sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (28)
 • medya (14)

28. Niye bilmem bana hiç samimi gelmez bu kadın. Sanki bir perdeyle dolaşır. Perdeyi asla açamazsınız.

Türk sineması için efsane bir isim. Estetikli olması güzel dememi engelliyor evet. Hani sanki buralara gelmek için çok emek vermiş, çalışmış ya da üzerinde çalışılmış bir aktris. Bu da bana sıcak gelmiyor. Bir Fatma Girik, bir Hülya Koçyiğit daha gerçek daha güzel daha sıcak ve samimi gelir bana.

8 nisan 2017 01:29

27. güzellik tabii ki göreceli bir şey ama Türk sinemasında, hatta sinemayı da geçtim türkiye'de biraz ünlü olup, birkaç kez televizyonda boy göstermiş insanların bile estetik müdahaleler yaptırdığı gibi bir gerçek var sonuçta. Eğer burnu estetikli olmasaydı, bugün Türkan şoray olamazdı, abartılmış biri denmesini biraz garip bulduğum, türk sineması denince kendi dönemine göre oyunculuk anlamında en başarılı isimlerinden. gerçek hayatta nasıl biridir bilemem ama, kesinlikle beyazperdede, televizyonda bir ödül töreninde görünen O ürkek kadın gidip, bambaşka biri haline dönüşüyor, adeta devleşiyor. selvi boylum al yazmalım, dila hanım, buruk acı, fosforlu Cevriye, devlerin aşkı, güllü geliyor güllü, kadın değil baş belası, sultan ve daha yüzlercesi. hepsinde de bence çok iyiydi, yönetmenlik yaptığı filmleri ve o yanını saymıyorum bile. hatta bana göre dört yapraklı yonca denince Fatma girik'le birlikte en sevdiğim, izlerken müthiş zevk veren kadın oyunculardır. nedense filiz akın'ı da çok beğenmeme rağmen, Hülya koçyiğit'le ikisinin ekranda donuk ve aynı tip rollerde performans gösteren oyuncular olduklarını düşünmüşümdür hep.

7 nisan 2017 19:03

26. Bence burun ameliyatı inanılmaz doğal olmuş ve kendisine çok yakışmış. İlk duyduğumda estetik olduğunu epey şaşırmıştım. O döneme göre doktorun bu başarısını tebrik etmek gerekir. Bir diğeri için : filiz akın.

7 nisan 2017 10:50

25. Türkan Şoray ve diğerleri

Hayranıyımm evet güzelliği kaş ve kirpikten ibaret zannedenlerdenim. Kaş göz gerisi söz tanımının vücut bulmuş halidir.

Konservatuvarlı olmamasına rağmen oyunculuğu da harikadır, yeşilçamla değerlendirmek istemeyenler ilerleyen yaşlarındaki filmlerine-dizilerine bir baksın.

Allah uzun ömür versin. Türk pop müziği için Sezen neyse, Türk sineması için de sultan odur.

7 nisan 2017 00:29

24. değişik bir aurası olan sinemamızın sultanı. aslında ben filiz akın, hülya koçyiğit ve gülşen bubikoğlunu daha çok beğenirim amma velakin türkan şoray bence dişiliğin karşılığı bir cazibeye sahip, ondan bu kadar ünlenmiş diye düşünüyorum.

6 nisan 2017 20:07

23. Asla çirkin dememekle beraber dış görünüşünde olumlu bir şey bulamadığım oyuncu.

6 nisan 2017 15:46

22. Türk sinemasının sultanı.sultan ünvanını yakıştıran da uzun yıllar hayat arkadaşı olan rüçhan adlıdır.

Burun estetiğinde bence estetikli hali daha güzel.sırf türkan şoray değil filiz akın,cüneyt arkın,fatma giriğinde burunlarında estetik müdahale var.

Türkan şorayın filmlerini, havasını ne bileyim içten,mütevazi oluşunu çok seviyorum.Bir kere tvde izlerken şöyle birşeye denk gelmiştim."Bana açık renk saçta çok yakışıyor ama türk halkı beni böyle sevdiği için saçlarımı siyaha boyatıyorum" demişti.Bence de siyah saç kendisine çok yakışıyor.

birgün kendisini görürsem hiç utanmadan sımsıkı kucaklayıp yaşadığım duyu boşluklarından dolayı dizine oturup hüngür hüngür ağlayacağım.

6 nisan 2017 15:45

21. ben mi tuhafım bilmiyorum. ama burun estetiğini yakıştırmıyorum. eski iri burunlu birkaç filmini izledim. aman allahım çok tatlı, çok çekici, kendine hasmış çok başka güzelmiş ,burnunu yaptırdığı filmlerde ise güzel ama soğuk,fazla olgun, sahte ve herkes gibi bir havası var. yaşından diyebilirsiniz ama sanmıyorum şu an atmış sekiz yapımı bir filme bakıyorum siyah beyaz ve maalesef burun yapılı:(

6 nisan 2017 04:24

20. kimin gazıyla şarkı söylemeye başladı anlam veremiyorum.

çok güzel kadın,benim için divadır sinemada ki bir çok kişi için de böyledir sanırım ama şarkı söylemek nereden çıktı yahu?

sesi hiç güzel değil,şarkıları katletmiş ayrıca bu kadar başarısız olması imajını da zedeliyor (gizlinot: en azından benim gözümdeki)

olmamış sultan.

26 ocak 2016 18:42

19. Estetik hikayesi Cemo filminin çekimlerindeki kazaya dayanmaz. Daha sinemadaki ilk yıllarında estetik yaptır burnuna konulu telkinler üzerine burun estetiği yaptırdığı sümbül sokağın tutsak kadını kitabında yazar; kendisi de pek çok kez bir tek burun estetiğinden pişman olduğunu söylemiştir. pek çoğumuzun bildiği ve sinema sektörüne damga vuran Türkan Şoray kanunlarına aslında uzun süreler birlikte yaşadığı Rüçhan Adlı kanunları denebilir. Çünkü Öncesinde böyle öpüşmem, sevişmem kuralları yoktur. Severim Türkan Şoray 'ı (gizlinot: sonradan kızının babası olacak aktörle evlenmesi vs ayrı hikaye )

26 ocak 2016 17:46 26 ocak 2016 17:47