girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (1)

43. Üniversitedeyken (gizlinot: Yani yaklaşık 8 sene kadar önce) mağazasında 20 tlye bir gömlek beğenmiştim. Meğer tl değil euroymuş o 20, kasada farketmiştim. Tabi euro 2 tl falan o zamanlar, 40 tl civarında bir para ödemiştim. Kalsın demeye de utanmıştım, içime oturmuştu.

Anlatırken rakamlar bugünün şartlarına göre komik olsa da bütçemin 2 katıydı sonuçta.

2 yıkamada da çekip giyemeyeceğim kadar küçülmüştü.

3 kasım 21:38

42. canım tally weijl. üniversitede katıldığım ilk partimde buradan ilk kez bir elbise almıştım. tamamen bana hitap eden ürünleri vardı. o zamanlar 42-43 kiloydum yani adeta sıfır bedendim. bu sebeple rahatça oluyordu kalıpları bana. şu an memleketimdeyim ve burada zaten mağazası yok fakat yine de bi hüzünlendim doğrusu..

26 ekim 17:08

41. İtalya falan diyemeceğim ama ilk üniversite yıllarımda Alsancak Gül Sokak'ta dükkanları vardı .Gidip gidip ben bunların içine nasıl girebilirim diye bakıp iç geçirirdim. Nedense aklıma Paris Hilton'u getiren marka.

26 ekim 16:00


40. Allı pullu ürünlerini sevmesem de spor, salaş ürünlerini beğeniyorum. Pantolonları sağlam ve vücudu güzel sarıyor. Girdileri görünce şaşırdım, benim normal bedenim neyse o beden oluyordu bana. Avmde mağazayı arayıp bulamayınca öğrendim ülkemizden çekildiğini. Ancak şuan eksikliğini hissetmiyorum.

26 ekim 14:23

39. Minyon olan ben bile o dönem o mağazadan 38 beden aldığımı bilirim. Genelde kıyafetleri hep ufak tefektir. Ona rağmen 32 beden bile üretirlerdi.

Ama tasarımları çok hoştu. Ordan aldığım 2 tane kazağım hala dolabımda yeni gibi duruyor. Gitmeseler çok iyiydi

26 ekim 12:55

38. 2014 yılında Münih mağazalarından aldığım mint yeşili sırtı açık elbisemi hala bayılarak giyiyorum. gerçekten o kadar şık ve güzelki... Türkiye de satıldığını dahi bilmiyordum, burada süslülerden biri çekildi deyince öğrenmiş oldum, hayattaki şans seviyem tam olarak bu işte..

26 ekim 09:15

37. Dışarıdan eğlenceli ve güzel olduğunu düşündüğüm ürünlerini mağazaya girince pek beğenmezdim. Biraz rüküşe kaçan ürünleri vardı. Ülkemizden çekilmiş yeni haberim oldu

26 ekim 01:46


36. Hala pek çok kotunu ve atletini kullandığım marka keşke gitmeseydiler:(.

25 ekim 22:25

35. Yıllar önce Roma’dan alınan ceketimi hala giyerim. 7-8 sene oldu en az. Hem çok şık, hem çok kaliteli , hem de çok dayanıklı çıktı.

Ki ben en fazla 2 sene kullanırım (galiba biraz hor kullanıyorum) 

Ama bir kaç ay önce Budapeşte’deki mağazalarında beğendiğim bir şey olmamıştı. 

25 ekim 21:51

34. tali veli. kimi zaman rüküşe kaçan fazla parıltılı şeyler satsa da pantolonları çok güzel olan bir markaydı. türkiyeden çekileli baya oldu.

25 ekim 10:36