4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (2)

5. Kuzenim kullanıyor bu urunu. Yağlı bir cildi var kendisinin gratiste indirimde görmüş almış. Dediğine göre çok aman aman bir ürün değil ama f/p na gore gayet iyiymis.

20 temmuz 00:54

4. İsviçre markası olduğu için uzun zamandır denemek istiyordum ve kısmet bu ürüneymiş. Fiyat/performans anlamında başarılı bir ürün diyebiliriz, gramajı da büyük sayılabilir. kokusu parfümsü değil, bana serinlik duygusu hissettiren bir koku ve bu hoşuma gitti. Verdiği temizlik hissi güzel, işini iyi yapıyor ancak sonrasında biraz gergin ve gacır gacır oluyorsunuz. Kötü yanı şu ki: Peeling parçaları olarak içinden çıkan minik beyaz pütürcükler beni rahatsız etti, bu kapsamda ürünü yüzünüze fazla bastırmadan nazikçe uygulamanızı öneririm. Açıkçası bittiğinde tekrar alacağım bir ürün değil.

19 temmuz 01:39

4

3. bir aydır kullandığım peeling.

yapısı jelimsi, tanecikleri çok yoğun değil, yüzü çizmiyor. ferah hissettiriyor ama öyle aman aman bir peeling değil. yine de bitene kadar kullanacağım, cildimle iyi anlaştılar~

19 temmuz 00:06


2. Benim aldığım bozuk muydu bilmiyorum ama gerçekten kötü kokuyor. Peeling parçacıkları yoğun değil; bu yüzden günlük olarak bile benim için ideal sayılmaz. Yüz temizleme jeli olarak kullanıyorum diyebilirim. Ten makyajını çok güzel çıkarıyor.

18 temmuz 17:53

1. gratiste satılan swiss image markasının "nazik soyucu günlük scrub"ı. ürün yumurta akı kıvamında, şeffaf ve alp dağları buzul suyu kokuyor.(gizlinot: swh) tanecikleri yves rocherin(gizlinot: bence korkunç bir peeling olan) kayısılısından daha ince, ancak hala hissedilebilir. aldığımdan beri banyoya koydum ancak düzenli kullanmadım. bu süreçte de sivilce alerji vs. gözlemlemedim. bence günlük kullanımda öyle siyah noktalardan eser kalmadı koşun alın dedirtecek bir ürün değil. indirimlerde şans verilebilir. (yazar: oylemicanim) ukdesiydi.

ilgili medya:
2
18 temmuz 11:19