sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (41)
 • medya (2)

41. ellerinde bir fırın, çay börek, pahalılığından zaten kullanamadığımız yollar/köprüler muhabbeti kaldığı için artık t a m a m.

22 haziran 21:08

40. T a m a m !!! 

Cehalet, din ve emek sömürüsü, intiharlar, cinayetler, tecavüz ve tacizler, giderek artan fiziksel ve psikolojik şiddet, hırsızlıklar, terör, bombalar, katliamlar, kısıtlanan özgürlük, öfke, umutsuzluk, huzursuzluk, korku, kadının değersizleştirilmesi, ayrıştırılma, ekonomik kriz, fakirlik, açlık, çirkeflik!.. 

yetti artık! Bitti!

T a m a m !!!

22 haziran 16:28

39. (link: https://listelist.com/tamam-demenize-sebep-olacak-45-fotograf/ bu) yüzden

t a m a m.

22 haziran 15:36


38. Neymiş tamam yazarak bir şey değişmezmiş. Sanki biz de ancak sosyal medyaya yazacağız sandığa gitmeyeceğiz diyoruz. Benim tamam yazmam birilerinin canını sıkıyorsa(yazanların soruşturulması dahi istendi) demek ki iyi bir protesto olmuş bu. Haziranda da sandıkta tamam diyeceğiz inşallah.

Tamam artık. Bak insanlar 3. Evliliğini yapıyor, başka şehirlere, ülkelere taşınan var. Yani insanlar değişimi seviyor. En temel hak ve ihtiyaçlarımı gözetemeyenlere devam diyecek halim yoktu.

16 mayıs 23:47

37. (link: https://www.youtube.com/watch?v=Deey0PzFWGw Tamam, Bıktık, Sıkıldık. Senden Sıkıldık!)

güzel olmuş valla

16 mayıs 12:46

36. artık millete illet gibi yapıştığınızı; hakla hukukla, demokrasiyle değil bunca senedir zorla, ayrımcılıkla, dolandırıcılıkla başta kalabildiğinizi sonunda siz de kabul ettiniz sanırım.

binlerce, milyonlarca kez tamam.

10 mayıs 12:47 10 mayıs 12:49

35. (link: https://eksisozluk.com/istanbulun-gobeginde-donarak-olen-engelli--3675361 Istanbul'un göbeğinde donarak ölen engelli )

 (link: https://www.haberler.com/oglu-zattureden-olen-acili-anne-aksamlari-soguk-5470824-haberi/ 40 günlük ayaz bebek donarak öldü)

(link: https://www.haberler.com/turkiye-yi-gulduren-gizem-oldu-ablasi-irem-komada-3157118-haberi/ beyaz show'a çıkan Gizem öldü)

(link: https://bianet.org/bianet/toplum/5980-gokmen-bebek-acliktan-oldu gökmen bebek açlıktan öldü)

(link: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/diger/327614/Cocuklarini_isitamadi__intihar_etti_.html çocuklarını ısıtamadı intihar etti)

 

diğer tarafta da,

(link: http://www.hurriyet.com.tr/video/ebru-gundes-canli-yayinda-aglayarak-acikladi-85552 ebru gündeş'in çocuğunun psikolojisi)

işte bu ve bunlar gibi sebepler yüzünden 't a m a m'

10 mayıs 12:44


34. oy kullanabildiğim için bildiriyorum ki; t a m a m.

şükürler olsun artık söz hakkım var. bağırmak istiyorum. seni başta istemiyorum!

10 mayıs 09:36

33. bezdirdiniz,

bıktırdınız,

çaldınız,

hak yediniz,

kadrolaştınız,

özelleştirdiniz,

isyan ettirdiniz

T A M A M.

demokratikliğe,

laikliğe,

özgürlüğe,

bağımsızlığa,

barışa

D E V A M.

senin anıtkabirin olmayacak. sen sadece öleceksin. daima yaşasın atatürk ilke ve inkılapları.

10 mayıs 03:20

32. üzülerek belirtiyorum, bu iktidar değil bizi halktan sayma, insandan bile saymadığı için dikkate alınmayacak söylem.

Dikkate alınacaksa da kendi seçmen kitlesi tamam dediğinde dikkate alırlar, o bile şüpheli hatta. Ben hiç bir zaman bu iktidarın seçmen kitlesinde bulunmadım zaten, yani benim tamam dememin hiç bir önemi yok şu anda. ha tamam diyor muyum, diyorum.

Ülkenin sorunlarını zerre umursamayacak hale getirildim ben bu adamlar tarafından, nasıl tamam demeyeyim, sayelerinde doğduğum ülkeden tiksinir haldeyim, fırsat kolluyorum gidebilmek için buralardan, allahaşkına kim ister kendi doğduğu topraklardan, aynı topraklarda doğduğu insanlardan (hepsinden değil tabii ki, siz kimden bahsettiğimi anlamışsınızdır, seçmen kitlesi diyorum ya yazının başından beri..) nefret etmeyi, kim ister her allah'ın günü 'ben ne günah işledim de önceki hayatımda burada doğdum' demeyi (şaka yollu da olsa düşünüyorum ara ara cidden), kim ister kendi ülkesinde bir kadın olarak her sokağa çıktığında korkarak dolaşmayı, tarzı, hayatı, her şeyi için yerilmeyi, en önemlisi de kim ister ki geleceği için endişelenmeyi. kimse istemez tabii ki, ben de istemezdim, kahroluyorum ama durum bu.

ama yine de umutsuz değilim, bu sefer belki şaşırtır beni bu ülkenin insanı, gerçi her seçimde aynı umutlarla gidip oy veriyorum, sonuç aynı, umarım bu sefer de aynı olmaz, ne diyeyim.

10 mayıs 03:19