sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • medya (0)

1. İZMİR’in Bornova İlçesi’nde evinde fenalaştıktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden ilkokul öğrencisi 9 yaşındaki Y.K.’nin ölümünün ardından yaşadığı dram ortaya çıktı. 4 ay önce arkadaşının dedesinin tacizine uğradığı öne sürülen, o günden sonra okula gitmeyen, psikolojik tedavi gören Y.K.’nin, duruşmada tacizcisiyle karşılaşacağı için yaşadığı stres ve korkuya minik kalbinin dayanmaması sonucu kalp krizinden hayatını kaybettiği ileri sürüldü. Cinsel istismarla suçlanan sanık 56 yaşındaki T.Ç. ise tutuksuz yargılanıyor.

(link: http://www.hurriyet.com.tr/taciz-magduru-kucuk-kizin-kalbi-durusma-stresine-dayanamadi-40287871 haber linki)

diyebilecek çok şey var ama hiçbir şey yok.

bir çiçeği daha soldurdular. allah hepsinin burnundan getirsin. bin beterini yaşatsın.

25 kasım 2016 12:24

2. 9 yaşında bir bebeği kalp krizinden öldürebilecek kadar çok korkutacak bir vahşet yaşatan yaratık ve tutuksuz yargılanmak için serbest bırakılması??? Sizce biz insan mıyız artık?

25 kasım 2016 13:34

3. 9 yaş. Ve kalp krizi. 9 yaşında yaa. Nasıl bir stres yaşadı ki minik kalbi dayanamadı.

Katilsiniz. Devletinden milletine, savcısından hakimine, pedagoguna kadar hepiniz bu vahşetten sorumlusunuz!

25 kasım 2016 13:54

4. şu aşağılık mahluklar idam edilsin, bişey yapılsın artık. duymak, görmek istemiyorum bu haberleri. nasıl vicdanlar nasıl kirli ruhlar bunlar? masum çocuklarımızdan ne istiyorlar? daha kendi çocuğunu bile koruyamayan bir ülke nasıl kadınını, askerini vatanını koruyacak. bizden bir halt olmaz.

25 kasım 2016 13:58

5. Arkadaşlar bu haberle buranın yıkılması gerekmiyor muydu? Akışa bakıyorum, bir black friday tutturmuş gidiyorlar, yok şurda indirim varmış da yok bunu almış da >(

9 yaşında bir bebenin kendine tecavüz eden şahsı görme korkusundan kalp krizi geçirip ölmesi; rujdur, kıyafet vs indirimi kadar ilginizi çekmiyorsa toptan kapatıp gidelim hem sözlüğü hem ülkeyi.

25 kasım 2016 17:34

6. haberi okurken tüylerim diken diken oldu sonra aynı sayfada (link: https://onedio.com/haber/korkunc-bilanco-11-ayda-236-kadin-olduruldu-368-cocuk-cinsel-istismara-ugradi-741090 bunu) bunun dehşetini atlatamadan da (link: https://onedio.com/haber/-cocuklara-yonelik-cinsel-istismar-davalari-son-on-yilda-yuzde-yedi-yuz-artti--736602 şunu) gördüm.

nasıl tedavi edilir bu toplum çözüm nedir nereden başlanır kaç seneyi alır hiçbir fikrim yok.

Üstelik kimseye güvenim de kalmadı insanlardan utanıyorum.

İnsanlığımdan utanıyorum.

25 kasım 2016 19:14

7. okumaktan utandığım bir taciz haberi daha. bizler kocaman insanlar okurken dahi insanlığımızdan utandık , o pislikler minicik bedenlere bunu yaparken utanmıyor , bir de üstüne tutuksuz yargılanıyor ya işte bizdeki adalet sisteminin içler acısı hali. o önerge bir de yasalaşsaydı ne olacaktı çocuk daha mahkemede aynı ortamda bulunma korkusuyla kalp krizi geçiriyor. tecavüz ve bir adım sonrası için evlilik diyenler buna ne cevap verir , nereden bir şey bulur da bunu nasıl savunurlar acaba. bu olaylara bir şekilde sebep olanlar , ses çıkarmayıp göz yumarcasına bir şey yokmuş gibi davrananlar bu masumların kanında ilelebet boğulmaya mahkumdur.

25 kasım 2016 19:37

8. hep kız çocuğum olsun isterdim. kendimi bildim bileli ama bu dünyaya nasıl çocuk getiririm nasıl onu koruyacağım artık aklım almıyor. vicdanınız gibi sizde kuruyun.

25 kasım 2016 22:49

9. yukardaki girdilere katılıyorum. türk hukuk sisteminin taciz/tecavüz/velayet vs. davalarında tarafları yüz yüze getirme arzusuna kesinlikle katlanamıyorum.

(no:238259) şu girdimde bahsettiğim öğrencim yazın yapılan velayet davasında hakim tarafından ifade vermesi ve kimle kalmak istediğini söylemesi için çağrıldı. bu kız 6 yaşında, neyin ısrarı?

sanırım bu tür olaylar, evlenmeme ve çocuk sahibi olmama kararımın daha doğrusu bilinçaltımdaki korkunun asıl sebebi. "ya onu koruyamazsam??"

sonra diyorlar ki, "efendim pizzagate rerörerö", koruyamıyoruz çocuklarımızı...

25 kasım 2016 23:31

10. tecavüzcünün böyle bir pislik olduğunu biliyormuş mahalle halkı. aklım almıyor muhtemelen adamın ilk vukuatı değil; daha önce bu suçtan hapiste yatıp çıkmış bir eski hükümlü de olabilir, ya da önceden yaşattığı taciz tecavüzün üstü de örtülmüş de olabilir.

pedofili hükümlüleri ile ilgili bir belgesel izlemiştim. abd'de elini kolunu sallaya sallaya çıkamıyorlar. hapishanede cezaları sona erse de bir rehabilitasyon merkezinde bulunmak zorundalar, topluma karışamıyorlar. tedaviyi kabul edenler çok uzun ve zorlu bir sürecin (eğitim, psikolojik destek, kastrasyon, vb.) ardından bir çok testlerden geçerse ve yaşayacağı mahalle sakinlerinden onay alırsa topuma karışabiliyor. tedavi olmayı kabul etmeyenler de hayatlarının sonuna kadar rehabilitasyon merkezinde barınmak zorunda. elini kolunu sallaya sallaya topluma karışamıyorsun. abd de yaptırımlar bu şekilde ki bu uygulamalar bile yeterli olmuyor pizzagate olayları da patlak verebiliyor; siyasilerle arası iyi zengin pedofililere bir şey olmuyor. pizzagate olayında abd'yi dalga geçiyorlar ama biz beğenmediğimiz abd'den çok daha gerideyiz.

26 kasım 2016 00:00