yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • medya (19)

  59. Yamuk tepsiyle değil de firmaların gönderdiği ürünleri köylü kurnazlığı yapmayıp kullansaydı bu kadar tepki çekmeyeceğine adım gibi eminim. Tarihi geçmiş pirinçle pilav yaptım ühüü deyip story başına 2 bin lira alması... reklam için menajeri bile var ama videoları hala aynı basitlikte, belli bir süreye kadar mutfağı da aynıydı. Belli ki bir akıl vereni var, hedef kitlesi de duygu sömürüsü yapabileceği takipçileri. Hesabının kapatıldığını duyururken de emeklerimin karşılığını alamıyordum 5 senenin sonunda aldım ama hayallerim çöp oldu diyor, ah be küçük. Sen instagram'a video attın diye insanlar sana etkileşim vermek zorunda mı ki? Duygu sömürüsüyle kastın o kadar takipçiyi, umarım ailenin durumu düzelene kadar sürer bu popülerliğin. 

  19 haziran 2020 17:10

  58. instagramda kendini olduğundan farklı gösteren tek kişiymiş gibi yerin dibine sokulmuş. fakir olup olmaması zerre umrumda değil demekki konsept olarak fakirliği seçmiş iş de yapmış helal olsun. hatta instagramdaki "çok zenginim" klişesine de son vermiş.

  kendini olduğundan daha zengin gösterenlere bu kadar tepki verilmiyor en fazla alay edilip geçiliyor. kendini olduğundan güzel gösterene de haşa bir şey demek mümkün değil çünkü "onun hayatı onun kararı". eskortluk konseptiyle de para kazanılabilir keza "herkesin hayatına kimse karışamaz".

  sanırsınız instagram gerçek hayatın aynen yansıtıldığı bir ayna da bir tek bu çocuk hile yapıyor. instagramda paylaşılan hangi durum tam gerçeği yansıtıyor mesela. influencer denen garabet takımının her söylediği her yaptığı doğru ve gerçek mi? önerdiği ürünü kullanmadığını öğrenince hesabı kapatılıyor mu?

  11 haziran 2020 00:58

  57. taha veya bir başkası fark etmez, bir insanın show yapması bile onun geçim kaynağını elinden almak istememe neden olacak bir nefret yaratamaz. bu kadar önünde taş koymak bana anlamsız geliyor. velev ki gariban görüntüsü çiziyor??? gıcık oluyorsanız izlemezsiniz? kaç haftadır bir batırma çabası var neden yani

  10 haziran 2020 21:10


  56. yaşadığı hayat şartlarına 2 gün dayanamayacak prensesler tarafından dolandırıcılıkla suçlanan çocuktur.

  10 haziran 2020 11:49

  55. Kaç gündür başlıklardan inmiyor nesi var bu çocuğun bu kadar konuşacak polemik yapılacak anlamadım. Geçimini sağlamak için çalışan en azından çabası olan Bi genç o kadar.

  10 haziran 2020 03:20

  54. çevremde bu yaşlarda olup bomboş yaşayan o kadar çok çocuk gördüm ki, bu çocuğu sırf farkındalık kazandığı için bile tebrik edebilirim. Onun yaşındaki erkek çocukları gamer pc'lerinde akşama kadar oyun oynayıp ayağına gelen yemeği yerken veya şımarık saçma sapan hareketlerle enes baturun öğrencileri olarak büyürken bu çocuk gördüğü zorluklar karşısında böyle bir yola girmiş yemek videoları çekiyor. 2000 tl mevzusu neden büyüdü ben anlamadım çocuk yemek videolarını hobi için çekecek değildi zaten amacı biraz kazanç ile geçimini sağlamak ve eminim o kadar takipçiye ulaşsanız ve öyle bir maddiyatın içinde beklentiniz o paradan daha düşüğü olmazdı. Ayrıca mutfak yaptırma yerine parasını istemesine de haklı diyorum. Çocuğun yaşadığı sefil hayatı yaşamadan yorumlamak çok zor, çocuk iki kuruşun hesabını yaparken mutfağını yaptırıp ne yapacak çok kötü durumunuz olduğunu düşünün odanızı yeniletmek mi mantıklı olur yoksa o parayla daha acil ihtiyaçları karşılamak mı? Kısacası destekçisiyim ve başarılarının devamını diliyorum

  10 haziran 2020 01:19

  53. hem dolandırıcı hem de eline yemek işi yakışmayan junior sahtekar.

  çocuk diye ailesinin bunu kullanmasına göz yumarak daha da kötülük ediyorsunuz bu zavallıya. birileri de zamanında tek bir yüzüğüm var başka bir şeyim yok demişti, herkes de yemişti, taha'nın numarasını mı yemeyeceksiniz? yiyin gari. ortalık birdbox olmuş.

   ayrıca neyin fanatizmi bu? babanızın oğlu olsa bu kadar savunmazsınız herhalde. 2 bin tl story atıp ajitasyonla bi yerlere gelmek varken tutup yüksek mühendis olmuşum bana da yazıklar olsun. 

  (yazar: herkesevlenmisbibenkalmisim) teşekkürler bilgilendirici ve aydınlatıcı mesajlar için. boşuna itici bulmuyormuşum demekki.

  9 haziran 2020 23:32 9 haziran 2020 23:38


  52. İlgimi çektiği için 3 entry (biri olumlu, biri nötr) ve içeriğiyle alakalı medya paylaştım diye bana edilmedik hakaret kalmadı.

