sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (61)
 • oylar (35)
 • medya (2)

61. yüzüme sürünce acıtan krem. Başlarda her şeyimiz iyi gibiydi, sürünce hafif karıncalanma oluyordu ama sonra yüzümü bildiğiniz yaktı, kızattı. Sanırım içerisinde ki bir madde alerji yaptı beni, bir daha almam.Üründen gelen buram buram parfüm kokusundan zaten anlamalıydım da işte neyse

4 şubat 11:56 5 şubat 13:01

60. artık olmayandır.

3 ocak 15:34

59. İçeriğinin iyi olduğunu duyduğum için büyük hevesle aldığım bir kremdi.İlk kullanımdan sonra yüzümde sivilce çıktığını fark ettim.Belki başka bir şey sebep olmuştur diye bir şans daha vermek istedim ama ikinci deneyişimde de iyi gelmedi yüzüme.Normalde kremler bende çok sivilce yapmaz ama bunun yapısı ile pek anlaşamadı cildim,maalesef bırakmak zorunda kaldım üzülerek :(

29 aralık 2018 17:12

58. Cildim kuru karma. Uzunca bir süredir kullanıyorum ürünü. Ben makyaj altına kullanmayı tercih ediyorum. İçinde spf bulundurması sebebiyle yüzden iyi arındırılması gerekiyor. Günlük hayatımda bunu uğraştırıcı buluyorum. Makyajımı zaten yağ bazlı temizleyici ve arındırıcı jelle temizlediğim için ekstra bir temizliğe ihtiyaç duymamış oluyorum.

Karma ciltler için olan nemlendiriciler genelde jel formda olmasına rağmen bu yoğun bir krem formunda. Başarılı bir nemlendirmesi var ancak emilmesi uzun sürüyor. Cildimde herhangi bir iritasyona ya da sivilcelenmeye sebep olmadı. Vazgeçilmez bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Yine de fiyat/performans açısından oldukça başarılı.

24 aralık 2018 20:32 24 aralık 2018 20:32

57. uzun süredir bende mevcut. ilk başlarda sevmiştim yada fark edememişim. ama son zamanlarda garip bir şekilde cildim kesinlikle emmiyor kremi. böyle anlatamam muhtemelen ama yüzümde soyuluyor topaklanıyor filan. çok çirkin bir görüntü oluyor. özellikle yüzüme güzel bir maske yapıp keseledikten sonra filan nemlendirsin istiyorum o böyle topaklanıp soyulunca canım sıkılıyor. arada haftasonu süreyim boşa gitmesin diyorum evdeysem yine aynı sorun. herkes çok sevmiş ama ben barışamadım. kızarmaya meyilli hassas bir cildim var bu arada.

benden de böyle bir kötü deneyim çıktı işte :(

13 aralık 2018 10:46

4

56. Hakkındaki övgülerden habersiz bir şekilde sırf ambalajı güven verdiği için, içeriği temiz olduğu için ve indirimde gördüğüm için almıştım gratis'ten 14tl gibi bir fiyata. Birkaç aydır açılmamış vaziyette duruyordu, kullanmak bugüne kısmet oldu ve aşırı beğendim. fiyat/performans müthiş.

Cildim çok kuru değil, değişken olmakla beraber genelde kuru. Bazı ürünler yağlı hissettirebiliyor ama. Bu ürün ise İstediğim nemi verdi gün boyunca ve hiç yağlandırmadı. sürdüğümdeki hissini çok sevdim, hatta şu sıralar kullandığım diğer iki nemlendirici olan avene hydrance legere ve bioderma sensibio'dan daha çok sevdim bu konuda. kadife gibi yapıyor cildi, o diğer nemlendiricilerdeki emilme öncesi gelen yapış yapış his asla olmadı.

spf içermesiyle de sabahları tercih edeceğim nemlendirici bu oldu artık benim. Ben tam zamlar öncesi almışım gibi bir şey oldu, güncel fiyatını bilmiyorum ama eğer çok zamlanmadıysa bir süre daha beraberiz kendisiyle. 

