yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (8)

  161. ya erkek arkadaşlarıyla ilişkisini gerçekten anlamıyorum. çocukla kucak kucağalar, hala yok kısmetimizi kapatmayın, arkadaşız muhabbetleri. tek kişi olsa neyse, bütün erkek arkadaşlarıyla bu yakınlıkta. ben bu kadar geniş biri değilim kusura bakmayın da bu genişlikten çıkmış saçmasapan bir şey olmuş artık. midem bulanıyor gerçekten midem. iki insanın böyle fiziksel yakınlıkta olup birbirlerine "arkadaş" hislerde kalabilmesi imkansız arkadaşlar. kabullenmek istemeseniz de. arkadaş grubu ve sude alkış midemi bulandırıyor. üzgünüm ama bomboş bir insan, kafası içi dışı bomboş biri. belki "büyüyünce" kendinin farkına varar, değişir. umarım.

  10 haziran 11:48

  160. kendisinden bu kadar nefret edilmesi, bu kadar hadsizce alay edilmesi ülkece işsizliğimizin, başkasının işine karışmayı aşırı sevmemizin, sınır bilmezliğimizin özeti.

  23 mayıs 18:43

  159. Ne giyinmeyi biliyor ne poz vermeyi. 600 bin insan neyini takip etmiş bilen varsa aydınlatabilirlerse sevinirim. Çok zor değil kendi fiziğini tanımak ona uygun giyinmek ve tamamen trendlere göre şekillenmemek. Hele o belden tutmalı , bacak öne atmalı pozlar resmen cringe oldum. Türkiye'nin quirky pick me girl'ü de bu işte. Ay em not layk adır görls. (gizlinot: "Ben başka kzlar gibi değilim .s")

  Edit: bu tarz insanları ünlü ederken sırtımızdan binlerce dolar kazandırırken işsiz değiliz doğruya doğru her şeyi olduğu gibi söyleyince işti hilkimizin iziti. Aynen.

  Ben hep söylerim fikri olan konuşsun burada, başka insanların yorumuna muhalefet olmak bir fikir belirtmek değildir.

  23 mayıs 17:37 23 mayıs 18:56


  158. Anlam verilemeyen influencerlardan biri.

  Para desen var, renkli göz desen var, fazla kilosu olmayan vücut desen var, influencer ampacılığı desen dibine kadar var. Var oğlu var ama nasıl hala her şeyi bu kadar fail olabilir bir insanın aklım almıyor.

  9 mayıs 00:06 9 mayıs 00:06

  157. Yaşı ilerleyip yüzü oturdukça tipi bana garip gelmeye başladı. Yüzü kareleşti gibi. Vücuduyla barışıkmış gibi durmaya çalışıyor bilemedim. Zaten saçma olan davranışları Yaş aldıkça çok sakil olmaya başladı. Ergen ergen hareketler de bir yere kadar çünkü.

  4 mayıs 02:25

  156. Kimdir, necidir takip etmiyorum, ilgilenmiyorum da ama instagramda surekli aptal saptal dans ettigi videolari kesfetimde gormekten gina geldi ve profilini engellemek zorunda kaldim. Yahu bu gereksiz ozguven nereden geliyor? Influercerlik boyle yeteneksizce iki popo sallamaya mi kaldi? Ben niye bu danslari gormek zorundayim? Nasil dangalak bir algoritma bu eyy instagramm kendinden soguttun. Seyma subasiyi da engellemistim ama magazin sayfalari sagolsun attigi her adim yine de karsima cikiyor, bit yenigi gibi bu sayfalar engelle engelle bitmiyor. Instagramda turklerin sayfalarini engelleme hic gormeme gibi bir durum var mi bilen biri aydinlatsa keske?

  21 nisan 20:07

  155. Orkun Işıtmak sayesinde popüler olan yorucu kız. Youtube'u da bıraktı çünkü baktı Instagram yağlı kapı. Sürekli yaptığı hataları 20 yaşında olmasına vermesi çok komik duruyor. Ben 19 yaşındayım. Bir sürü arkadaşım oldu bana depresyonda olduğunu, hatta ölmek istediğini söyleyen. Hiçbirine kalkıp da kanka sonuna kadar yaşa öl geber sonra o çukurdan çık demedim. Çünkü bunlar hassas ve ciddi konular kimsenin haddine değil böyle bomboş konuşmak. Fezilerin kanalına konuk olmuş ve habire çok olgunsun demişler, hayatımda gördüğüm en olgun olmayan insan bu kız olabilir. 

  22 mart 23:19


  154. kendileri işlerine gelince insanları ''influence'' ettiklerini, işlerinin bu olduğunu söylerler ama işlerine gelmeyince de ''kendi yaşadıklarımı anlattım, kimseyi etkileme gibi bi amacım yok'' derler. depresyon keşke istediğimizde girdiğimiz, ''doya doya'' yaşadığımız ve istediğimizde çıktığımız bir şey olsa. bu tarz ruh sağlığı açısından son derece önem taşıyan çoğu şeyi nasıl da dillerinizde basitleştirmişsiniz. fiziksel olarak seyretmiyor olması psikolojik rahatsızlıkların önemli olmadığı anlamına gelmiyor ki depresyon şu anda dünyada psikolojik rahatsızlıkların en başında gelmekte. bilinçsiz kimseyi takip etmeyin ve bilinçsiz insanlara bu denli bilinçsizce konuşabilecek özgüveni de vermeyin.

  23 şubat 22:33 23 şubat 22:33

  153. şu kızı ve türevlerini niye popüler ettiler asla anlamış değilim valla çok boş bi tipleme duygu özaslandan sonra linçten beslenme kültürünün en büyük temsilcisi olmaya aday kasıtlı yapıyor bence artık

  23 şubat 22:20

  152. Çok basit çok çok basit iki şey yapabilirdi:

  1-İlk soruya "destek al." diyebilirdi. Nedir bu? Doktora gitmek ve reçete edilirse ilaç kullanmak. buna ek olarak karşılayabiliyorsa terapiye başlamak.

  2- bunu söyleyemedin mi? O zaman da "herkesten özür dilerim, yanlış bir şey söyledim." diyebilirdi.

  Ama ikisini de yapmadı.

  "linç" mi yiyorsun? Sadece lincini yaşa... You go girl. Ama umarım depresyonun ne olduğunu sen ve yakın çevren tatmazsınız çünkü yaşa yaşa bitmiyor.

  23 şubat 13:16