfhjd

  13 haziran 22:41