  "ruh hastası, tedavi ol, senin hayatın kötü, şeytan, allah belanı versin" vs vs vs

  Gerçekten utanmıyor musunuz bunları yazarken? O kadar mı vahşileştiniz? İnsanlığınızı giysi gibi üzerinizden sıyırıp mı yazıyorsunuz bunca kötü sözü? Ben size ne yapmış olabilirim? Sadece soruyorum. Yazarlarla hiçbir derdim yok, kimsenin nickini tanımıyorum bile. Hakaret edeni cevap bile vermeden engelliyorum, hepsi bu.

  Engellediğim halde ısrarla mesaj kutuma yazıp, o kesmeyince gönderide etiketliyor, yine hakaret ediyor. Bence siz beni bırakın da kendinizi bi sorgulayın, size hiçbir kötülüğü dokunmamış, hiç görmediğiniz birine sırf sizinle aynı fikirde değil diye neden bu kadar hınçla hakaret ve beddua ediyorsunuz? Bilmeden hangi yaranıza parmak bastım, içinizde neleri zedeledim de hamile bi hemcinsinize bu kadar alenen hakaretler beddualar edecek kadar gözünüz döndü? İnsanları taciz etmeye hakkınız var mı? Yaptığınız şey dümdüz taciz çünkü artık. (gizlinot: Ben tahayı taciz etmiyorum, bir kez bile yazmadım ona ne youtube ne insta. Hiç izlemedim de zaten, vasat görseller izlemeyi sevmiyorum. Sadece abone olarak destek vermiştim. Sen de tahayı taciz ediyorsun diyecek low iqlar için bildiriyorum)

  Hamile olduğumu öğrendiniz ya, şimdi daha yaratıcı, daha acımasız hakaretler ve beddualar bekliyorum sizden. Ben çocuk doğurmaya layık değilim, anne olamam, onu da kendim gibi şeytan(?)yetiştiririm. Hatta karnımdaki ölsün falan. Aynen.

  Beddua dağarcığım kötü, kusura bakmayın. Kullanmayınca körelmiş. Ama bunları yazmayacak değilsiniz, daha beterini yazabilecek kapasitedesiniz. Kimbilir neler neler diyeceksiniz şimdi. Allah çocuğumu sizin gibilerden korusun.

  O yazdıklarınızı yüzüme söyleyemeyeceğinizi de o kadar biliyorum ki:)

  Taha dahil kimseye hakaret ve kötü sözde bulunmadım. İlgimi çekti paylaştım, ilginç bi vaka çünkü, her gün yeni bir şey çıkıyor. Gördüğüm, denk geldiğim şeye yorum yapıyorum. Hesap mı vermem gerekiyor size? Mekanın sahibi misiniz? Yemin ederim elinizde olsa beni evimden alıp cehenneme atacaksınız. Gerçekten inanılmazsınız...

  Çok yoran bi tipmişim, tacize bakar mısınız, beni etiketleyip burada öyle yazmış ... Ay resmen o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış. Engel butonu niye var? engellesene işte, evini mi basıp seni yoruyorum, derdin ne? ben seni günler önce engellediğim halde düşmedin yakamdan. E demek ki benimle kişisel problem yaratmaya çalışıyorsun. Bu durumda kim ruh hastası oluyor? Beni taciz etmeyi bırakacaksan, allah aşkına ben vereyim parasını da git tedavi ol. Hem gerçek bi iyilik yapmış olurum bak, sosyal medya dilencilerini kuru kuru destekleyip iyilik yaptığını sanmaktan iyidir.

  Ek olarak, bilmiyorum kul hakkı falan sizin için bir şey ifade ediyor mu ama özellikle karnımdakinin hatrına, şahsıma hakaret ve beddua edenlerin hepsinden şikayetçiyim, hakkımı da helal etmiyorum. Çok dindarsınız(?) ama İnsanların hakkına girMemeniz gerektiğini öğrenememişsiniz.

  (gizlinot: Fifiriye de sormak istiyorum, engellediğim halde nasıl mesaj atabiliyor bana, yaptığı etiketin bildirimi neden geliyor? Çok saçma. O zaman engel fasilitesi neden var ?)

  Tanım: ablasının kuşadasında yaşadığı iddia edilen, aşırı mağdur youtuber.

  9 haziran 2020 22:57 10 haziran 2020 00:36

  51. Hakkındaki tartışmaları bir kenara bırakarak başka bir noktaya değinmek istiyorum.

  Her videosundaki oldukça yüksek volume'lü türkçe pop müzikleri sadece benim mi dikkatimi çekiyor? Düz tarif izlemek istersen imkansız, illa o keko müziğe maruz kalacaksın. Bu yüzden bana İnstagramdaki pembiş gelin sayfalarında geziyormuşum hissi uyandırıyor. Ve İtiraf ediyorum taha bu yüzden anfalovu bastım sana (gizlinot: çok da umrundaydı sanki lol)

  9 haziran 2020 22:26

  50. bu çocuk neden gündemde ve neden eleştiriliyor bilen aydınlatabilir mi beni. anladığım kadarıyla çocuğun instadan bin TL gibi rakamlarda reklam alması eleştiriliyor. tam da anlamadım ama neyse. 

  kendi kendine güzel yemekler yapan yetenekli bir çocuğa benziyordu keşfette denk gelip izlemiştim. 

  9 haziran 2020 16:54