28 kasım 2018 22:01

2

55. Ürün bitince ambalajı saklarım diye düşünüyordum fakat ben mi hunharca kapattım, sanmıyorum ama kapağı hemen çatladı ve ne kadar döndürsem de kapanmıyor. Belki cildim yağlı olduğu içindir, çene kemiğimin yanlarında beyaz noktalar çıkardı ve yağlanmayı hızlandırdı. Nasıl hızlı bitirebilirim diye düşünüyorken çözümü buldum. Bazı maskeler yüzümü gerip kaşındırdığı zaman elimi korkak alıştırmadan bu kremden alıyorum. Yüzümü hızlıca ovaladıktan sonra bekletmeden ılık suyla yıkıyorum. Sanırım her cilt tipi için değil, daha ziyade kuru ciltler için tasarlanmış.

28 kasım 2018 10:13 28 kasım 2018 10:13

54. Yanakları kuru, t bölgesi yağlı olan cildim için bir süredir kullandığım nemlendirici. Ayrıca gece kremini almadım, bunu geceleri de kullanıyorum.

Ambalajı, dokusu, emilmesi gerçekten çok hoş. Sürünce verdiği his de çok hoşuma gidiyor ve makyaj altına kullanınca fondöten güzel duruyor(gizlinot: Normalde yanaklarım kuru olduğu için pul pul durmaya çok müsait)

Ama t bölgemi inanılmaz derecede yağlandırıyor. Evet t bölgem normalde de yağlanmaya müsait ama bu kadar da değil yahu, şu an aynada gördüğüm görüntüye cidden inanamıyorum. Elimdeki bitene kadar kullanırım ama tekrar almam.

Üzdün beni swiss, seni çok sevebilirdim...

27 kasım 2018 20:27

53. Yağmur vardar'ın tavsiyesiyle aldım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.

Cilt tipim: t bölgesi gün içinde yağlanmaya müsait, diğer yerler normal. karma cilt.

Cilt problemleri: hafif sivilce izleri, burun üstünde bazı bazı siyah noktalar. Halen devam eden sivilce tedavim var.(sivex kullanıyorum)

Artıları:

ıslaklığı hemen gidiyor, kadifemsi etki bırakıyor ve yapış yapışlık minimum seviyede az hatta yok gibi.

İndirimde fiyati 13 14 tl. Ürün cam kavanoz icinde belki hijyenik olmayabilir ama kullanımı daha işlevsel. 50 ml olan ürün ve 3 ay olmasına rağmen hala bitmedi.

Herhangi bir sivilce komedon ve beze yapmadı.

Eksisi:

Tek eksisi burun ve alnımda yağlanmaya neden olması ve bunu da buradaki bir girdi sayesinde anladım. Yoksa suçu cildime ya da fondötene atacaktım. Malesef ağlayarak yazıyorum yaldır yaldır alnımı burnumu yağlandırıyor. Bu özelliği olmasa tekrar tekrar alırım. Ama karma cildim olması nedeniyle bu kısım benim kırmızı çizgim. Parasız kalırsam gene alırım tabi ama alternatif ararım kesinlikle. Bu bilgiler ışığında takdir sizin süslüler.

3 kasım 2018 14:55 3 kasım 2018 14:56

4

52. Yağlı ciltler için mükemmel bir gece kremi olduğunu düşündüğüm ürün. Şöyle ki yağı komple silip süpürecek jellerle temizliğin ardından bunu sürmek müthiş rahatlama. Sabah da yağsız ama nemli ve yatışmış bir ciltle uyanıyorsunuz. Ben baya sevdim, bittikçe alırım. Ayrıca kokusu ve ambalajı harika. Tam bir fiyat performans ürünü. 

3 kasım 2018 13:57