sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • medya (0)

17. Buradan aldığım kolye küpe ve bilekliği düğünümde takmıştım. Işıl ışıl parlayan çok şık duran bir setti gerçekten. Sonrasında pek çok özel günde ayrı parçalar halinde kullandım. Ayrıca indirim dönemlerinde görece uygun fiyata birşeyler alabilirsiniz

7 ocak 15:56

16. crystaldust bilekliğine sahibim double olarak geçen. bilekte aşırı güzel duruyor ve sade giyindiğinizde bile bu bileklik bunu örtüyor diyebilirim.

7 ocak 15:13

15. Birkaç gün önce bağdat caddesi şubesi çalışanlarının terbiyesizce muamelesine maruz kaldığım ve gerekli şikayetleri yapıp sonuna kadar uğraşacağım mağaza zinciridir.

hediye gelen bir ürünü değiştirmek için mağazalarına gittim. öncesinde web siteleri üzerinden modellere bakıp birkaç alternatif belirlemiştim. mağazalarının özel bir kıyafet yönetmeliği olabileceğinden haberim olmadığı için izinli olduğum ve makyaj yapmama/şık giyinmeme lüksünü yaşadığım şu bir haftada, rahat spor kıyafetlerimle makyajsız olarak kendilerini ziyaret ettim. sanıyorum yeterince şık ve makyajlı olmadığım için beni kendi filtreleme gözlüklerinden yürüyen bir bok olarak gördüler ve mağazadan göndermek için yapmadıkları terbiyesizliği bırakmadılar. sorduğum her ürüne bir yere ve yüzüme bakmaksızın ezberden elimizde yok dediler. 

mağazacılık sektöründe çalışmanın zorluklarını bilen ve anlayan biri olarak her zaman saygılı ve elimden geldiğince yardımsever davranmama rağmen, bu tarz biraz kalburüstü ürünler satan yerlerdeki çalışanların sanki oradaki tüm takılar kendisine aitmiş gibi bir havaya girip insan ezmelerinin kabul edilebilir bir yanı olmadığını düşünüyorum. 

bağdat caddesi mağazasına giderseniz yaka paça dışarı gönderilmemek için adlarını bilmediğim sarı saçlı hanımefendi ve kel beyefendinin sizi beğenebileceği ölçüde derli toplu giyinmeyi ihmal etmeyin lütfen.  

16 kasım 2018 10:37 16 kasım 2018 10:37

14. değişim, tamir vs. konularda müşterisini yormayan marka.

küpeleri favorimdir fakat bir tanesinin taşında sararma olmuştu. direkt parfüm sıkmayıp dikkat ettiğim halde bembeyaz kristal sapsarı bir renge dönmüştü. geri götürdüğümde ise hiç ikiletmeden, siz dikkatli kullanmamışsınız gibi bir tavır bile yapmadan, haklısınız ciddi bir sararma olmuş diyerek değişim gerçekleştirmişlerdi. o günden beri gözümde başka bir yerdedir bu marka.

öte yandan, sattıkları temizleyici bezler favorim. gümüş, kristal vs. olarak ayrılıyorlar. ben mesleki anlamda kullandığım için almıştım. kristal ve çelik temizleyeni tek kelimeyle harika. saatlerinizi, gözlük, küpe, kolye vs. takılarınızı pırıl pırıl parlatıyor aklınızda bulunsun. fiyatları da gayet makuldu son aldığımda.

15 ekim 2018 12:38 15 ekim 2018 12:38

13. 4 ay önce tactic model bir bileklik almıştım. Üzerindeki taşlardan birinin düştüğünü farkettim. Gittim anında değiştirdiler. Yenisini taktığım 2. gün onun da taşı düşmüş. Aradım, getirin değiştirelim dediler. O kadar alışmışım ki herhangi bir sorunda müşterinin suçlanmasına, "Nasıl yani? bu taş 10 defa düşse 10 defa değiştirecek misiniz?" dedim. Hiç sorun değil, tekrar düşerse tekrar değiştiririz dediler. Satış sonrası hizmetlerine hayran kaldım...

15 ekim 2018 09:49

12. bmw'nin jipleri, X modelleri için vites topuzu üreten markadır aynı zamanda.

vitesin içine kristalden X harfi gömmüşler, şık ve saçma.

14 ekim 2018 13:16

11. 8 ay önce hediye gelen kristal taşlı bilekliğimin taşlarından birisi birkaç gün önce düştü. Mağazaya gittiğimde sorgusuz sualsiz hemen yenisi ile değiştirdiler. Satış sonrası hizmetleri gerçekten çok iyi. Kreasyonları da son derece şık.

28 mart 2016 09:51

10. 5-6 ürününe sahip olduğum takıcı. Müşteri memnuniyeti politikalarına ben de hayranım. 6 sene önce yurt dışından alınma bir kolyem var,hediyeydi ve neredeyse her gün taktım bu süre zarfında ve senede 2-3 ya taşı düşüyor ya da kırılıyordu ve her gittiğimde yenisini verdiler. Hatta bü ürün çok problem çıkartıyor isterseniz başka bir ürünle değiştirin teklifini bile yapmışlardı ama anısı vardı. Artık takmıyorum.

10 mart 2016 12:40

9. bu markaya ait 3 tane kolyem var. üçünü de erkek arkadaşım şu geçtiğimiz 6 buçuk sene içinde değişik değişik zamanlarda hediye etmişti bana. hepsinden ayrı ayrı çok memnun kalmıştım ve hepsini çok seviyorum. ilk kolyemin çok defa taşı düştü, kalpli üzerinde minik minik taşlar olan bir modeldi. her seferinde götürdüğümde sorgusuz direk yenisini verdiler. aynısı artık üretilmemeye başlandığında başka bir rengini almıştım. (yaklaşık 5-6 kere değişti 5 sene içinde) çalışanlar her seferinde oldukça ilgili davrandılar. ben hep şaşkınbakkal şubesinde değişim yaptım. şuanda yine o kolyemin taşı düştü ve artık o model üretilmiyor, o yüzden başka bir şeyle değiştirmem gerekiyor, güzel bir şey bulduğumda onunla değiştireceğim ama manevi olarak çok değeri olduğundan hiç değiştirmek istemiyorum :(

bu arada diğer kolyelerimde hiç bir sıkıntı çıkmadı. (gizlinot: maşallah diyeyim )

10 mart 2016 11:52

8. adını görünce bile içim gıcıklanan mücevher/kristal markası. sanırım biraz duygusal anlamlar ve anılar yüklediğim için. marka algısı böyle bir şey işte, seviyoruz!

9 mart 2016 17:55

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar