swiss mattifying yüz temizleme jeli

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

4. buradaki yorumlara güvenip aldığım ve memnun kaldığım temizleme jeli. yine teşekkürler süslü sözlük:)

içinde sles,sls,paraben yok. yanaklarım kuru, alın,burun ve çene bölgem yağlı. tüm yüzümü yumuşacık yaptı, ne kullansam yanaklarım kuruyordu ama kesinlikle kurutmadı. ben her akşam makyajımı çıkarmak için kullanıyorum ama hafif bir makyaj. (birazcık cc krem, far, ruj) kalıntı bırakmadan temizliyor. 

fiyatı çok uygun, 12 tl ye aldım ve 200 ml büyük bir boyutu var. aşırı yoğun olduğu için uzun süre gidecek gibi duruyor. kokusu da çok güzel fresh ve kalıcı değil. gündüz nemlendiricisini de alacağım galiba, benimlesin swiss image:)

19 şubat 20:45

3. bitti bitecek, biter bitmez yenisini alacağım. nazikçe mis gibi temizliyor cildi, üstüne de yine aynı markanın gece kremi. asla sivilce/komedon falan yapmadı bende, karma ciltliyim. içeriği de nispeten temiz kalıyor bu fiyattaki ürünlere göre. 

12 şubat 23:56

2. Şeffaf ve yoğun yapılı,200 ml tüp ambalajlı temizleme jeli.Üzerinde yağlı ciltler için uygun olduğu yazıyor.paraben ve sls içermiyor.

Yaklaşık 1.5 aydır düzensiz bir şekilde kullanıyorum.Yüzümü güzelce ıslatıp ürünü dairesel hareketlerle uyguluyorum.yoğun yapılı olduğu için foşur foşur köpürtmek zor oluyor.cildimi germeden,kurutmadan temizliyor.aydınlık veriyor ve yanaklarım pamuk gibi oluyor.ardından nemlendiricisini uyguluyorum.kadife gibi oluyor cildim.yağlı ciltlere ikisini kombo olarak kesinlikle tavsiye ederim,sivilceye yol açmadı bende.karma ciltler için nemlendiricisi kış için yetersiz gelebilir.benim yanaklarım kuru,burun kenarlarım pul pul oluyor ve iki üç kat nemlendirici uyguluyorum.kavanozum bitmek üzere.temizleme jelini bittikçe alabilirim,nemlendiriciye ise yaza tekrar şans vermeyi düşünüyorum.

12 şubat 22:54


1. Karma ve yağlı ciltler için olan bu temizleme jelini indirimde 12 yada 14 tlye almıstim. Miktari 200 ml.

Ciltte uzun sure matlık sağlamayi vaadeden urun ben nemlendiricisiyle birlikte kullaniyorum gayet memnunum. Cok nazik ve guzel bir sekilde cildi temizliyor. O kadar guzel bi formulu var ki. Boyle jel gibi ama yumusacik. Saatlerce cildimi bununla yikayabilirim o kadar hoş bi hissi var. Cildimi asla germeden guzel bir sekilde temizliyor. Gercekten nemlendiricisiyle beraber duzenli kullandigim icin t bolgemdeki parlamayi azaltti.

Ayrica paraben/sls/sles/phthalates icermiyor.

Sonuç: biterse yine alırım.

9 şubat 21:51