yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (156)
  • medya (8)

  156. Anlam verilemeyen influencerlardan biri.

  Para desen var, renkli göz desen var, fazla kilosu olmayan vücut desen var, influencer ampacılığı desen dibine kadar var. Var oğlu var ama nasıl hala her şeyi bu kadar fail olabilir bir insanın aklım almıyor.

  9 mayıs 00:06 9 mayıs 00:06

  155. Yaşı ilerleyip yüzü oturdukça tipi bana garip gelmeye başladı. Yüzü kareleşti gibi. Vücuduyla barışıkmış gibi durmaya çalışıyor bilemedim. Zaten saçma olan davranışları Yaş aldıkça çok sakil olmaya başladı. Ergen ergen hareketler de bir yere kadar çünkü.

  4 mayıs 02:25

  154. Kimdir, necidir takip etmiyorum, ilgilenmiyorum da ama instagramda surekli aptal saptal dans ettigi videolari kesfetimde gormekten gina geldi ve profilini engellemek zorunda kaldim. Yahu bu gereksiz ozguven nereden geliyor? Influercerlik boyle yeteneksizce iki popo sallamaya mi kaldi? Ben niye bu danslari gormek zorundayim? Nasil dangalak bir algoritma bu eyy instagramm kendinden soguttun. Seyma subasiyi da engellemistim ama magazin sayfalari sagolsun attigi her adim yine de karsima cikiyor, bit yenigi gibi bu sayfalar engelle engelle bitmiyor. Instagramda turklerin sayfalarini engelleme hic gormeme gibi bir durum var mi bilen biri aydinlatsa keske?

  21 nisan 20:07


  153. Orkun Işıtmak sayesinde popüler olan yorucu kız. Youtube'u da bıraktı çünkü baktı Instagram yağlı kapı. Sürekli yaptığı hataları 20 yaşında olmasına vermesi çok komik duruyor. Ben 19 yaşındayım. Bir sürü arkadaşım oldu bana depresyonda olduğunu, hatta ölmek istediğini söyleyen. Hiçbirine kalkıp da kanka sonuna kadar yaşa öl geber sonra o çukurdan çık demedim. Çünkü bunlar hassas ve ciddi konular kimsenin haddine değil böyle bomboş konuşmak. Fezilerin kanalına konuk olmuş ve habire çok olgunsun demişler, hayatımda gördüğüm en olgun olmayan insan bu kız olabilir. 

  22 mart 23:19

  152. şu kızı ve türevlerini niye popüler ettiler asla anlamış değilim valla çok boş bi tipleme duygu özaslandan sonra linçten beslenme kültürünün en büyük temsilcisi olmaya aday kasıtlı yapıyor bence artık

  23 şubat 22:20

  151. Çok basit çok çok basit iki şey yapabilirdi:

  1-İlk soruya "destek al." diyebilirdi. Nedir bu? Doktora gitmek ve reçete edilirse ilaç kullanmak. buna ek olarak karşılayabiliyorsa terapiye başlamak.

  2- bunu söyleyemedin mi? O zaman da "herkesten özür dilerim, yanlış bir şey söyledim." diyebilirdi.

  Ama ikisini de yapmadı.

  "linç" mi yiyorsun? Sadece lincini yaşa... You go girl. Ama umarım depresyonun ne olduğunu sen ve yakın çevren tatmazsınız çünkü yaşa yaşa bitmiyor.

  23 şubat 13:16

  150. sevgili (yazar: jue) bu nasıl güzel bir tespittir "eleştiriyi lince veya saldırıya uğramak olarak gösteren anlayış" gerçekten son zamanlarda da bu moda oldu, sanki her yaptıkları şey alkışlanmak zorunda. ortada bir yanlış varsa bu tabiki de konuşulacak, ne olmasını bekliyordu ki. Yine kendince bir drama yaratmış kalpli filtrelerin ortasında ağlayarak burası benim alanım ne istersem yaparım karışamazsınız diyor. benim alanım dediği yer de 600 bin küsür takipçili bir insta hesabı.

  23 şubat 11:18


  149. eleştiriyi lince veya saldırıya uğramak olarak gösteren anlayışın son temsilcisi de kendisi de olmuştur. şüphesiz ki bedensel özellikleri üzerinden yapılan manasız yergilerle bu bir değil. kendisinin depresyonu tumblr estetiğinden ibaret gördüğü ve buna dair bir deneyiminin olmadığı ortada. deneyimim yok, profesyonel yardım almalısın, diyeceği yerde kendi saçma sapan algısına göre yorum yaptığı için eleştiriliyor. bu durumda cevap kişisel alanına girilmiş gibi tepki vermek değil, bilakis kendisi deneyimlerini bilmediği insanlar adına konuşarak bunu yapmış oldu. depresyon tadı çıkarılacak bir şey değil, bir mental bozukluk(gizlinot: disorder, hastalık olan disease ile tam olarak bir sayılmıyor.) ve çekenlerden biri olarak biz depresyonun tadı yerine bazen canımız çıksın isteyecek noktaya geliyoruz ama tamam sude, her nasılsa saldırıya uğrayan sensin. özür dilemek dışında tek laf etmeye hakkı yoktur doğrusu.

  23 şubat 00:49

  148. Bu kızı tanımıyorum, ama takipçisine depresyon önerisi bu ise baya güldüm. İnsanlar depresyonu ne zannediyor merak ediyorum, bugün var yarın yok gibi bir şey mi ? Sonra da ağlayarak kendi deneyimimi paylaştım sadece diye story atmış ???? Komik misiniz ya. Soruyu soran kişi belki cidden kötü durumda, doktora görün demek zor olmasa gerek, eminim etkilenen küçük yaş grupları da vardır kendisinden.

  22 şubat 22:46

  147. keşke instayı da bıraksa

  22 şubat 20:12