sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  26. Uzun zamandır yeşil renkli olanını kullandığım köpük markası.

  Hafif dağınık, ince telli ve zor şekil alan saçlarım var. Bir köpükten beklentim saçlarımı toparlaması, tel tel dağılmasını önlemesi ve en az 4-5 saat şeklini kaybetmemesi. Bunların hepsini bir arada sağlıyor ve daha uzun saatler bile dayanıyor diyebilirim. Saçlarımda ağırlık yapmadı ve saç diplerimde birikmeler de olmadı. Daha pahalı alternatiflerine göre çok daha başarılı buluyorum. Ulaşılması kolay. Kokusu güzel ancak baskın ve kalıcı değil. Koku hassasiyeti olanlar için de ideal. Bittikçe almaya devam ediyorum.

  22 haziran 14:25

  25. 4 numarasını kullanıyorum.saçım kıvırcık ve kuru.saçımı şekillendirmek için ilk olarak (bkz: elidor 7/24 belirgin bukleler saç bakım kremi) bu ürünü kullanıyorum.daha sonrasında ise taft saç köpüğünü kullanıyorum.çok az alıp saçımın her yerine yediriyorum.Eğer çok fazla alırsam kesinlikle saçımı yapıştırıp sertleştiriyor.buklelerimi güzel güzel belirginleştirip bozulmamasını sağlayan üründür.

  22 haziran 00:00

  24. yeşil olanını kullandım. ben pek bir etkisini göremedim açıkçası. saçlarımı çok fazla sertleştirmedi ama pek dayanıklı bir köpük değil, gün ortasına kadar dahi idare edememişti beni. 

  ama saç spreyi ile beraber kullandığımda güzel sonuç verdi, sabahtan akşama kadar saçım yaptığım gibi duruyordu, o kadar oynamama rağmen. 

  15 mart 11:10

  23. Pembe olanını ikili almıştım ve bitene kadar işkence çektim resmen. Saçlarımı feci şekilde sertleştirdi ve uçlarını kırdı. Boynuma ve yüzüme saçlarım değdikçe minik minik iltihaplı sivilceler yaptı bir de, köpükler bitince farkettim.

  14 mart 18:36

  22. Günlük hayatımda çok sık köpük kullanan biri değilim fakat köpük konusunda tercihim her zaman taft olmuştur.Tabi ki daha pahalı ve kaliteli alternatifleri vardır fakat bu ürünün fiyat-performans dengesi gayet güzel. Genelde saçımı maşa yapıyorum bazen üşenip nemliyken örüp yatmayı ve sabah saçımı açmayı tercih ediyorum. O küçük dalgalar saçımda daha uzun süre kalsın diye köpük kullanıyorum. Az kullandığım sürece saçımın dalgasında bir bozulma olmuyor,elime çok köpük alırsam dalga ben sürmeye çalışırken düzleşiyor. Köpüğün kalıcılığı gayet iyi, ürün saçımdayken biraz sertleşiyor o da normal ne yazık ki.Uygun fiyatlı ve kaliteli bir köpük arıyorsanız tavsiye ederim.

  2 ocak 18:59

  21. yeşil olanı sahibim ve pek de memnun değilim açıkçası.

  benim saçımda bir miktar ağırlık yaptı bu da beni üzdü tübii.

  14 aralık 2018 15:11

  20. Bende yeşili ve pembesi var. 

  İkisinin arasında bariz fark yok ama yeşilinden biraz daha memnun kaldım çünkü bence şekil verme konusunda daha iyi, daha kolay şekil veriliyor. En azından bende öyle oldu. Bugün pembe olanı kullandım ve yeşili aradım açıkçası. 

  Ve yeşil olanın kokusu pembe olana göre çok daha hafif. Pembe biraz parfüm parfüm gibi ama yeşil ona göre daha az baskın koku içeriyor. Her türlü saçta fazla kalmıyorlar zaten ama yine de belirteyim dedim. 

  Yapışkanlık hissi ikisinde de aşırı olmamakla beraber pembenin biraz daha yapış yapış yaptığını düşünüyorum. Yeşilde de olabiliyor ama biraz bekleyince o yapışkanlık hissi çok kalmıyor. 

  Pembe bir tık daha ıslak gibi duruyor ama genel olarak ikisi de çok ıslak ıslak durmadı.

  Bende bu ikisi olduğu için bunlar hakkında yorum yapabildim. Bitince syoss denemek istiyorum ama bu ikisinden birine dönecek olsaydım yeşili alırdım. İkisi de 3 numara diye geçiyor bu arada. 

  Dediğim gibi çok bariz fark yok ama genel olarak yeşili daha çok beğendim ben.  

  Bu arada ambalajı mı değişmiş anlamadım ama yeşiller falan biraz daha koyu olmuş sanki sjdj. Yani uzun lafın kısası, inanılmaz süper köpükler değil ama memnun kalabileceğiniz ürünler. İşlerini yapıyorlar. 

  14 aralık 2018 02:09 14 aralık 2018 14:02

  19. Pembe olanını kullanıyorum. Saçlarımın dalgasını belirginleştiriyor. Ben çok severek kullanıyorum.

  11 ekim 2018 02:04

  4

  18. Siyah ambalajlı olanın kokusuyla aşk yaşadığım saç ürünü.

  Kokusunu o kadar seviyorum ki bazen duş almadan önce saçlarıma sıkıp biraz bekletiyorum. Böylece Saçım yıkandıktan sonra kokusu kalmaya devam ediyor.

  10 ekim 2018 16:35

  17. Yaklaşık 6 yıldır genel olarak kırmızı olan 4 numarayı, ara sıra da siyah olan 5 numarayı kullanıyorum. Dönem dönem farklı markaların saç köpüğünü denedim ama benim için hiçbiri taft gibi olmadı. 5 numara daha sıkı bir tutuş sağlıyor ama 4 numara en iyisi bana göre. 

  Yalnız hemen saç yapımı da belirteyim bir yanlışlık olmasın, dalgalı hafif kıvırcık arası bir saçım var. Yani böyle saf kıvırcık bir saçım yok. Benim ayarımda olan saçları gayet güzel tutuyor.

  20 ağustos 2018 15:01