sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • oylar (37)
  • medya (1)
  5

  61. 6-7 aydır kullandığım ve maalesef bitirmeye yaklaştığım nemlendirici krem. 

  Gece nemlendiricisi de oldukça başarılı. Günde bir ya da gün aşırı olmak üzere dönüşümlü kullanıyorum. Yağlıya dönük cildim ikisiyle de çok iyi anlaştı. ilk nemlendirici denemem bu kremlerdi ve yeni ürün denemeyi çok sevmeme rağmen bunları asla değiştirmek istemezdim, fakat artık türkiye’de bulunmuyorlar.

  Çok hafif yapılı, alerjik cildimde hiçbir reaksiyona sebep olmayan, güzel kokulu, çabuk emilen, nemlendirmesi normal veya yağlı ciltler için yeterli olan, uygun fiyatıyla cep dostu muhteşem bir kremdi. Keşke tekrar satışa sunulsa.

  13 nisan 22:09

  60. bu kremi beğenmeyen bir tek ben varım herhalde. bana gerek kokusu gerek de yapısı sebebiyle anneannemin mavi teneke kutudaki nivea kremini andırıyor

  1 nisan 23:03

  59. Hafif yapılı yüzü yağlandırmayan fiyat performans açısından oldukça başarılı bir nemlendirici. Uzun süredir kullanıyorum ve bitirmek üzereyim gidip tekrar alıcam. Cilt bakım ürünlerinin fiyatlarının uçtuğu bu dönemlerde yüzde iritasyona sebebiyet vermeyen başarılı ve uygun fiyatlı nemlendirici bulmak gerçekten zor. Bence bir deneyin pişman olmazsınız.

  19 şubat 16:53

  58. yüzüme sürünce acıtan krem. Başlarda her şeyimiz iyi gibiydi, sürünce hafif karıncalanma oluyordu ama sonra yüzümü bildiğiniz yaktı, kızattı. Sanırım içerisinde ki bir madde alerji yaptı beni, bir daha almam.Üründen gelen buram buram parfüm kokusundan zaten anlamalıydım da işte neyse

  4 şubat 11:56 5 şubat 13:01

  57. artık olmayandır.

  3 ocak 15:34

  56. İçeriğinin iyi olduğunu duyduğum için büyük hevesle aldığım bir kremdi.İlk kullanımdan sonra yüzümde sivilce çıktığını fark ettim.Belki başka bir şey sebep olmuştur diye bir şans daha vermek istedim ama ikinci deneyişimde de iyi gelmedi yüzüme.Normalde kremler bende çok sivilce yapmaz ama bunun yapısı ile pek anlaşamadı cildim,maalesef bırakmak zorunda kaldım üzülerek :(

  29 aralık 2018 17:12

  5

  55. gidiyor gönlümün efendisi... geç buldum erken kaybettim bu nemlendiriciyi. kısaca anlatmak gerekirse şöyle bir nemlendiriciydi:

  - çok iyi nemlendiriyor. drugstore nemlendiricilerin başlıca sorunu yüzünüze baz sürmüşsünüz gibi yüzde emilmeyip kalması, cilde gerçekten nem vermemesi. bu krem öyle değil, gerçekten nemlendiriyor. 

  - yapış yapış his bırakmıyor

  - spf içeriyor

  - makyaj altına rahatlıkla kullanılabilir

  - en önemlisi benim hassas cildimde sivilca yapmadı. genellikle nemlendiriciler birkaç kullanımdan sonra alnımda sivilce yapardı, bu yapmadı. 

  - fiyatı oldukça uygun

  - ambalajı çok şık, kavanozun ağzı geniş olduğu için ürün rahatlıkla alınabiliyor

  - bereketli bir ürün, ben neredeyse her gün bol sürmeme rağmen 3 aydan fazla dayandı

  markanın ülkemizden çekildiğini duyunca birkaç tane gratis gezdim kaldıysa stoklarım diye ama maalesef bulamadım. tam bir fiyat/performans ürünüydü. özleneceksin day cream. 

  29 aralık 2018 10:35

  54. Cildim kuru karma. Uzunca bir süredir kullanıyorum ürünü. Ben makyaj altına kullanmayı tercih ediyorum. İçinde spf bulundurması sebebiyle yüzden iyi arındırılması gerekiyor. Günlük hayatımda bunu uğraştırıcı buluyorum. Makyajımı zaten yağ bazlı temizleyici ve arındırıcı jelle temizlediğim için ekstra bir temizliğe ihtiyaç duymamış oluyorum.

  Karma ciltler için olan nemlendiriciler genelde jel formda olmasına rağmen bu yoğun bir krem formunda. Başarılı bir nemlendirmesi var ancak emilmesi uzun sürüyor. Cildimde herhangi bir iritasyona ya da sivilcelenmeye sebep olmadı. Vazgeçilmez bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Yine de fiyat/performans açısından oldukça başarılı.

  24 aralık 2018 20:32 24 aralık 2018 20:32

  53. uzun süredir bende mevcut. ilk başlarda sevmiştim yada fark edememişim. ama son zamanlarda garip bir şekilde cildim kesinlikle emmiyor kremi. böyle anlatamam muhtemelen ama yüzümde soyuluyor topaklanıyor filan. çok çirkin bir görüntü oluyor. özellikle yüzüme güzel bir maske yapıp keseledikten sonra filan nemlendirsin istiyorum o böyle topaklanıp soyulunca canım sıkılıyor. arada haftasonu süreyim boşa gitmesin diyorum evdeysem yine aynı sorun. herkes çok sevmiş ama ben barışamadım. kızarmaya meyilli hassas bir cildim var bu arada.

  benden de böyle bir kötü deneyim çıktı işte :(

  13 aralık 2018 10:46

  4

  52. Hakkındaki övgülerden habersiz bir şekilde sırf ambalajı güven verdiği için, içeriği temiz olduğu için ve indirimde gördüğüm için almıştım gratis'ten 14tl gibi bir fiyata. Birkaç aydır açılmamış vaziyette duruyordu, kullanmak bugüne kısmet oldu ve aşırı beğendim. fiyat/performans müthiş.

  Cildim çok kuru değil, değişken olmakla beraber genelde kuru. Bazı ürünler yağlı hissettirebiliyor ama. Bu ürün ise İstediğim nemi verdi gün boyunca ve hiç yağlandırmadı. sürdüğümdeki hissini çok sevdim, hatta şu sıralar kullandığım diğer iki nemlendirici olan avene hydrance legere ve bioderma sensibio'dan daha çok sevdim bu konuda. kadife gibi yapıyor cildi, o diğer nemlendiricilerdeki emilme öncesi gelen yapış yapış his asla olmadı.

  spf içermesiyle de sabahları tercih edeceğim nemlendirici bu oldu artık benim. Ben tam zamlar öncesi almışım gibi bir şey oldu, güncel fiyatını bilmiyorum ama eğer çok zamlanmadıysa bir süre daha beraberiz kendisiyle. 

  28 kasım 2018 22:01