yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (3)

  22. Harika güneş koruyucu ürünlere sahip olan rossmanlarda çok uygun fiyatlara satılan markadır. 

  Ne zaman vücudum için güneş kremi , güneş sütü alacak olsam bu markadan şaşmam . Ürünleri hem çok kaliteli hem de aşırı uygun fiyatlı . İlk olarak 30 faktör korumalı çocuklar için olan güneş sütünü satın almıştım . Son kullanma tarihi gelene kadar memnuniyetle kullandım hatta bitirdim . 

  Bu sene tekrar sprey formunda 50+ faktör korumalı güneş koruyucusunu aldım ve yine çok severek kullandım. Cildim , bütün vücudum çok hassas olmasına rağmen hiçbir iritasyona sebep olmadı . Böyle severek kullanmaya devam edersem vücut için güneş koruyucularımı hep bu markadan alırım . Ayrıca belirtmek isterim ki ürünün kullanım ömrü çok uzun . Son kullanma tarihi çok ileri bir tarih oluyor ve asla ne kokusunda ne ürünün kendisinde bir bozulma oluyor . Kısacası çok seviyorum.

  10 ekim 2019 00:14

  21. spf 10 korumalı güneş sütünü daha önce biraz bronzlaştığım cildimi korumak için aldım. güneş alerjim olmasına karşın sık sık uyguladığımda gayet iyi koruduğunu düşünüyorum. 15 tl' ye almıştım. fiyat performans olarak çok iyi. niveanın güneş sütleriyle kokusu birebir aynı. hatta içerikleri vs. de aynı fakat nivea 3 katı fiyatında. tekrar almayı düşünüyorum.

  9 ekim 2019 14:28

  20. bu marka sanırım isana’nın alt markası gibi bir şey bu yüzden de cruelty-free. olmayan çoluğumun çocuğumun rızkını bu markanın güneş kremlerinin çoğuna yatırmış biri olarak deneyimlerimi paylaşmak isterim.

  sonnenmilch spf30: bu 50ml minnacık sarı bir şişede 7tl’ye satılıyor. ikinci içeriği alkol o yüzden yüzünüze sürmenizi tavsiye etmem ama kendisi bana çok güzel spf’li ve küçük boyutlu bir el kremi oldu, ellerimi yapış yapış bırakmadan, terletmeden nemlendirdi.

  sonnencreme mit schwammauftrager(gizlinot: amin) spf30: süngerli 150ml bi güneş kremi, fiyatı 15-20 tl diye ve süngerli olmasına kanarak satın almıştım ama ikinci içeriği akne yapma ihtimali fazla olan isopropyl palmitate, bu yüzden yüzümde kullanamıyorum :( süngeri de ayakkabı süngerinden hallice, çok kalitesiz ve hiç estetik değil fotosunu koymaya çalışırım. boynumda kullanarak bitirmeye çalışıyorum ama yapısı çok değişik, sanki bozulmuş gibi aşırı sulu ve bıraktığı beyazlık asla tam geçmeyen bi losyon. sanırım ayak kremim falan olucak bu kerata.

  sonnenfluid classic spf50: 50ml boyutta bembeyaz bir tüpte klasik güneş kremi kokan bir güneş koruyucu. kasa önünde uygun da fiyatını görünce (gizlinot: 8-9 tl) denemek için almıştım ancak dehşet topaklanıyor. üçüncü içeriği alkol denat, gene pek hassas cilt dostu olduğunu söyleyemem ama bunu kullanıp memnun kalan insanlar olduğunu biliyorum o yüzden denenebilir buldum bu kremi.

  kids sonnenmilch spf50+: sarı tüpte mavi kapaklı parfümsüz, dağıtması bir tık vakit alsa bile güzel performans veren ve beyazlık bırakmayan 200ml bi deniz kenarı güneş kremi(gizlinot: yağ yağ parlıyor maalesef, gündelik yaşamda kullanılmaz diye düşünüyorum). niveanın garnierin güneş kremlerindense tercih edilebilir, fiyatı indirimde 27tlye düşüyor yanılmıyorsam.

  kids anti sand sonnenspray spf50: parfümsüz ve ürünü deodorant sıkar gibi fısfıslayan bir sprey güneş koruyucu(gizlinot: krem krem fısfıslamıyor avene’in sprey güneş kremi gibi, deodorant sıkar gibi sıkıyor). üçüncü içeriği alkol denat. uygulaması aşşırı pratik ve kolay bir güneş kremi, yağ yağ duruyor ama beyazlık bırakmıyor. sprey olduğu için solumamaya özen gösterin derim bir de yüzünüze sıkacaksanız da gözlerinizi kapayın çünkü göz içine girince dehşet yakıyor.

  sport sonnenspray spf50 ve spf30: spf30 olan 75ml, tam çantaya atıp gün içerisinde güneş kremi tazelemelik pratik bir ürün ve indirimde 14tl civarı bir fiyata iniyor. la roche’unki kadar performanslı değildir zannediyorum ama garnier’in sprey güneş kremindense bunu almak daha bütçe dostu. maalesef yağ yağ duruyor yüzde ve gözümü korumadan sıkarsam bir süre sonra gözüme akıp dehşet yakıyor gözümü, o yüzden ben bu ürünü kışa saklıyorum hem nemlendirmesi sağlam olur hem de soğuk havada yüzümde çabuk sabitlenir de gözüme akmaz diye. spf50 olanı 200ml ve 27tl falan, gene vücuda uygulaması pratik bir ürün olduğu için almıştım. büyük şişedeki ürünün spf30u var ama küçük şişedekinin maalesef spf50si yok. ikisinin de ikinci içeriği alkol.

