yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (17)
  • medya (1)

  1. bugün gratis'e bir göz makyaj temizleyicisi almak için girdiğimde temizleyiciler içinde ilk kez gördüğüm ürünleri olan marka, belki de yeni gelmiştir bilemiyorum. eve gelince ürünü kullandım, kullanımı klasik çift fazlı çalkalanarak kullanılan ürünlerden ve yorumlarım;

  *artıları*

  +ürünün kokusu neredeyse hiç yok 

  +makyajımı (gözümün üstünde ve altında far, kirpiklerimde maybelline lash sensational maskara üzerine essence volume 18h maskara vardı ve lens kullanıyorum) tek seferde 20 sn tutmayla tamamen çıkardı ki bu lancome bi facil temizleyicide bile bu kadar olmamıştı

  +ambalajı şık ve kapağı delikli ürün israfı ya da kullanılamama sorunu olmuyor

  *eksileri*

  -tek eksisi 20 sn gözümde tutup çektikten sonra gözlerimi yakması oldu, ama benim gözlerim lensten dolayı ekstra hassas ve yanmanın dayanılmaz bir yanma olmasını bekledim ancak pamuğu gözümden çektiğimde yıkamaya bile gerek kalmadan geçti ve gözlerim bile kızarmadı (garnier micellarlar ya da yeni neutrogena hem yakıyor hem de yüzümü beş kat yıkadıktan sonra bile tahriş yapıyor)

  özet olarak ürünü başarılı buldum, göz yakması acılı ya da tahrişli olmadığı sürece alınabilecek bir ürün, fiyatı indirimsiz 20 tlydi.

  26 eylül 2017 22:04

  2. bugün ilk defa denediğim ürün. karşılaştırma yapmam olanaksız çünkü kendisi benim ilk göz makyajı temizleme ürünüm, düne kadar göz makyajımı ıslak mendille(oha??) siliyordum. ilk etap olarak çok beğendim. zamanla performansını iyice test edip bu girdiyi editlerim. (Göz çevrem çok kuru ve hassas)

  13 aralık 2017 19:44 13 aralık 2017 19:45

  5

  3. günlük nemlendiricisiyle birlikte aldım ve iki aydır kullanıyorum. her gün far bazı ve maskara, gün aşırı far veya eyelinerlı göz makyajı yapıyorum. 5-10 saniye tutup çektiğimde bile hemen çıkıyor tüm makyajım. kızarma yanma asla yapmıyor. ayrıca mat ruj çıkarmak içinde kullandım ve onda da gayet başarılı. ancak anlamadığım bir şekilde kullanmadan önce hemen sallayıp disk pamuğa dökmeme rağmen o sırada fazlar hemen ayrışıyor ikinci diske dökmek için tekrar sallıyorum. %20 civarı ürün kaldı ve tam ömrünün üç ay olduğunu düşünmekteyim. tekrar alacağım bir ürün oldu. serinin diğer ürünlerini de alacağım hatta sanırım cildimle anlaşan güzel bir seri sonunda bulabildim.

  23 aralık 2017 17:26


  4. (şimdilik) göz makyajı temizleyicisi arayışımı bitiren ürün. bugün aldığım için uzun süreli deneyim içermez bu girdi. (gizlinot: girdi mi desem giri mi sorunsalı swh)gözümde waterproof ürün yoktu ama iyi sabitlenmiş bi göz kalemiyle yapılan smokey ve maskara vardı. uğraştırmadan mis gibi temizledi, yağlı his bırakmadı. garnier'in çift fazlı temizleyicisini sevmeyenler bunu sevebilir. gözlerim ve çevresindeki deri hassas ve alerjiktir hiçbir soruna neden olmadı. umarım düzenli kullanımda da sorun yaşamam.

  edit: hala kullanıyorum. ikinci pamukla tekrar silmek gerekebiliyor ama bu nedenle göz çevremde egzamaya neden olmadı. yağlı his bırakmaması en büyük artısı.

  11 nisan 2018 19:26 19 haziran 2018 19:39

  5. evet göz makyajımı temizlerken çok kolay çıkarıyor ama kısa süreli de olsa yanmaya sebep oldu... bitince bir daha almam sanırım...

  21 temmuz 2018 17:16

  6. Uygun fiyatlı göz makyaj temizleyicisi ararken gratiste raslayıp aldım. Size şu kadar söyleyeyim ben hayatımda gözlerimi böyle yakan, yıkadığımda bile gözlerimden şapır şapır yaşlar akıtan başka bi ürün kullanmadım. Üç farklı zamanda şans verdim hepsinde aynı sonucu aldım. Ben mi çok hassasım yoksa bu üründe mi bi problem var bilmiyorum ama naçizane tavsiyem özellikle hassas gözleriniz varsa sakın sakın almayın. 

  23 ağustos 2018 01:56

  4

  7. Normalde yüz temizleme yağı kullanıyorum ama sadece göz makyajı yaptığım zaman çıkarmak için bu ürünü aldım. (gizlinot: Yüz temizleme yağına kıyamadım.)

  Ürün diğer çift fazlı çıkarıcılara göre biraz daha temiz içerikli. Çok hafif, hoş bir kokusu var.

  Ben pamuğa döktükten sonra 10 saniye gözümde bekletiyorum sonra yavaşça siliyorum. Makyajı tamamen siliyor, yağlı his çok hafif kalıyor onu da üstünden suyla temizlemem yetiyor. Kısa süreliğine göz altımda hafif yanma oluşuyor, başka kötü bir özelliğine rastlamadım. Tekrar alırım, ben memnun kaldım.

  1 ekim 2018 07:39


  8. gözlerimi yakıyor ve nazikçe değil sertçe çıkarıyor göz makyajını.

  almayacağım bir daha.

  9 kasım 2018 23:14

  9. Ay bu ürün beni gerçekten yordu! Matlaştırıcı yüz yıkama jeli ve nemlendiricisinden memnun olduğum için kesin bu da iyi çıkar dedim ama ıııhhıh! Göz makyajını iyi çıkarıyor ama inanılmaz göz yakıyor. Normalde gözlerim de cildim de hassas değildir ve lens kullanıyorum fakat gerçekten ne yaptıysam olmadı. Fazla fazla kullanıp, gözüme mümkün olduğunca kaçırmadan kullandım, bitirdim, attım. Ayh üstümden yük kalktı :)

  10 kasım 2018 21:57

  1

  10. Büyük umutlarla aldığım bir temizleyiciydi fakat normalde kuru veya hassas olmayan göz çevremi ve göz kapaklarımı o kadar yakıyor ki, inanılmaz gibi gelebilir ama, gözlerimi suyla defalarca yıkasam da acısı uyuyana kadar geçmiyor. Fazları birbirine karıştırsam da pamuğa dökülene kadar yarısı yine eski haline dönmüş oluyor. Az alayım gözüme kaçmasın desem makyajı temizlemeye yetmiyor, çıkaracak kadar alayım dediğimde de içine kaçıyor. Aldığım ürünleri çöpe atmaya kıyamadığım için bitirmenin yollarını düşündürten bir "göz yakarak makyaj temizleyici" oldu.

  12 kasım 2018 21:54