talha

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

12. kulağa arapça siktir git der gibi gelen isim.

yallah yallah talha.

ilk defa bir starbucks baristasının gömleğinde isim olarak görmemiş olsam küfür mü bu derdim. yeni doğan bebeklerde çok popülermiş. madame coco, english home ve kociş modasına yakışır bir zevksizlik örneği olabilirdi ancak.

hani böyle taha gibi. ama taha'nın kulağa daha ne kadar kötü gelmesini sağlayabiliriz diye düşünme örneği. benim için yeni taha. (gizlinot: tahalar alınmasın)

bari çocuklara abdurrahman gibi olmayan kullanılabilir bir ikinci isim verin hanımlar. yazıktır. :( taha'lara da acırdım ama bu hiç olmamış.

arapça bdsm pornosu varsa arap aktörden haykırmasını beklediğim küfür kelimesi gibi bir şey bu. olmamış bu.

9 aralık 18:37

11. "Heeeh bir burada başlığı eksikti" dedirten bir çesit kalp ağrısıdır. (gizlinot: Arabesque)

9 aralık 03:15

10. sahiden son zamanlarda nasıl da popüler oldu bu isim. özellikle de islam dinini kabul ederek, cennetle müjdelenen kişilerden diye kesin kuranda geçiyordur bu diyenler tarafından. yenidoğan erkek bebeklere en çok verilen isimler arasında ilk 10 da rahatça kendine yer bulur yani. geçen gün bunun talhacan versiyonunu bile duydum. ha bir de nedense talhasının nokta noktası yazan instagram gelinlerini aklıma getirdi (gizlinot: swh ).

bir de arkadaş söyleyişi de bir garip. olduğu gibi okusan kaba geliyor kulağa, içinde geçen a ları inceltsen ona da gönül razı değil. ne acayip iştir bu arkadaş zor isim zor, taşıması da söylemesi de zor.

9 aralık 00:13 - 9 aralık 01:16

9. Görüyor ve arttırıyorum.

Talha <3 rümeysa

8 aralık 23:56


8. Beyzanur da yanına yakışacaktir

8 aralık 23:29

7. Ecrin ile muhteşem bir çift olabilirler.

8 aralık 23:24

6. komşumuzun oğlu taha fakat babam ısrarla çocuğa yaklaşık 7 yıldır talha diyor. talha deyince aklıma direkt bu geliyor ne yazık ki (gizlinot: swh)

8 aralık 22:37

5. direkt olarak muhafazakar sağ temsili isimdir.

bende uyandırdığı his bu.

hayatıma ismi özgür olan ama talha olması gereken bir adam girmişti. başlığı okuyunca aklıma o geldifgknbfgkl

8 aralık 12:10

4. bir hafta önce terkettiğim adamın ismini burda görmek şaşırttı sjhdjsh beni takip ediyorsan şu satırları okumaya devam et çocuk; senden sonra "beni almadılar seni mi alacaklar" dediğin iki prestijli firmadan çağrıldım. kariyerimin önü açıldı. şimdi uza. tşk.

7 aralık 22:13

3. Bi burda bu ismi görmediğim kalmıştı. Benim için tanımı “leş” , seviyemi ne kadar düşürdüğümü gözüme sokan erkek kişisi. Bir de o haline müthiş özgüvenli. Çocuğu bırakın arkadaşlarını bile engellemek üzereyim adını görmemek için fakat o kadar arsız ki süslüde bile karşıma çıktı.😬

7 aralık 11:59