4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (221)
  • oylar ()
  • medya (3)

221. Merak ettiğim ama hiç kullanma fırsatı bulamadığım bir krem. La roche posay cicaplast b5 çook fazla iyi yara, tahriş ve kızarıklık konusunda. Bugün 100ml sipariş verdim internetten daha önce 40ml aldım ve salaklık etmişim. Bari o sırada bunu da deneyeyim dedim ama fiyatı ucuz bir şey de değil ki şaşırdım yani aynı etki zaten lrp ürünlerinde de var o yüzden yine gittim bildiğimi aldım. Ama denk gelirsem birinde denemek istiyorum fazlasıyla merak ediyorum. Etrafımda çocuklu aile dolu var ama bunu hiç kullanan görmedim. gerçekten kimse pişik kremi olarak kullanmıyor ve bence onlarda farkında olduğu için fiyatları yükseltmişler gibime geldi.

bugün 04:46 bugün 04:48

5

220. Ben de bu kremi her alanda kullanmayı seven ve etkilerini gözleyenlerdenim.Ağda yanıklarıma sürüyorum geçiyor,sivilcelerime uyguluyorum sivilceler sönüyor,yüzdeki karartılarıma uyguluyorum uzun vadede geçiriyor.Bu kadarda bereketli olması cabası.En küçük boyunu alalı 2 ay olucak daha yeni yarıya geliyorum.Çok seviyorum çok.

bugün 00:37

219. Az, kararınca sürülmesi gerekir zira fazlası yağ bezesi yapmaktadır :(

13 eylül 22:21


218. Tanım: tanımış olduğum hiç kimsenin bebek pişik kremi olarak kullanmadığı ya da en azından benim, kullanım amacına uygun kullanımına hiç denk gelmediğim bebekler için üretilmiş İngiliz menşeili pişik kremidir.

Mecbur kalındığında Çok ufak miktarda alınıp göz farı bazı olarak kullanılabilmesi mümkündür. Far bazı olarak pigmentasyonu daha iyi göstermekten ziyade far kalıcılığını artırma konusunda işlevi vardır. Far bazı olarak düzenli kullanımını tavsiye etmiyorum çünkü göz kapaklarını aşırı kurutabilir; bu öneriyi sadece elde far bazı, kapatıcı vb. Ürünler kalmadığı durumlar için verdim.

Bunun haricinde ucu belli olan sivilcelerin üzerine kalın bir katman olarak uygulandığında sabaha sivilceyi bir miktar söndürebilme özelliği olduğunu, 218 girdinin üzerine, hala sağır sultan duymadıysa diye, bir de ben yazayım istedim. (gizlinot: swh)

13 eylül 22:02

217. Ağda yada jilet kullandıktan sonra ortaya çıkan kırmızı lekelerin üzerine sürüyorum.Sabah iyileşmiş oluyor.Sivilcelerime lokal olarak uyguluyorum iyileşmeye başlıyor.Gecen gün yere düştüm bacağım çizildi 3-4, günde izi geçti . Gerçekten etkili bir krem , bende işe yaradı .

11 eylül 16:29

216. Hemen hemen her türlü vücut sorunum için ilk aklıma gelen kremdir. Sadece sorunlu bölgeye uyguluyorum. Özellikle sivilceler için birebir asıl tanışma amacım sivilce lekeleriydi neredeyse 3 yıldır kullanıyorum o konuda bir faydasını göremedim.

Genel olarak şu durumlarda kullanıyorum:

1) Oluşmuş ve oluşacak sivilce ve sivilce kızarıklığı (Şöyle bir şey fark ettim sivilceyi geçirirken leke bırakmasını az da olsa önlüyor gibi geldi ama pek emin olamadım düzenli olarak kullandığım diğer ürünlerin de etkisi olabilir.)

2) Kabuk bağlamış bütün yaralar

3) Sivrisinek ıssırığı kaşıntılarında da kullanmaya başladım. Bence başarılı

4) Epilasyon sonrası oluşan kızarıklığın biran önce geçmesi için (hertürlü kızarıklığı hızlı bir şekilde geçiriyor.)

*Çok yoğun bir krem iki sene önce 20 tl ye almıştım daha yeni yarılandı.

8 eylül 12:08

215. Muhteşem bir pişik kremidir.içeriğinde parabenin bol bulunması çok hoş bir durum olmasa da,her iki bebeğimde de en kötü durumlarda harika bir onarım sağladı.geceden sürdüğümde ,sabaha çok hızlı iyileştirdigini defalarca tecrübe ettim.minik yaraları,çizikleri de iyilestirmistir.bunu sağlayan da içeriğindeki çinko.

30 ağustos 20:55 7 eylül 17:18


214. Kızarıklıklara karşı iyi gelen mucizevi krem desem abartmış olmam. Yanaklarımdaki sönmüş sivilcelerden kalan kızarık lekelerin üzerine sürdüğüm de sonuç gayet tatmin edici. Yalnız tüm cilde maske yapma tarzında bir hataya düşmeyin ters tepebilir. Ürün lokal olarak bir bölge üzerine yaymadan uygulanır.

31 temmuz 18:07

213. Son birkaç gündür sivilce ve yara lekeleri ile karnımdaki küçük yanık lekesi için kullanmaya başladım. Her geçen günde etkisinin olacağına inancım azalsa da denemeye bir süre daha devam edeceğim.

26 temmuz 23:49

212. görkem karman ın sivilce üstüne sürüp söndürdüğünü okuyunca ben de denedim ve gerçekten işe yarıyor! ayrıca pul pul olan yerlere de özellikle diz kapakları ve dirseklere de sürüyorum sonuç gerçekten harika

22 temmuz 23:03