girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

1. Masum bir kedinin gözlerini oyup sosyal medyada paylaşan şahıs. Her yerde konuşulsa da o pislik ismi burda da bulunsun istedim. Görsel yüklemeyeceğim yeterince dolandı, görmeyenlerin de bakmasını tavsiye etmem ama bahsetmem gerek. Gözleri oyulmuş kediyi tutarak altına en sevdiğim yazmış. Bir kaç kişi oo badgirl diye alkış tutacaktı bu ezik mahluk da kendini değerli hissedecekti. Ama işler büyüyünce bir açıklama yapmış. Diyor ki "ben o kediyi yolda buldum, hayvanlara eziyete dikkat çekmek için ona yardımcı olmak için fotoğrafını paylaştım. Renkleri de en sevdiğim renkler olduğu için en sevdiğim yazdım." Şimdi sayın ağzına sıçtığım sen kimi kandırıyorsun acaba? Kediyi o hale getirenin kendisi olup olmadığı hakkında kesin bir şey diyemem ama o halde bir kedi bulup "en sevdiğim" diye paylaşan birinin o kediyi o hale getirenden farkı yok. Tek haneli iq ya hitap eden gerizekalıca bir açıklama. zaten kendisinin yapmış olma ihtimali de mevcut. Ettiğim küfürleri buraya yazmayacağım ama seninle ilgili temennim o acılar içinde ölen kedi gibi inim inim inleyerek ölmendir.  masum hayvanlara eziyetin değil bu insanlık dışı yaratıkların imhası cezasız olmalı. 

Yok tedavi edilmeliymiş de kazanılmalıymış da ama reşit değilmiş de bla bla bla. Aldığı her nefes dünyaya zarar.

22 ağustos 2017 23:43

2. şu çocuklara ve hayvanlara yapılan kötülükler için hasta tedavi edilmeli falan diyorlar ya kafayı yiyorum. ulan madem bu kadar çok normal buluyorsun al evine bak bakalım çocuklarınla bırak bu ....ları. bu iğrenç yaratıklar senin çoluğun çocuğun eşinle aynı ulaşım aracını kullanıyorlar, aynı yolda yürüyorlar. onlara zararı dokunduğundan diyecek misin tedavi edilsin diye? bunlar resmen şeytanın dünyadaki hali. Bu ve bu tip insanlar umarım acılar içinde geberirsiniz. insanların söyleyeceği tek şey "iyi olmuş" olacak çünkü.

not: bu ve bu zamana kadar gördüğüm tüm birikmişlikle yazıyorum bunu lütfen kusuruma bakmayın. Kendisinden zayıflara zarar veren insanlara ve bunların adam akıllı ceza almamasına tahammül edemiyorum artık.

23 ağustos 2017 00:05

3. ailesini ve büyüdüğü çevrenin şartlarını gözlemlemek isterdim zira bir yerde hata ve hatta bir takım hatalar var. Net! 

23 ağustos 2017 00:15


4. kanım dondu gerçekten. ne düşüneceğimi bile bilmiyorum. aklıma küfürden başka bir şey gelmiyor. şu zamanlar kısasa kısas istiyorum.

ömrü boyunca acıların en kötülerini çekmesini dilediğim insan. en ufak bir mutluluk bile yaşamasın. o kadar nefret doldu ki içim.

23 ağustos 2017 00:43

5. Kolay kolay küfür etmem ama 2 gündür ağzımı bozmama sebep olan canidir. Böyle bir insan nasıl yetişebiliyor anlamış değilim ki özellikle Sakarya gibi bir ilde. Şimdi ailesinde mi kabahat bulsam kimde bulsam bilemiyorum ama bu olaylardan sonra her türlü şeye maruz kalacak ki bunca ses getiren olaya yetkili makamlar göz yumarsa da cidden insanlık ölmüş demeden edemeyeceğim (gizlinot: bir umut ışığı verin)

23 ağustos 2017 01:28

6. https://www.change.org/p/sude-anda%C5%9F-cezas%C4%B1z-kalmas%C4%B1n-sudeandascezas%C4%B1zkalmas%C4%B1n?recruiter=638709467&utm_source=share_petition&utm_medium=twitter&utm_campaign=share_petition&utm_term=share_petition

Gerçekten böyleleri cezasız kalmamalı o kadar iğreniyorum ki böyle insanlardan aklım almıyor nasıl o masum hayvanlara işkence yapabildiğini, yaşamayı hak ettiğini düşünmüyorum böylelerinin insan bile değiller.

23 ağustos 2017 10:14

7. Serbest bırakıldığını okuduğum cani. Umarım tekrar tutuklanır. Aklıma İzmir'de çocuklarını ve komşusunun çocuğunu boğarak öldüren kadını getirmiştir. Kesinlikle rehabilite edilerek tedavi edileceğine inanmıyorum. Toplum içine karıştırılmamalı. Çocuk yaşta bu nasıl bir kötülüktür. 

23 ağustos 2017 10:18


8. ruh sağlığı bozuk şahıs. dextercılık oynuyo bana sidikli bebe. son zamanlarda bu yaşta çocukların sosyal medyada ilgi çekmek adına yaptıkları iğrenç, berbat, korkunç şeyler giderek fazlalaştı malesef. binlerce insandan gördüğü tepki ve şuan yaşadığı bütün korku bunun gibileri de korkutmuştur umarım. böyle böyle bitecekler belki de.

23 ağustos 2017 11:46

9. üç gündür ishal olan ve işyerimde bile aklımdan çıkmayan eve doğru giderken resmen dikkatsiz araba kullanmama sebep olan dünyalar güzeli yavru kedime bakıp ağladım instagramda paylaşılan postları görünce. ne derece bir psikopatsın sen? dilerim en büyük cezaları alsın dünya üzerindeyken de öldüğünde hesap vermesini beklemeyelim. o kadar allak bullağım ki anlatamam :(

23 ağustos 2017 15:25

10. Açıkçası ben bu olaylarda bir saçmalık olduğunu seziyorum bahsettiğimiz kişi bir çocuk sanırım 15-16 yaşlarındaymış dünyanın en sadist insanı bile olsa korkar bir yerden sonra yedek hesapları falan paylaşılıyor. Asıl hesap yeni açılmış vs. Yaşanan olay canice fakat bu olay tam olarak göründüğü gibi değil sanki bilmiyorum. Fotoğraflara sevgilim baktı benim 3 kedim var dönüp bakamam yapan her kimse acilen cezalandırılması lazım.

23 ağustos 2017 16:41