4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (236)
  • oylar (33)
  • medya (3)
4

236. Hemen hemen her türlü vücut sorunum için ilk aklıma gelen kremdir. Sadece sorunlu bölgeye uyguluyorum. Özellikle sivilceler için birebir asıl tanışma amacım sivilce lekeleriydi neredeyse 3 yıldır kullanıyorum o konuda bir faydasını göremedim.

Genel olarak şu durumlarda kullanıyorum:

1) Oluşmuş ve oluşacak sivilce ve sivilce kızarıklığı (Şöyle bir şey fark ettim sivilceyi geçirirken leke bırakmasını az da olsa önlüyor gibi geldi ama pek emin olamadım düzenli olarak kullandığım diğer ürünlerin de etkisi olabilir.)

2) Kabuk bağlamış bütün yaralar

3) Sivrisinek ıssırığı kaşıntılarında da kullanmaya başladım. Bence başarılı

4) Epilasyon sonrası oluşan kızarıklığın biran önce geçmesi için (hertürlü kızarıklığı hızlı bir şekilde geçiriyor.)

*Çok yoğun bir krem iki sene önce 20 tl ye almıştım daha yeni yarılandı.

1 kasım 13:59

5

235. ne zaman sivilce çıkacağını hissetsem akşamdan lokal olarak uyguluyorum genelde de sabah kalktığımda sivilce çıkmış yani sıkılabilir hale gelmiş oluyor. daha sonra dayanamayıp sıktığım için o yara görüntüsü çabuk geçsin diye yine üzerine sudocrem sürüyorum. benim için başarılı bir local sivilce kremidir kendisi.

17 ekim 17:44

234. kaş bıyık operasyonlarından hemen sonra kullanıyorum. minik sivilceleri ve kabarmaları önlüyor.

17 ekim 13:18


233. Aman süslüler dikkat, içeriğinde olan çinkodan mütevellit beyazlatıyor ancak sabah evden yıkamadan çıkmayın. Güneşi gören lekeler bir anda kızarıyor

16 ekim 23:20

232. Gece kremi olarak kullanmayı denedim bu sefer. Gayet iyi etkiler gözlemliyorum. Az bir miktar alıp cildime güzelce yediriyorum. Sabah uyandığımda daha aydınlık, kusurlar daha azalmış gözüküyor bana. Eğer cildinizde bir reaksiyon göstermediyse bu şekilde de deneyebilirsiniz.

Edit: (yazar: olimposlu) ya teşekkür ediyorum bir alt girdide bahsetmiş.Ben her gün kullandığım için özel olarak aklıma gelmemişti.Evde de olsam en az spf 15 kullanmaya dikkat ediyorum. Böyle asit içeren, leke karşıtı ürünlerden sonra cildimiz daha hassas oluyor. Mutlaka güneş kremiyle desteklemek gerek. Aksi halde beklentinizin tam karşıtı olarak lekeriniz oluşabilir.

16 ekim 23:17 16 ekim 23:42

231. kaşlarına bıyıklarına sürenler için bilgilendirme yapayım. şöyle ki kaşımda bıyımda sivilce çıktığı zamanlar bunu sürdüğümde kaşlarım ve bıyıklarım 1 gecede uzuyor. tüylenme yaptığını söyleyebilirim o yüzden kaş ve bıyığa pek sürmüyorum ben. belki sadece bendeki etkisi budur bilmiyorum yanlış bir yorum yapmak da istemem fakat dikkat edin yine de sürerken

28 eylül 17:28

230. bir donem sivilce ve lekelerimin uzerine kullandigim muazzam urun. hem pisigede cok iyi geliyor hem sivilce sonduruyor, leke gideriyor. onerim sabah tum yuze kullanmamak ciltte beyaz bir alt renk birakiyor. sanki yuzunuze kirec atmissiniz gibi

28 eylül 09:53


5

229. kaşlarımı ve bıyıklarımı evde kendim ağda bantlarıyla alıyorum ve iple almayı beceremediğim için bazen kalan yerlerden tekrar geçmem gerekiyor. cildim hassas olduğunda da derim kalkıyor. işte tam da böyle zamanlarda kurtarıcım olan krem kendisi. hemen sürüyorum hem acısını hafifletiyor hem de ertesi güne neredeyse geçmiş oluyor. aynı zamanda kendisi bebekler için pişik kremi ve arada etek giydiğimde bacaklarım sürtündüğü zaman olan kızarıklığı geçirmede bi numara. ve yazın kollarımda ağdadan kaynaklı kararma oldu yine 2 seferlik kullanımda tamamını geçirdi. canımsın sudocrem!

27 eylül 13:57

228. Kendisiyle imtihanim 7 aylık oğlum ile olmuştu. Bir gün babasina; ben mutfakta yemekle uğraşıyorum sen çocuğa göz kulak ol dedim. Demesem ne olurdu kim bilir. İçerideki aşırı sessizlikten şüphelenip odaya girdiğimde karşılaştığım manzara.. Bütün üstü başı, saçlari, halı kreme bulanmiş ve babasının ruhu duymamış. Öyle de bir lanet dokusu var ki yıkamakla geçmek bilmiyor. Hi bu olay olmasaydı krem basarili miydi? Pişikte işe yarıyor en azindan.

26 eylül 01:29

227. çok fazla övgü aldığı için zamanında alıp gece uyumadan önce tüm yüzüme uygulayıp yatıyordum. sabah kalktığımda hiçbir değişiklik göremiyordum. yüz tipim yağlı, faydasını gördüğüm tek şey eğer kistik bir sivilceniz çıkarsa uyumadan önce üstüne biraz sürün düzenli olarak 3 4 güne geçer.

25 eylül 12:19