yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (23)
  • medya (1)

  20. saçlarım 24 saat içinde yağlanan bir saç,bu yüzden bu süreyi 3 güne çıkarmasını beklemiyordum.yağlandırmayı biraz azalttı ama yine de 2 gün idare etmiyor.verdiği temizlik hissini sevdim,fiyatına göre yeterli bir ürün.

  25 aralık 2020 17:35 26 aralık 2020 14:26

  5

  19. Ürünü yaz dönemi gratisin bir indiriminde 12-13 tl civarına almıştım. Açıkçası tek beklentim yağlı saçlarımı daha fazla yağlandırmaması ve saç derimde kurutmaya bağlı kepek yapmamasıydı. Ürün bu korkularımı yapmadığı gibi aksine bana  tertemiz bir saç ve saç derisi verdi. uygun fiyata nispeten iyi içerikli bir şampuan bulmak imkansızken şimdi pure smooth var bu açıdan çok memnunum. Ancak markaya bir eleştirim olacak. Ürün kaba tabirle tutulunca hemen gramaj 550 ml den 500e düşürülmüş tabi ki fiyatı aynı kalmış. 2. Kutuyu alınca farkettim. Sevgili markalar ona buna ürün gönderip zengini zengin edeceğinize gerçek kullanıcılarınızın gramajını çalmaktan vazgeçmenizi öneriyorum. 

  25 aralık 2020 15:15

  5

  18. Doğal şampuanlardan pişmaniyeye dönen saçlarıma ilaç gibi gelendir.

  Gratisten 13,5 tl'ye "amaan kötüyse de annem kullanır" deyip aldım ama resmen bayıldım. Bir kere kokusu muhteşem. Saçımı örüp ertesi gün açtığımda buram buram kokuyor ve saçlarımı yumuşacık yapıyor. Üstelik paraben, silikon, renklendirici ve mineral yağlar içermiyor.

  21 aralık 2020 22:59


  5

  17. 1. kutumu bitirdim, 2.sine geçtim. saçlarımın yağlanmasını 1 gün falan geciktirdi diyebilirim. duştan sonra saçlarımı tarayıp kuruttuğumda saçlarıma ekstra bir parlaklık ve az da olsa yumuşaklık verdiğini deneyimledim. kokusu da kalıcı oluyor 1-2 gün kadar. hani toplarsınız saçını sonra birden açtığınızda şampuan kokusu yayılır ya etrafa, heh işte o olay bu şampuanda da oluyor, temiz bir kokusu var bence. bir sorun çıkmazsa yoluma bu şampuanla devam edebilirim sanırım. 

  edit: saçı temizliyor bence

  12 aralık 2020 13:06 12 aralık 2020 13:07

  5

  16. Birinci şişem bitmek üzere iken yazıyorum, yemin ederim bu kadar belirgin fark yaratmasını beklemiyordum ama bu şampuan benim saçıma inanılmaz iyi geldi. Buklelerimi o kadar güzel belirginleştirdi ki gözlerimi alamıyorum. Saçımı yumuşacık yaptı ve çoğu kişide kurutma yaptığı halde bende böyle bir sorun çıkarmadı, aksi gibi kuru ve tiftik görünen saç uçlarımın görüntüsünü de yok etti sayılır. Yağlı bir saça sahibim, kuru saçlara sahipseniz kurutabilir. İkinci şişemin siparişini de verdim, bi süre daha kendisiyle yola devam

  20 ağustos 2020 16:21

  15. 2 şişe bitirdim 3. şişeyi kullanıyorum. objektif yorum yapacağım bu yüzden. Şampuanın pozitif etkilerini şöyle özetleyebilirim. Saçları inanılmaz iyi temizliyor. Kesinlikle yağlanma süresini uzattığını düşünüyorum saç diğer şampuanlara nazaran daha geç yağlanıyor. Yumuşak yapıyor(nemli değil yumuşak). Kremini hiç kullanmadım kremle olan etkisini bilmiyorum. Negatif etkileri yok mu? Elbette var şöyle özetlersem. Saçı çok iyi arındırıyor evet ama biraz kurutuyor ne yazık ki. Nemli bir saç vermiyor. Saçlarınızın mesela uçları yıpranmışsa veya kurumuşsa saçlarınıza ya duşta krem kullanın ya da uçlarına duş sonrası bakım yağı uygulayabilirsiniz ben öyle yapıyorum. Şampuanın saç diplerimdeki temizlik etkisini sevdiğim için uçlarda yarattığı kuruluğu da başka şekilde kapatmaya çalışıyorum. 

