yeni
popüler
    sorular içinde ara
    yeni soru sor
    son sorular
    son cevaplar
    kategoriler
    • süslü
    • moda alışveriş
    • kuaför & güzellik merkezi
    • sağlık
    • spor
    • gönül işleri
    • aile arkadaş ilişkileri
    • cinsellik
    • eğitim & kariyer
    • seyahat
    • pet
    • sanat
    • bürokrasi
    • diğer
    girdi yaz
    medya ekle
    • linki kopyala
    • şikayet et
    • girdiler (4)
    • medya (0)

4. Sandık sayımını izlemeye giden herkesin tutanağın fotoğrafını çekip yükleyebilecekleri sistem.

24 haziran 2018 14:43

3. hala devam ediyor veri girişi.

memleketimin değişik sandıklarının veri girişlerini yaptım az önce ve muhalefetin gördüklerim arasında tek sandıkta birinci çıkmış olmasından ötürü kederdeyim.

2 kasım 2015 14:38

2. an itibariyle sistem askıya alınmıştır. sanırım yeni tutanak yüklemesi yapıyorlar. dün geceden beri ülkenin her yerinden insanlar el birliğiyle tutanak girişi yapıyorlar. herkes sabahın ilk ışıklarına kadar uğraştı. bunlardan biri de bendim, bugün de ofise gelir gelmez giriş yapmaya devam ettim. çılgınca bir yoğunluğa ulaştı katılım, hatta bir ara yazı çıktı hızınıza yetişemiyoruz diye. ülkede hala güzel insanlar olduğunu bilmek insana iyi geliyor. lakin daha tutanak doldurmayı bilmeyen, basit bir toplama çıkarma hesabını bile yapamamış insanların sandık görevlisi olduğunu gördüm tutanakları gördükçe. bazı yerlerde de gerçekten hayali seçmen türemiş. bunlar kayıt altına alınıyor, sonuçlar ysk'nınkiler ile karşılaştırılacak. sistem tekrar açılır açılmaz desteklerinizi esirgemeyin lütfen. böyle işler el birliğiyle oluyor. eğer bir haksızlık varsa yarın şikayet için son gün. bugün bitirelim şu işi.

2 kasım 2015 11:14

1. belki de şu dakikalarda yapabileceğimiz en faydalı aktiviteyi içinde barındıran (gizlinot: umut fakirin ekmeği), oy ve ötesi'nin toplandığı tutanaklar yer alan verileri girerek tutanakların teyidine yardımcı olabileceğimiz site. farklı kullanıcılar tarafından bir tutanak 3 defa aynı içerikte girildiği zaman tutanak teyit edilmiş kabul ediliyor. bu sayede gerekli karşılaştırmalar, itirazlar ve işlemler hızlıca yapılabilecek.

buyrun buradan:

https://t3.oyveotesi.org

tutanak verilerini girmeye başlamadan evvel sitenin girişindeki eğitici videoyu izlemenizi tavsiye ederim. görevimizin yalnızca tutanaktaki verileri girmek olduğu, bilgi girmemiz gereken bir hane boş ise buraya 0 yazmamız gerektiğini de hatırlatayim. yani tutanaktaki diğer verilerden bilgileri kendimiz doldurmaya çalışmıyoruz, herhangi bir hesap - kitap - çıkarım işine girmiyoruz.

1 kasım 2015 23:24