sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • medya (6)

  104. eskiden avcıydı şimdi av gibi davranıyorlar.

  11 haziran 16:30

  103. güzelliğinize, zerafetinize, bilmem neyinize methiyeler düzerken teklifine karşılık alamayınca inanılmaz çirkinleşen bir türdür. rahatça genelleme yapılabilir.

  11 haziran 13:46

  102. Genelleme yapmak istemem, bu sebeple kendi karşılaştıklarımın genelinden ve ikili ilişkilere bakış açılarından bahsedeceğim; birçoğu iki yüzlü;

  Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Kadınları “erkek fatma, öylesi gelsin halısaha yapalım” gibi aptal saptal kelimelerle etiketler, nerede kadın olmanın hediyeler, çiçekler, iltifatlar almaya eşdeğer olduğunu düşünen ve bu şekilde hareket eden kadın varsa onlara kıymet verirler. ama konu Türk kızından açılınca “ağğbi hepsi kezo yaa, ağbie avrupa kadınları bee” olur. Ee biz Avrupalı davranınca basıyorsun ama “yollu” etiketini?

  Bunu yapan da öyle kör cahil, köyden indim şehre insanlar değil, gayet okumuş etmiş, ortamlarda Fransız sineması, Rus edebiyatı güzelleyen tipler bu arada. Kendileri bir çorap yıkayamaz ama kadının mutfakta aşçı yatakta fahişe olmasını ister, kadınlar ile her türlü fantezileri kurar ama dışarıdan bakanın onu iffetli ve evinin kadını rolüyle görmesini ister.

  Bu tip erkeklerden nefret ettiğim kadar bu gibi erkeklere prim veren hemcinslerimden de nefret ediyorum. Gerek annelerinin pohpohlaması, gerek kıskanılmak, kısıtlanmayı sevgi sanan Kadınların bunlara verdiği bu kadar cesaret olduğu sürece bizimkiler de böyle olmaya devam eder ne yazık ki. Ne diyelim hepimizden uzak olsunlar. 

  16 aralık 2018 01:00

  101. Kendi tipine bakmadan Türk kızlarını aşşağılayan erkeklerdir. Hep bu erkekler mi bizi yerecek? Kendi çapımca biraz da ben yereceğim. Pis kokarlar, diş fırçalamak nedir bilmezler, nazik değildirler, kendisine kibar davranan kadınlar hakkında "bu benden hoşlanıyor ya" diye düşünürler ekstradan bu yalana kendilerini inandırırlar, ben erkeğim ben iş yapmam derler, evde don atlet ile dolaşırlar, slav kızlarının onlar için ölüp bittiğini düşünürler liste uzar da gider aklıma geldikçe editlerim. 

  Edit: aklıma bir şey gelmedi fakat Esas amacım kalp kırmak değil, bizi biraz da olsa anlamaları, bazı şeylerin farkına varmaları. Keşke her iki taraf ta bu tarz şeyler yazmasa, birbirimizi olduğumuz gibi kabul etsek(gizlinot: Fiziki görünüş gibi),hatalar varsa eğer birbirimizi dinleyip beraber düzeltmeye çalışsak...

  12 aralık 2018 00:17 12 aralık 2018 00:35

  100. yani çok da bilirkişi sayılmam ama sürprizlerle dolu oluyorlar ilginçler

  mesela diyorsunuz ki heh işte buldum doğru insanı sonra birden bi bakmışsınız çocuk sizi şaşırtıcak kadar kötü çıkmış falan

  11 aralık 2018 21:24

  99. (link: https://www.youtube.com/watch?v=nwjukNhcO8s türk erkeği)

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=VZurnFd9ZCQ türk kızı)

  hem cinsim adına utandırıcı.

  (bkz: süslülerin linç edilme korkusu ile söyleyemedikleri)

  11 aralık 2018 17:06

  98. Kötülemek riyakarlık olur. Hepimizin babası türk. Eşi de çoğunluğun türk olacak. Yani çocuklarımızın babası aşık olduğumuz kişi. Kadın erkek diye de ayırmam. Anlatılan kafa yapısının benzer nüansları da herhangi bir kadın da mevcuttur. Türk insanı diye başlık açıp genel sorunları tartışmak ve gerektiğinde özeleştiri yapabilmek daha yerinde bir davranış olur. Bu türk kızına kulp bulanlar da ergenliğini atlatamamış saçma sapan oyun ve iddiayla vakit öldüren saçma tipler oluyor zaten. Umursamıyorum keşke herkes kendine bir dönüp bakabilse. 

  10 aralık 2018 01:07

  97. Bence çoğunlugu kendine eş değil hizmetçi ariyor,garip olansa kadınlar da bunu kabul etmiş.Arkadaş grubumla konuşurken gayet ne olursa olsun o yemek işi sana kalacak falan diyorlar.Konuşurken ne kadar medeni görünseler bile en medenisinin içinde bile koca bir ayı yatıyor.Ayrıca ayıların istek listeleri de kısa değil hani ev islerini iyi yapmanin yanı sıra çocuklarına bakabilmeli,güzel olmalı,yatakta iyi olmalı,onunla eğlenebilmeli ama onu kariyer bilgi vs. Yönünden gölgelememeli, dışarı çıkmasına vs. Karışmamalısınız. Bütün bu kalabalık istek listesinin karşılığinda onun tek meziyeti kendi olması ve sizin için o değişmeyecek bunu bilmelisiniz.Tabi ki hepsi böyle değil ama bazıları da cidden böyle evlerden ırak

  9 aralık 2018 21:12 9 aralık 2018 21:23

  96. evleneceği kadında bekaret arayan, temizliğini ve yemeğini yapmasını bekleyen, giyimine karışan fakat kadın yabancıysa bunları önemsemeyen erkek türü.

  9 aralık 2018 17:53

  95. türk erkeğinin işte son (link: https://onedio.com/haber/attigi-mesaji-barbara-palvin-in-erkek-arkadasi-gorunce-dram-yasayan-gencin-komik-hikayesi-851942 rezilliği) .hı hı canım evet... tüm yabancı güzel kadınlar türk erkeğine bayılıyor zaten. yabancı model sevgili olmasa bizimkilere koşacaktı barabara abla.

  9 aralık 2018 01:37