  En iyi şampuan mı? Elbette değil ama ben aradığım en önemli özellikleri bulduğum için daha iyisini bulana kadar kullanmaya devam edeceğim.

  İndrimde 13 lira oluyor. Fiyat performans olarak 9/10 denebilir. 

  9 ağustos 2020 14:16

  4

  14. saç kremiyle birlikte, en ufak beklenti taşımadan alıp denediğim şampuandır. üzerinde her saç tipi için uygun olduğu ve pürüzsüzleştirici etkisi bulunduğu yazıyor. paraben vs. içermemesi de bana ekstra geldi. gerçekten hafif dokulu ve saçtan (özellikle de saç derisinden) kolay arınabilecek bir şey çıkarsa ancak ne ala dedim.

  boyalı, ince telli, bir miktar yıpranmış, kurumaya meyilli ve ağırlaştırmayacak türde bakıma ihtiyacı olan saçlarım var.

  neyse aldım şampuanı eve geldim, saçımı boyadım. duşa girdim. felaketi bekliyordum... "şimdi saçımı kazık gibi yapacak" filan diye düşünüyordum.

  hiç öyle olmadı! tersine şaşırtıcı şekilde yumuşak dokulu bir şampuan çıktı. ardından saç kremine geçtim. "yumuşatırsa iyi" dedim. ve tahminimin de ötesinde, az miktarda kullanmama rağmen saçımda hemen etki ederek yumuşattı ve ağırlık yapmadı.

  bende temel vaadini yerine getiren ürünler oldu kısacası.

  21 temmuz 2020 22:16 21 temmuz 2020 22:17


  5

  13. Kampanyayla birlikte tarağıyla beraber 17 TL'ye almıştım. Daha öncesinde de Pantene'nin micellar şampuanını kullanıyordum. Saçım alıştığından olsa gerek bunu denemek istedim. Öncelikle benim saçlarım düz, kalın telli ve çok yağlı, uzun bir saç. Köpürmesi 1. şampuanda çok iyi olmasa da, 2. şampuanlama da baya köpürüyor. Durulaması kolaydı. Saçlarımı yumuşattı ve canlandırdı. Benim en sevdiğim özelliği ise kalıcı kokusu oldu. Banyo yaptıktan iki gün sonra bile saçımı açtığımda kokusunu fazlasıyla alıyorum. Sırf bu yüzden bile alabilirim. Ayrıca diğer market şampuanlarıyla aynı fiyatta olmasına rağmen daha fazla olan gramajı onu daha da iyi yapıyor.

  12 haziran 2020 00:25

  3

  12. Kasa arkası indirimli ürünlerin arasında görünce deneyelim bakalım dedim.

  Saçlarımı daha parlak gösterdi,evet.

  Kokusunu da beğendim ancak bir kaç kullanımdan sonra alerjik reaksiyonlar gösterdi.alnımla temas ettiğinde kaşıntı ve kızarıklığa sebep oldu.

  Yanındaki hediye verilen tarak çok güzeldi.swh.

  4 haziran 2020 15:06

  1

  11. Her türlü şampuanı denemiş biri olarak söylebilirim ki, bence bu şampuanın uyacağı bir saç türü yok. Benim dipleri çok çok çabuk yağlanan saçlarımı bile aşırı kuruttu. Normalde çok çabuk taranan saçlarım vardır ama saç kremi, kolay tarama spreyinden sonra bile ancak tarandı saçlarım. Bende böyle olduysa kuru saçlılardaki etkisini düşünemiyorum bile

  15 nisan 2020 14:41