sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  23. güzel durduğu aşikar. benim için aksesuarda 2 kriter var 1- kaliteli olması 2- zarif olması. bu marka ikisini de sağlıyor. alıp takabileceğim ürünleri var.

  11 mart 08:59

  22. annem bayılır. ben ise ne tasarımlarını beğeniyorum ne de ürün kalitesini. her üründe yok taş düştü yok bir şey oldu. mücevher gibi görünüyor diye bir sürü para vermek bana göre değil. ama bağımlılık yaptığı doğru sanırım.(gizlinot: annemin durumu bu bence.)

  10 mart 21:42

  21. Bagimlilik yapan marka! Bir tane alinca butun huzurunuz kaçıyor ve butun magazayi almak istiyorsunuz. O kadar guzel paril paril ki. Takmayan bilemez.

  10 mart 18:35

  20. swarovski'den iki parça ürünüm var: kolye ve küpe. geçtiğimiz yaz, kolyemin taşları suya maruz kalması nedeniye düştü. öncelikle akasya mağazasını aradım, sertifikası yoksa değişim vs. olmayacağını söyleyip, bağdat caddesinde bir kuyumcu önerdiler tamir için. daha sonra babamla birlikte emaar'daki mağazasına gittik, sanırım mağazanın sahibi yönetici bey çok ilgili davrandı ve kolyemin yenisini sipariş ettiler. kolyemin sertifikası yoktu ve türkiye'den alınmamıştı. geçtiğimiz 14 şubat'ta ise sevgilim bir çift küpe hediye etti ama ben takılarına asla kibar davranamayan bir ayarsız olduğumdan küpenin tekinin ucunu yamultmuş bulundum. yine emaar mağazasına koştum ve küpelerim 2 hafta içinde tamir edilip gönderildi. kısacası emaar mağazasında aldığım satış sonrası hizmetten çok memnun kaldım. ürünlerini de çok beğeniyorum ama kesinlikle hassas kullanılması gerekiyor.

  2 mart 16:30

  19. Buradan aldığım kolye küpe ve bilekliği düğünümde takmıştım. Işıl ışıl parlayan çok şık duran bir setti gerçekten. Sonrasında pek çok özel günde ayrı parçalar halinde kullandım. Ayrıca indirim dönemlerinde görece uygun fiyata birşeyler alabilirsiniz

  7 ocak 15:56

  18. crystaldust bilekliğine sahibim double olarak geçen. bilekte aşırı güzel duruyor ve sade giyindiğinizde bile bu bileklik bunu örtüyor diyebilirim.

  7 ocak 15:13

  17. Birkaç gün önce bağdat caddesi şubesi çalışanlarının terbiyesizce muamelesine maruz kaldığım ve gerekli şikayetleri yapıp sonuna kadar uğraşacağım mağaza zinciridir.

  hediye gelen bir ürünü değiştirmek için mağazalarına gittim. öncesinde web siteleri üzerinden modellere bakıp birkaç alternatif belirlemiştim. mağazalarının özel bir kıyafet yönetmeliği olabileceğinden haberim olmadığı için izinli olduğum ve makyaj yapmama/şık giyinmeme lüksünü yaşadığım şu bir haftada, rahat spor kıyafetlerimle makyajsız olarak kendilerini ziyaret ettim. sanıyorum yeterince şık ve makyajlı olmadığım için beni kendi filtreleme gözlüklerinden yürüyen bir bok olarak gördüler ve mağazadan göndermek için yapmadıkları terbiyesizliği bırakmadılar. sorduğum her ürüne bir yere ve yüzüme bakmaksızın ezberden elimizde yok dediler. 

  mağazacılık sektöründe çalışmanın zorluklarını bilen ve anlayan biri olarak her zaman saygılı ve elimden geldiğince yardımsever davranmama rağmen, bu tarz biraz kalburüstü ürünler satan yerlerdeki çalışanların sanki oradaki tüm takılar kendisine aitmiş gibi bir havaya girip insan ezmelerinin kabul edilebilir bir yanı olmadığını düşünüyorum. 

  bağdat caddesi mağazasına giderseniz yaka paça dışarı gönderilmemek için adlarını bilmediğim sarı saçlı hanımefendi ve kel beyefendinin sizi beğenebileceği ölçüde derli toplu giyinmeyi ihmal etmeyin lütfen.  

  16 kasım 2018 10:37 16 kasım 2018 10:37

  16. şık ve ışıl ışıl azcıkta pahalı bir bijuteri istiyorsanız tam da kendisi oluyor. İki küpem, bir yüzüğüm ve bir kolyem var severek kullanıyorum. Hoş şimdi krizden dolayı pek yanına yaklaşılacak gibi değil.

  15 ekim 2018 16:04 15 ekim 2018 16:04

  15. değişim, tamir vs. konularda müşterisini yormayan marka.

  küpeleri favorimdir fakat bir tanesinin taşında sararma olmuştu. direkt parfüm sıkmayıp dikkat ettiğim halde bembeyaz kristal sapsarı bir renge dönmüştü. geri götürdüğümde ise hiç ikiletmeden, siz dikkatli kullanmamışsınız gibi bir tavır bile yapmadan, haklısınız ciddi bir sararma olmuş diyerek değişim gerçekleştirmişlerdi. o günden beri gözümde başka bir yerdedir bu marka.

  öte yandan, sattıkları temizleyici bezler favorim. gümüş, kristal vs. olarak ayrılıyorlar. ben mesleki anlamda kullandığım için almıştım. kristal ve çelik temizleyeni tek kelimeyle harika. saatlerinizi, gözlük, küpe, kolye vs. takılarınızı pırıl pırıl parlatıyor aklınızda bulunsun. fiyatları da gayet makuldu son aldığımda.

  15 ekim 2018 12:38 15 ekim 2018 12:38

  14. 4 ay önce tactic model bir bileklik almıştım. Üzerindeki taşlardan birinin düştüğünü farkettim. Gittim anında değiştirdiler. Yenisini taktığım 2. gün onun da taşı düşmüş. Aradım, getirin değiştirelim dediler. O kadar alışmışım ki herhangi bir sorunda müşterinin suçlanmasına, "Nasıl yani? bu taş 10 defa düşse 10 defa değiştirecek misiniz?" dedim. Hiç sorun değil, tekrar düşerse tekrar değiştiririz dediler. Satış sonrası hizmetlerine hayran kaldım...

  15 ekim 2018 09:49

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar