sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (365)
  • oylar (36)
  • medya (15)

  365. Kutsal tarak. Kıyın paraya alın.

  3 haziran 22:34

  364. gratis'ten swissco adlı muadilini alıp çok çok memnun kaldığım overrated saç şekillendirme ürünü.

  26 nisan 13:54

  363. elimde beş çeşit var.

  orjinali ve kapaklısı birbirinin aynı. kapaklı olan çantaya atmalık. aşırı ince telli saçlarım olduğundan yolmadan taraması ve dolaşan saçları güzelce açması nedeniyle gönlümü çalmıştır.

  smooting toohth full size: irice bir fırça enine boyuna. dişleri aralıklı . aralıklı dişler sayesinde suyu akıtarak saçları hızlı kurutuyor.

  round tool: hiç bir numarası yok. hacim verir diye aldım. aşırı yoldu saçlarımı. çok pişmanım.

  the ultimate: son çıkan bu. dişleri orjinal olanına göre daha uzun ve saplı. dişler deriye değsin ki saç taradığımı anlayayım mottosuna sahipseniz orjinaline göre o tatmini sağlıyor. ele geliyor. daha fonksiyonel. daha tarak gibi. yolmadan güzelce tarayıp düğümleri çözüyor.

  deli dürttü de hepsini aldım.

  26 nisan 11:08

  362. Bu ürünün en yakın muadili elseve'in (link: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-W5gyoZioJOmY-Xt5C46QfkT60dO_tbXOL8HihybmGYh0g6lpH0qbRsvt Şu) tarağı. Ben gratis'e geldiği bir dönemde almıştım. Annem çok beğenince ona verip kendime yenisini almak için gratise gittim. fakat ürünü artık tek başina değilde vasifsiz mucizevi kremle birlikte sattıklarını öğrendim. Şu hic bir işe yaramayan elseve krem yüzünden tarağı almadım. Kremi seven varsa bu ikiliden kapabilir. gerçekten saçları kırmadan, acıtmadan çok başarılı bir şekilde açıyor.

  Edit: devrik cümle.

  11 nisan 21:49 11 nisan 22:29

  361. Ben 49 tlye almıştım 1 yıl önce. Çok büyük ümitlerle almıştım ama benim saçlarıma hiç iyi gelmedi. Saçımı açarken özenli davranmama rağmen uçları keskin geliyordu canımı acıtıyordu. Saç açmada da ortalama bir taraktan daha iyi değildi. Sonra banattan bambu tarak aldım orta boy, 19 tl idi o da 1 yıl önce. Çok memnunum hala kullanıyorum. Tangle teezerdan memnun kalmayan süslülere tavsiye ederim.

  11 nisan 21:24

  360. ultimate black ve rose gold glaze compact modeline sahibim. yeni alıp deneyimledim.

  öncelikle compact olanına bayıldım. ince telli kolay karışan saçlarımı gerçekten rahat açıyor. elektriklenme yapmıyor ve boyutu-ele oturması çok güzel. ıslak kuru her şekilde rahat kullanımı var. dişleri incecik ve yumuşak.

  ultimate finishing modelini ise kuru kullanım yazıyor diye aldım. saçlar kuruyken kullanmak için satılan bir taraktan öncelikle elektriklendirmemesini beklerim. ancak bu konuda tam bir hayal kırıklığı oldu çünkü çatır çutur elektriklenme yaptı. sadece saçları açması güzel takılma yapmıyor. bunun dişleri daha diğerine göre kalın ve uzun. gür ve kalın telli saçlar oldukça memnun kalabilir.

  ben hepsiburada saçhane'den pembe olanı 80(gizlinot: sephora'da 90) siyah olanı 60 liraya(gizlinot: sephora'da 100) aldım. ürünler orijinal ve 1 günde geldi.

  ilgili medya:
  1
  11 nisan 21:18

  4

  359. Saçlarım ince telli, dalgalı ve kabarık. Düğüm düğüm olduğu için saçlarımı tararken tarakta avuç avuç saçlarımı görmekten yorulmuştum. Ayrica taradikca elektiriklendiği için daha da kabarıyordu. Arkadaşımda deneyince beğendim. ben de Tangle teezer compact olanını satın aldım. Küçük, kapaklı ve çantada taşıması kolay. Kapaklı oluşu tarağın dişlerinin yamulmasını engelliyor. Düğüm düğüm olan saçlarımı ve tararken kabarma problemimi yok etti diyebilirim. Sonra gratislerde swissco marka tangle teezer benzeri taraklar da satılmaya başlandı. Onlarda da saplı olanından bir tane edindim. Ikisinin de saçımdaki performansı aynı diyebilirim.

  Tangle teezer gerekli mi derseniz, saçları düğüm düğüm olan tararken kabaran insanların memnun kalabilecekleri bir tarak. Ancak dediğim gibi benim kullandığım swissco markası da aynı işlevi görüyor. Tangle teezer daha uzun süreden beri elimde olduğu halde dişlerinde herhangi bir yamulma olmadı. Swissco'da biraz yamulma oldu. Ancak performansında bir sıkıntı bulunmuyor.

  ilgili medya:
  2
  31 mart 23:27 31 mart 23:33

  358. Yaklaşık 4 sene önce sephoradan aldığım, ederinden fazla para verilen şeyler kategorisine giren taraktır. Yaklaşık 50 lira vermiştim çünkü saçlarım uzundu ve düğüm düğüm oluyordu. Kolay tarama açısından gerçekten diğer taraklardan farklı ama bu tipte bi sürü tarak var artık piyasada çok daha uygun fiyata. Tangle almaya değmez, ama bir benzerini alıp rahat rahat saçlarınızı açabilirsiniz süslüler.

  31 mart 18:21

  357. Yaklaşık 2 yıldır kullandığım tarak. Arkadaşım doğum günümde hediye etmişti. 2 yıldır hiç bir deformasyona uğramadı hala yeni. Saçlarımda çok büyük bir fark yarattı, mükemmel bir etkisi oldu, eşsiz diyemeyeceğim. Çok gerekli bir ürün değil. Yine abartılmış bir ürün maalesef. Ama kötü değil. Merak ediyorsanız alabilirsiniz uzun yıllar da kullabileceğiniz bir tarağınız olmuş olur. 

  28 mart 18:42

  356. Öyle bir tarak ki saçınızı okşuyor mu, tarıyor mu belirsiz. Saçlarım ince telli, uzun ve tararken hep kopar, kırılır. Bu tarağın çok övüldüğünü görünce sipariş ettim, az önce elime ulaştı. Saçlarımı tarayınca kendimden geçtim. Ben compact olanını aldım hello kitty’li. O kadar da minnoş bir görüntüsü var ki. Büyük olanından da edinmeliyim şart oldu.

  ilgili medya:
  1
  28 mart 13:59