3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (7)
  • medya (1)

15. Yapı olarak jöle kıvamında bir temizleme jeli, köpürmediği de doğru. Fakat, cilt temizliğini beğendim, ayrıca yüzümü kurutmadı da. Yaz aylarında karma ciltlilerin kullanabileceğini düşünüyorum. Aslında yapısını beğenmediğimiz ürünlerin alışkanlıklarımızla ilgili olduğunu düşünüyorum ve bir süre sonra alışıyoruz. Tabi cildin verdiği tepkileri buna dahil etmiyorum. Avene cleanence gibi daha sıvı ve köpüren bir üründen sonra kıvamı garip gelmedi değil ama alışacağız ^^

18 temmuz 10:02

2

14. Yorumlara güvenerek alıp memnun kalamadığım ve beni üzen bir yüz temizleme jeli oldu. Yapısı slimea benziyor, çok hafif bir kokusu var. Duruladıktan sonra cildim yumuşacık oluyor fakat fazla Köpürmediği için temizleme hissiyatını bir türlü alamıyorum. Cildimi matlaştırmadı aksine daha da yağlandırdı. En kötüsü de yüzümde kocaman, ağrılı sivilcelere sebep olması :( adet dönemlerimden önce bile böyle sivilceler çıkartmıyorum. İlk kez bir drugstore ürünle ciddi bir sivilce problemi yaşıyorum. En kısa zamanda cildiyeye gideceğim.

18 temmuz 09:30

4

13. Aynı markanın nemlendirici kremi gibi bunun da hafif, hoş bir kokusu var. Jel renksiz, hafif koyu kıvamlı. Bunu kullandığımda yüzümü germedi, diğer girdilerde de yazılmış bu. Ağız kenarımdaki kurulukları arttırmadı, bu benim için büyük bir artı fakat matlaştırıcı özelliği biraz kısa süreli geldi bana. Gün içerisinde yüzüm sanki her zamanki yağlanma süresine göre 1 saat sonra yağlanıyormuş gibi geldi. Yine ara ara özellikle de kışın kullanırım.

15 temmuz 16:30


12. Bugün gratisten 12 küsür liraya aldığım temizleme jeli. İlk izlenim olarak baya beğendim. Yüzümü germedi ve köpürmüyor zaten içeriğinde sles ve türevi köpüren madde yok. Fiyatına göre gramajı oldukça iyi. Yarıya geldiğim zaman güncellerim burayı. 

6 temmuz 23:30

5

11. Yağlı bir cilde sahip olduğum için günü rahat geçirmeme yardımcı olacak bir ürün ararken birkaç ay önce Gratis'te bu jeli gözüme kestirdim. Içeriğinin de denediğim diğer ürünlere göre daha temiz olduğunu gördüğüm için kendime "hemen al bunu" dedim ve eve gelip denedim. O gün bu gündür sabah uyandığımda ve gece uyumadan önce kullanıyorum. Normalde bir iki saate dayanamazken gün boyu bir parlama sorunu yaşamaz oldum. Çok naif ve hoş bir kokusu var. Yalnız çok sert soğuk ve çok sıcak havalarda kaşlarımın üstü, burnumun kenarları ve çenemde kuruluk olabildiği için günde iki kere uygulamak fazla gelebiliyor. Nemlendirici sürmeyi sevmediğim için de bu durumda sadece sabah kullanıyorum. Jelin bir diğer artısı da yüzü katı bir gerginlik hissi bırakmadan temizlemesi. Ayrıca kıvamı yoğun olduğu ve az bir miktarı da yettiği için bereketli bir ürün, bununla birlikte son indirimde stoklamaktan zarar gelmez deyip bir tane daha aldım. Yağlı cilde sahip olup bu kategoride hiçbir üründen memnun kalmayanlara tavsiye ederim.

21 haziran 10:48

10. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Karma cildimle uyumlu , cildi yormadan temizleyen yoğun yapılı bir ürün.Yarım pompa yeterli geliyor makyajı temizlemeye , içeriği diğer ürünlere göre nispeten daha temiz , indirimde 13 tl gibi bir fiyata aldım ,fiyat performans olarak başarılı buldum tavsiye ederim.

16 haziran 18:55

9. Matlaştırma etkisini pek göremesem de içeriği temiz yüzümü germeden temizleyen oldukça memnun olduğum yüz temizleme jeli. Uygun fiyatlı olması da gönlümü fethetti tabii ki

13 mayıs 15:59


8. bu indirimden 12-13 tl'ye aldığım 200 mllik jel kıvamında yüz temizleme jeli.

methini çok duyunca, yüz temizleme jeline de ihtiyacım olunca bi şans vermek istedim. birkaç gündür kullanıyor olmama rağmen çok memnunum. paraben, sls ve sles içermiyor. cildim karma. yoğun bi jel kıvamı olduğu için foşur foşur köpürmüyor ama gayet güzel temizliyor. diğer kozmetik yüz yıkama jelleri gibi yüzümü çöle çevirmedi, gerginlik yaşatmadı. fresh bi kokusu var nazikçe temizliyor, t bölgemin yağını alıyor ve yanaklarımı yumuşacık yapıyor. bu jelle yüzümü yıkadıktan sonra kendi yanaklarımı mıncıklayasım geliyor öyle bi yumuşaklık :d sanki bu jelle yıkadıktan sonra yüzüme bir duruluk bir canlılık geldi, umarım placebo etkisi falan değildir çünkü çok memnun kaldım. jelle yıkadıktan sonra yüzümü başka bir marka nemlendiriciyle nemlendiriyorum ve gayet yeterli oluyor. hazır indirimdeyken bu serinin gece nemlendiricisini de alıp deneyebilirim. ben memnun kaldım süslüler, ihtiyacınız varsa alıp şans verebilirsiniz.

11 mayıs 14:19

5

7. Gece ve gündüz kremlerini kullandığım için bunu da yüz temizleme jelim bitince aldım ve memnun kaldım. Beni şaşırtan tek şey kıvamı. Biraz yoğun ve yapış yapış bir kıvamı var ama yüzdeki su ile birleşince o kıvam çözülüyor ve hemen bildiğimiz yüz temizleme jeli gibi oluyor. Ilk başta pek köpürmemişti ama yüzümü ovaladıkça daha çok köpürdü (akşamları yüzümü fırça ile temizliyorum. Fırça ile temizlerken bile çok köpürmedi. Nedense köpürmesin bekliyorum. Alışkanlık sanırım) cildim baya sakinleşti bu markanın ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra.

Diğer girdilere de katılıyorum her ne kadar bu tarz ürünler açıldıktan sonra 6 ila 12 ay arasında bitirilmesi gerekse de üretim tarihlerinin de 2 sene geriye gitmemesi önemli bence. Mutlaka üretim tarihlerine bakılması gerektiğini düşünüyorum. Ne alırsanız alın bakın bence.

15 nisan 15:22

3

6. nispeten germiyor nazik bir temizleme jeli, uygun fiyatlı ve içeriği de nispeten temiz. parfümlü, saydam, jelimsi baya yoğun bir kıvamı var ama matlaştırma vaadini gerçekleştirmiyor tabi dermokozmetik bir ürün değil drugstore bi temizleyici sonuçta. benim t bölgem yağlı yanaklarım normal, oralarda kuruma oluyor yer yer.

Cildi yağlı olanlar bir şans verebilir.

15 nisan 01:25