yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

  53. kotun altında hiç belli olmuyor ve kalçaları çok güzel gösteriyor. mom jeans in altında filan çok iyi.

  19 temmuz 2018 14:34

  52. Kendisiyle ilk kez karşılaştığımda ilkokula gidiyordum. Hani bir gelenek vardır teyzeler hastaya mı bişeye mi ne iç çamaşırı götürür tam emin olamadım. Böyle bir durum var kimisi çorap getirmiş kimisi atlet. Sonra apartmanın 50li yaşlarında tontiş teyzesi geldi elinde paket dedim yine çorap falan herhalde. Bir açtım tanga. Bu ne diye bakıyorum elimdeki şeye. Tamam ne olduğunun farkındayım ama ayıp bir şey diye düşünüyorum. Ben böyle mal mal bakınırken kendisi açıkladı gençler hep bundan giyiyormuş, yeni moda diye aldım dedi. Tabii ben o sıralar dombili bir şeyim kendisi 34 beden falan almış deneyemedim bile. Daha sonra da hiç tanga alanım olmadı(ybkz: swh ).

  8 temmuz 2016 16:36 11 eylül 2017 17:11

  51. nam-ı diğer: göte kaçan

  8 temmuz 2016 15:58

  50. Milletin tangasına da karışmayın artık tarzı entryler okuyunca malum kişi hesap açıp sözlüğe de dadandı herhalde diye korkutan başlık.

  Ben denemek için bir kaç adet almıştım ondan sonra vazgeçemedim, dantelli donları monları çektim bir kenara. Seksi olsun olmasın, yakışsın yakışmasın kimseyi ilgilendirmiyor. O tangayla sokağa çıkmıyoruz sonuçta.

  Rahat edememek, sevmemek ayrı bir durum. Seven olduğu kadar sevmeyenler de olabilir. Ama giyeni eleştiren görünce tangayı giydiğim yerle gülüyorum.

  Marka tavsiyesi isteyen süslüler için kesinlikle vs diyebilirim. Tamamen pamuklu değil de hafif lycralı pamuk karışımlı bir kumaştan üretilenleri var, cekiştirince esniyor falan. Özel bir adı var mı bilmiyorum ama soran olursa detaylı tarif ederim etiketine falan bakıp. Kesinlikle çok rahat, yakmıyor, toplanmıyor. Giy ve unut.

  Tanım: severek kullandığım ve çok rahat ettiren iç çamaşır türü.

  8 temmuz 2016 02:59 8 temmuz 2016 03:00

  49. sisqo ile tamamen aynı düşüncelere sahip olduğum iç çamaşırı. (:

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=Oai1V7kaFBk all night long) let me see that thong. (:

  (gizlinot: ben)

  (gizlinot: gidiyim)

  (gizlinot: tanga)

  (gizlinot: bekle)

  (gizlinot: tilmez)

  (gizlinot: asdfghjklş)

  8 temmuz 2016 00:30

  48. Hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım. Ben de bugün pentiden iki tane dantelli modeli 9.90'a aldım, indirim varmış. Selulitli tombik popomu kotulemisler ya ben de kafama gecireyim artık.

  8 temmuz 2016 00:13

  47. Icinde pek rahat edemedigim camasir. Arada hicbir sey olmamasini tercih ederim, zira ip ne kadar ince olursa olsun cekildiginde o his hic hos olmuyor.benim gibi sicaktan erimis peynir popolularda pek hos bir goruntu yaratmiyor, poposu guzel olana guzel. Ve hafif dantelli bir slip kadar da seksi degil,her seksi ciplak degildir.

  rahatlik transparan sliptir. Var ama yok,pufur pufur, hem de oldukça tahrik edici. Hem de camasirlardan belli olmuyor. Deneyin.

  edit:isteyen giysin isteyen giymesin. Ben ne yapayim sen rahat ediyorsan. Ben rahat edemiyorum. Ve son baktigimda hala bir cift memem, vulvam ve vajinam vardı, tesekkur ederim.

  7 temmuz 2016 21:05 8 temmuz 2016 19:08

  46. Hiç denemedim, daha doğrusu tamamen ip olanları denemedim. Biraz ön yargıyla yaklaşmış da olabilirim rahatsız ediyor diye. Süslü arkadaşlarım hep bir ağızdan çok rahat diyince içime bi merak düştü, en kısa zamanda alacağım. Rahat etmezsem de edemem. Ben rahatsızım diye kimseye almayın diyecek halim yok.

  7 temmuz 2016 20:49 ed.7 temmuz 2016 21:49

  45. Konu sadece tanga ya, mübarek bir savaş ilan edilmemiş.

  dünya üzerinde en en rahat edinebilecek bir iç çamaşırı.

  Siz don giydiğiniz zaman niye giydin diye eleştirirlerse o zaman ağzınızı açın. İç çamaşırı bir sorun değildir.

  7 temmuz 2016 18:53

  44. daha önce hiç giymediğim iç çamaşırı. (gizlinot: çamaşırlarım arasında annemin bulmasını istemem asghd) deneyip sevmesem de millete tanga üzerinden laf atma hakkını da kendimde asla bulmuyorum. sevmiyorsan seviyeli bir şekilde yorumunu yapar artısını eksisini yazar geçersin ama sen kimsin de insanların zevkine karışma hakkını kendinde buluyorsun! bir karışmadığınız insanların götü kalmıştı oraya da girmeyiverin.

  7 temmuz 2016 16:48