yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (1)

  26. muadillerine kıyasla çok az miktarda zam yapmış olan firmadır. epey bir süre de fiyatları sabit kalmıştır.

  10 temmuz 14:13

  25. son 2 yılda inanılmaz bir fiyat artışının olduğu marka. hatırlıyorum 150 liraya setler bile olurdu kocaman taşlı taşlı bir küpe almıştım 300 350 filandı şimdi en küçük minnacık setler bile 300den başlıyor(gizlinot: son baktığımda öyleydi şuan ki fiyatları bilmiyorum açıkçası). çok sevdiğim ve memnum kaldığım bir marka ancak bu zamlarla yanına yaklaşılacak gibi değil. Ama tasarımları güzeldir kalitelidir, bir sorun olduğunda ilgilenilir.

  10 temmuz 10:33

  24. Parlak değerli bir maden.

  Marka olan swarovski: zarif tasarımları olan ancak kesinlikle o fiyatları haketmeyen mücevheratçı.

  10 temmuz 01:22

  23. güzel durduğu aşikar. benim için aksesuarda 2 kriter var 1- kaliteli olması 2- zarif olması. bu marka ikisini de sağlıyor. alıp takabileceğim ürünleri var.

  11 mart 08:59

  22. annem bayılır. ben ise ne tasarımlarını beğeniyorum ne de ürün kalitesini. her üründe yok taş düştü yok bir şey oldu. mücevher gibi görünüyor diye bir sürü para vermek bana göre değil. ama bağımlılık yaptığı doğru sanırım.(gizlinot: annemin durumu bu bence.)

  10 mart 21:42

  21. Bagimlilik yapan marka! Bir tane alinca butun huzurunuz kaçıyor ve butun magazayi almak istiyorsunuz. O kadar guzel paril paril ki. Takmayan bilemez.

  10 mart 18:35

  20. swarovski'den iki parça ürünüm var: kolye ve küpe. geçtiğimiz yaz, kolyemin taşları suya maruz kalması nedeniye düştü. öncelikle akasya mağazasını aradım, sertifikası yoksa değişim vs. olmayacağını söyleyip, bağdat caddesinde bir kuyumcu önerdiler tamir için. daha sonra babamla birlikte emaar'daki mağazasına gittik, sanırım mağazanın sahibi yönetici bey çok ilgili davrandı ve kolyemin yenisini sipariş ettiler. kolyemin sertifikası yoktu ve türkiye'den alınmamıştı. geçtiğimiz 14 şubat'ta ise sevgilim bir çift küpe hediye etti ama ben takılarına asla kibar davranamayan bir ayarsız olduğumdan küpenin tekinin ucunu yamultmuş bulundum. yine emaar mağazasına koştum ve küpelerim 2 hafta içinde tamir edilip gönderildi. kısacası emaar mağazasında aldığım satış sonrası hizmetten çok memnun kaldım. ürünlerini de çok beğeniyorum ama kesinlikle hassas kullanılması gerekiyor.

  2 mart 16:30

  19. Buradan aldığım kolye küpe ve bilekliği düğünümde takmıştım. Işıl ışıl parlayan çok şık duran bir setti gerçekten. Sonrasında pek çok özel günde ayrı parçalar halinde kullandım. Ayrıca indirim dönemlerinde görece uygun fiyata birşeyler alabilirsiniz

  7 ocak 15:56

  18. crystaldust bilekliğine sahibim double olarak geçen. bilekte aşırı güzel duruyor ve sade giyindiğinizde bile bu bileklik bunu örtüyor diyebilirim.

  7 ocak 15:13

  17. Birkaç gün önce bağdat caddesi şubesi çalışanlarının terbiyesizce muamelesine maruz kaldığım ve gerekli şikayetleri yapıp sonuna kadar uğraşacağım mağaza zinciridir.

  hediye gelen bir ürünü değiştirmek için mağazalarına gittim. öncesinde web siteleri üzerinden modellere bakıp birkaç alternatif belirlemiştim. mağazalarının özel bir kıyafet yönetmeliği olabileceğinden haberim olmadığı için izinli olduğum ve makyaj yapmama/şık giyinmeme lüksünü yaşadığım şu bir haftada, rahat spor kıyafetlerimle makyajsız olarak kendilerini ziyaret ettim. sanıyorum yeterince şık ve makyajlı olmadığım için beni kendi filtreleme gözlüklerinden yürüyen bir bok olarak gördüler ve mağazadan göndermek için yapmadıkları terbiyesizliği bırakmadılar. sorduğum her ürüne bir yere ve yüzüme bakmaksızın ezberden elimizde yok dediler. 

  mağazacılık sektöründe çalışmanın zorluklarını bilen ve anlayan biri olarak her zaman saygılı ve elimden geldiğince yardımsever davranmama rağmen, bu tarz biraz kalburüstü ürünler satan yerlerdeki çalışanların sanki oradaki tüm takılar kendisine aitmiş gibi bir havaya girip insan ezmelerinin kabul edilebilir bir yanı olmadığını düşünüyorum. 

  bağdat caddesi mağazasına giderseniz yaka paça dışarı gönderilmemek için adlarını bilmediğim sarı saçlı hanımefendi ve kel beyefendinin sizi beğenebileceği ölçüde derli toplu giyinmeyi ihmal etmeyin lütfen.  

  16 kasım 2018 10:37 16 kasım 2018 10:37