sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (1)

  20. Takımlar karıldıktan sonra ne kavgalar çıkar acaba diye merakten ve hastalıktan yattığımdan izlemeye başladım. Ondan önce de göz gezdirdiğimde Atakan ve Yusuf sempatik gelmiş Hikmet ve Bora itici gelmişti. Takımlar karıldıktan sonra hiçbir türke sempatim kalmadı. Atakan ve yusuf da en az hikmet ve bora kadar iticilermiş. Ufacık aklınızla sinsilikler yapmaya çalışmayın elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz. En karaktersiz türk takımı sanırım. Ama Nikos sen nasıl harika bir insansın...

  Edit: okay’ı ayrı tutmayı unutmuşum. Kazanmasını çok isterim ama zor gibi.

  8 nisan 22:55 8 nisan 23:01

  19. Hikmet kuvayi milliye ruhuyla savaşmaya gitmiş resmen...

  16 mart 22:37

  18. Yunanların keyif alarak yarışmak için,Türklerin ise direkt savaşmak için geldiğini düşündüğüm yarışma.

  11 mart 00:40

  17. Ay damlayla atakan berabermiş, ben şok. 

  Edit:bu senedeki atakanla

  6 mart 02:27 6 mart 13:38

  16. Acun Ilıcalının zaman içinde değişen türkiyeyi aynı şekilde televizyona uyarladığı yarışma programı. bundan belki beş sene önce bu programdaki kadın yarışmacılar bikiniler giyerdi sonrasında sporcu sütyenine geçildi ve en sonunda yarım kollu tişört giydiriyor. karşı taraftaki yunan kadın yarışmacılara bakılınca sporcu sütyenleri görüyoruz. şortlar desen boy olarak uzadı, yarım taytlar hatta o sıcakta uzun taytlar geldi. aynı şekilde son bir kaç yıldır kadın ve erkekleri farklı barakalarda yatırıyor ama yunanlarda herkes yine birlikte yatıyor. bu yaratılmaya çalışılan algı hiç hoş değil. 

  11 şubat 23:49

  15. Ya eskiden "ünlüler adası" "gönüllüler adası" vardı. Bu seneki yarışma da "Türk kampı" "yunan kampı" var. Ahahahahah allah aşkına kamp ne? Askeriye mi orası besyo öğrencileri doğa ile tanışma kampı mı? İyice sacmaaladilar tat falan yok

  9 şubat 21:01 9 şubat 21:01

  14. Türk yunan dostluğunu amaçlarken herkes 10 yıl öncesinde kalan tarzda mücadeleler tutmaz tabi

  9 şubat 13:18

  13. Bildiğiniz gibi asla izlemediğimiz ama geçerken gözüme takılan program. Bu seneki bence de mod olarak düşük başladı. Türkiye-Yunanistan yerine, zamanında yaptın zaten, Türkiye-Bulgaristan mı Macaristan mı, farklı bir yayın yapsaydı daha iyi olurdu. Çektikleri ülkeleri unuttum ama birkaç survivor çekiyordu işte.

  Bizimkilerin fanatizmi bazen sınırları aşıyor. İşin garip tarafı karşı takımın bazı üyeleri de Türk takımının üyelerine durduk yere bilenmekte. Niye gülüyor diye kızıyorlar falan. Öte yandan takım içi diyaloglarda gözlerim yaşarıyor. Türkler biri konuşurken konuşup ortalığı kaosa sürüklerken Yunanlar birinin konuşmasını dinliyor, ardından konuşuyor.

  İşin kötü tarafı kızlarımız her sene hep ortalama üstü güzellikteyken erkekler her sene daha da ortalama altına düşüyor. Yakışıklı erkek için izleyelim desek yine sarmıyor maalesef. Spyros denen rapçiye ben de düştüm, galiba en yakışıklı o.

  9 şubat 00:48

  12. Denk geldikçe izliyorum lakin bu sene tadı yok. Tadı olmamakla beraber türk takımını tutmaya dair zerre bir motivasyon yok. Hali hazırda yarışmadan ziyade cihada gitmiş gibi bir görüntü var ortada. Saldirganlik konusunda bizim takım çok çok fena halde kimse hayır demesin. Hele hele hikmet diye bir barzo var ki Allah normal günde kimsenin karşısına çıkarmasın. Sen oraya ülkeni temsilen lakin bir reality show da olduğunun bilinci ile kazanmak için oraya gitmiş bir yarışmacısın. Ne bir asker ne bir kahraman dümdüz yarışmacı. Bu nasıl bir öfke bu nasıl kibir. Net çomar. Adamların suratına suratına yıllarca biz kazandık yine biz kazanacağız dedi ya. Şakamı orası savaş alanımı tv programı mı? Ayrıca bench de inanılmaz kışkırtıcı tavırlar sergiliyorlar. Atakan'İn yunan takımına bakıp sürekli imalı imalı gülmesi de gayet doğru görmemek için kör olmak lazım. Ha yunan takımı da az mı değil. Özellikle afroditi ve bir erkek yarışmacı. Röportajlarıni merak edip izledim kibrisli yarışmacı üstüne basa basa lütfen bu bir oyun politik algilamasınlar dedi ama malesef iş o noktada.

  Yunan sunucu sakiris ve Yunanistan survivor instagram hesaplarında yunan halkı baya tepkili. Yetmedi mi bu kadar karşılaştırma diyen diyene. Takım kötü türkler kazanacak ve gene konuşacaklar kötü kötü diyen çok var ki maalesef haklılar gördüğüm kadarı ile. Türkiye survivor insta hesabında tek tük yunan yorumu varken bizimkiler tüm yunan sayfalarını "türk'ün gücünü göreceksiniz" "gavur dölleri" "nasılda yendik ama ahahahaha hErzaman olduğu gibi" "koyduk mu" gibi yüzlerce kışkırtıcı yorum yazmışlar öyle böyle değil. Translate çeviri yapan yunan vatandaşlar da anladıkları kadar konuşmaya laf dalaşına giriyorlar. "İşte bu yüzden bu program olmamalı idi" DİE baya tepki var. Aramızda tarihsel problem varken bir de kaçak göçmen problemi var bu uygun zaman mı diyen var. Bu yoruma karşı fakir ülkesiniz batacaksiniz diyip kendince laf soktuğunu sanan bir adet çomar. Sanki ülkesi refah içinde yüzüyor yazık gerçekten. Velhasıl keşke bu sene bu program olmasaydı.

  Not: spyros yavrum sana karşı değişik duygular içindeyim. Başındaki al bandanaya vurulduğum pamuk prensim benim

  Ha ayrıca yunan çekim kalitesi çok çok daha güzel adeta bir seyir zevki. Ben çok beğendim keşke bizim acun da öyle çekimler yapsaydı. Masraftan epey kısılmış malesef :-/

  8 şubat 20:53 8 şubat 21:42

  11. Birkaç senedir izlemiyorum zaten. Reytinglere katkı sağlayıp Şeyma ve gibilerinin ekmeğine yağ sürmek istemiyorum.

  4 şubat 21:58