2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (2)
  • medya (0)

13. Nedense bu tür ürünlere inanasım gelmiyor. Bu bana enerji verecek diye içtiğiniz her şey bence size enerji verir. Bomboş gereksiz bir “ilaç” bence. Mide de bulandırıyor bazen iştah kesiyor. Gerek var mı? yok 

15 eylül 07:04

12. kullandıktan sonra yarım saat içinde midemde ne varsa boşaltmamı sağlayan ilaç. Aşırı mide bulantısı yapıyor, kusmaya karşı dirençli biri olmama rağmen dayanamıyorum. Aç karnına, tok karnına hepsini denedim hep aynı sonuç. Sırf bu değil diğer vitamin hapları da aynı etkiyi yapıyor. Suda eriyeni nasıldır, aynı duruma girermiyim bilmiyorum, denemeye korkuyorum açıkcası artık.

14 eylül 15:17

11. Final dönemi yarım saat uykuyla baba bir dersin sınavına girecektim. Enerji versin diye suda eriyen formunu içtim sabah kahvaltıdan sonra. Eşekler gibi çalıştığım sınavda büte kalmıştım bunun yüzünden. Midem aşırı bulanmış ve ateşler basıyordu. Gözetmen eşliğinde tuvalete gitmiştim; kusucam kusamıyorum, tuvalete girmek istedim sırf klozetin üstünde oturup peşimdeki asistandan soyutlanıp yalnız bi nefes almak için. üstümü aradı içeride kopya falan çekerim diye... muameleye kızdığım için tuvalete de girmemiştim. Yalancı muamelesi görmüştüm bunun yüzünden ya... o günden beri içmedim. böyle bir anımdır. Bana yaramamış bir takviye ilaçtır.

13 eylül 22:43


10. Suda eriyenini kullanıyordum.

Yaklaşık üç hafta kadar kullandım.Başlarda biraz baş ağrısı yaptı ama onun dışında bir yan etkisini görmemiştim ta kii iki gün önceye kadar.Üç haftadır mide bulantısı yapmayan ilaç birden aşırı derece midemi bulandırdı.Ne varsa boşalttım :D

 Çok fazla da midesi bulanan biri değilimdir hastalık harici midem neredeyse hiç bulanmaz ama bu vitamin midemi mahvetti.

Zaten faydasını da pek görmemiştim açıkçası.Belki vücudumda eksik olan vitaminleri kazandırmıştır bana ama ekstradan bir enerji vermedi bana.

Kullananların bazılarında aşırı enerjiye bağlı uykusuzluk yapmış mesela bende böyle bir şey de olmadı.

Mide bulantısı yapmasaydı kullanmaya devam ederdim belki ama şu an kullanmayı düşünmüyorum.

Kullanmayı düşünenler de doktorlarına danışarak kullananmalılar bence.

Bu tür vitaminlerin ne kadar fayda sağladığı meçhul.

13 eylül 22:30

9. Kesinlikle çok severek tükettiğim bir ürün. Ancak hamileyseniz yada emziriyorsanız mutlaka doktorunuza sorun bulantı yapabilir diye duymuştum 

30 temmuz 14:40

8. ağız içimde aft çıkması ve genel olarak yorgun olmam nedeniyle alıp kullandığım multivitamin takviyesi. placebo etkisi mi bilmiyorum ama benim genel bitkin halimi azalttı, gece 10'da uykum gelmiyor artık ve genel olarak daha dinç hissediyorum. aftım da kullanmaya başladıktan 2 gün sonra azalmaya başlayıp bitti. piyasadaki muadillerine göre fiyatı da uygun. seviyorum seni supradyn.

30 temmuz 14:01

7. Vize final haftalarımın kahramanıdır kendisi. Sınav haftalarında sıçtın mavisiyle kanka olan bu bünyeme hızır gibi yetiştirdi zamanında. 2 gün üst üste sabahladığım zamanlarda bi sınavdan 2 saat önce bi de geceye geçişte içerdim. Plasebo etkisi miydi bilmiyorum ama gerçekten işe yaradi bende ki 3 ortalama yaptım (:V) günlük içme sınırı var mıdır günde 1den fazlası zararlı midir hiiiç bilmiyorum. Siz araştırıp için bence .

20 ocak 16:39


6. Doktora gitmeden körlemesine kullanılmaması gereken üründür. Bu tüm takviyeler için geçerli. Çabuk yoruluyorsanız, güçsüzseniz bu sadece vitamin eksikliğine işaret edecek diye bir kural yok. Tiroid fonksiyonlarınız yetersiz olabilir, diyabetiniz olabilir, kansızlığınız olabilir. O yüzden eş dost tavsiyesiyle vitamin kullanılmaz. Diğer bir konu ise vitaminler enerji vermez. Yani sabah içtim hoop bugün çok enerjiğim diye bir şey yoktur. Uzun vadede etki yaparlar ve en az 1,5 ay gereklidir etkilerinin gözlenmesi için. Vitaminler (ve demir hapları) iştah açmaz, kilo aldırmaz. Bunların hepsi hurafe, hatta bir nevi plasebo etkisidir. Birkaç kilo alınabilir evet ama bunun sebebi vitaminin vücuda sağladığı iyilik halidir, yani vücut olması gereken ağırlığa taşır kendini. Kulaktan dolma bilgilere inanmayınız.

6 ocak 2016 20:50

5. Geçen sene bu lanet şey yüzünden zehirlendim hastahanelik oldum. Yoğun bir dönemimde enerji versin diye aldığım bu tablet tansiyonumu 5 lere düşürdü, sabaha kadar mıdemde ne var ne yok çıkardım hem de defalarca. Artık tarihi mi geçmişti he haltsa, reklamını görsem kanalını değiştiriyorum, satın aldığım eczaneyi de mimledim, önünden dahi geçmiyorum.

6 ocak 2016 05:57

4. supradyn işe yarar mı bilmiyorum şöyle mucizevi bi şeye çok ihtiyacım var o kadar enerjisizim ki ne ders çalışabiliyorum ne bi şey. kilo aldırmasından korkuyorum kilo aldırırsa iyice depresyona girer enerjisiz kalırım çünkü :((

6 ocak 2016 01:48