  bu markanın sprey güneş kremlerini vücut için çok pratik buldum o yüzden muhtemelen onları bittikçe satın alırım, ama yüzümde pek sevemedim güneş kremlerini :( yine de oldukça bütçe dostu bi marka o yüzden kesinlikle denenebilir ürünleri var

  edit: imla

  7 eylül 2019 15:51 7 eylül 2019 17:38


  19. İlk kez bu yaz denedim ve aşşırı memnun kaldım. 2-3 gün denize gidecektim ve güneş kremim yoktu. Mağazalara girince de uygun fiyatlı bir ürün arayışı içine girdim. 50TL den aşağı güneş kremi ne yazık ki yok. Aklıma Rossman geldi ve bu markayı daha önce bir arkadaşım kullanıp övmüştü, dedim bir deneyim. Zaten rafın önünde broşür vardı hangi cilt tipisiniz diye oradan seçip alabiliyorsunuz. Ben hassas ciltlere özgü olan beyaz şişeden aldım 50 faktör. Hatta etkisini şu şekilde söyleyim. Ayaklarımın üstüne sürmeyi unutmuşum 1 gün, sadece ayak bileğime kadar sürmüştüm. Tam da o kısma kadar vücudumda tek yanan yerim orası oldu başka da yanmadım. 26TL ya da 28TL gibi bir rakama aldım sanırım. Tavsiye ederim. Bu arada ürünü sadece vücudumda kullandım suratıma sürmedim surat etkisi ile ilgili çok yorum yapamayacağım fakat nişanlımın suratına sürdük gayet güzel korudu ve bir sıkıntı yaşamadı o da.

  7 eylül 2019 14:27

  18. 30 spf güneşi kremini kullanıyorum.(link: https://www.rossmann.com.tr/sunozon-gunes-kremi-spf-30-100-ml-p-85299?gclid=EAIaIQobChMIiuuclMeT5AIVzOeyCh3eEgQBEAQYAiABEgIjJvD_BwE link). Vücudum için almıştım. Birkaç saatliğine dışarı çıktığımda kollarıma,boynuma kullanmaya başladım. Memnun kaldım. Fiyat/performans açısından gayet iyi. Yapısı sıvı,yayılımı kolay. Beyaz iz bırakmıyor ama çok bocalamamak lazım. Ben kokusunu da sevdim. Kayıt işlemleri için başka bir şehre gitmem gerekti yüz için kullandığım güneş kremini unuttuğum için yüzüme de kullandım. sivilce yapmadı ama uzun süre kullanmadığım için kesin yapmıyor diyemem maaalesef. Vücudumda da sivilce yapmadı.  iyi koruduğunu da düşünüyorum bittiğinde alırım.

  21 ağustos 2019 11:43

  17. güneş kremlerinin neredeyse tamamında nano titanium dioxide bulunan marka.

  nano güneş filtreleri hakkında yakın zamanda yazmayı düşünüyordum zaten ama şimdiden uyarmak istiyorum; nano partiküllü filtreler daha ufalmış oldukları için saydam renkte oluyorlar ve bu nedenle beyazlık bırakmıyorlar, ama cilt tarafından emildikleri için çok da güvenli değiller maalesef.

  27 mayıs 2019 02:33

  16. Süslüler geçtiğimiz günlerde rossmandaki sun ozon güneş kremlerinden aldım, birisi 50 faktör çocuklar için güneş sütü diğeri ise med serisinin 50 factor güneş jeli. Ama ne yazık ki mağazada içerik listesine bu kadar ayrıntılı bakmamıştım eve geldiğimde gördüm ki birebir aynı ikisininde içindekiler. bu ne demek oluyor anlamadım, sun ozon aynı kremleri farklı paketlere koyup bizi mi kandırıyor yoksa sadece benim aldığım çeşitlerde mi bu olay oldu. Ben içerik listesini medyaya ekliyorum eğer sizde farklı çeşitleri varsa içerik listelerini ekleyebilir misiniz?

  ilgili medya:
  1
  26 mayıs 2019 20:51


  15. Bu markanın 50 faktörlük, şeffaf fıs fıslı güneş kremini kullanıyorum. Normalde çok çabuk bronzlaşıyorum o yüzden yazın terlik, sandalet falan giyince ayacıklarım hemen desen desen oluyor. Bugün öğle sıcağında birer fıs ayaklarıma sıktım bu üründen. Akşam eve geldiğimde ayaklarımda hiç iz yoktu. Bence fiyat performans şahane.

  11 ağustos 2018 01:21

  14. Güneş kremleri de giderek daha da pahalı olduğu için, öğrenci bütçemi zorlamayacak , güvenilir bir ürün arıyordum. Gerek rossmanda satılması , gerek sözlükte güzel yorumlar okuduğum için bu yıl tatile giderken 30 spf olanını aldım. Rossmanda tüm güneş ürünlerinde indirim vardı ve diğer markalar 30-40 tl civarındayken bu 22 tl gibi bir fiyatta satılıyordu.  2 gündür kullanıyorum. Gayet memnunum . Oldukça çabuk kızarıp,akşam yanık kremi süren ben , bu yıl denizdeki ilk günümü olaysız atlattım :) . Çabuk emiliyor , yağlı his  bırakmıyor. Yüzümde de kullandım bir sorun olmadı . Bundan sonra da bununla devam ederim büyük ihtimalle 

  11 temmuz 2018 12:45 18 temmuz 2018 22:06

  13. güneş koruma faktörü 50+ dudak bakım stickini aldım. her sürdüğümde dudaklarım kaşınmakta. tavsiye etmiyorum.

  23 haziran 2018 19:50